Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 19:59, Brawl napisał:

BlackEye

Nie mam ochoty wrócić do ciemności. Wyciągam karabiny automatyczne i oddaje serię w strone
silników ''lataczy'' po czym wyciągam miecz i staram się ściąć w walce bezpośredniej Waspinatora.
Terrosaura zostawiam bardziej doświadczobym towarzyszom.


Waspinator zostaje zestrzelony.Wstaje,a ty go dobijasz potężnym ciosem.Terrorsaur oddaje w twoim kierunku strzał,ale Tigatron i Optimus puszczają w jego kierunku soczystą serię i drugi Predacon zostaje pokonany.

Wracacie do bazy.Wszyscy Maximale są ciekawi nowego towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ doszły mnie słuchy o tym,że Dark Boss vel NFSU2.00 został zbanowany,a MAR Cinek nie gra w tę grę,więc ich postacie - Silk i Grantrax - zostają przeze mnie przejęte.Od tej pory są one kontrolowane przez Mistrza Gry.

_____________________________________________________________________________________________

Gdyby ci gracze chcieliby powrócić do gry (co w przypadku NFSU2.00 nie będzie takie łatwe :),to proszę skontaktować się ze mną - GG:9635929
_____________________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyruszam w poszukiwaniu maximali i energonu, kiedy wyruszyłem zauważyłem grupe maximali schowałem się w jaskini i postanowiłem chwile poczekać z atakiem kiedy już widziałem że mają energon postanowiłem ich zaatakować, powiadomiłem Megatrona, scorpinokka i reszte o maximalach i ich energonie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przybywa wsparcie w postaciach Scorpinoka,Terrorsaura i Waspinatora.Waszym celem jest wypędzić Maximali z tego miejsca i odebrać energon.Rozpoczynacie atak.

Maximalami zbierającymi energon są Rattrap,Rhinox,Blackeye i Busik.Postanawiacie się z nimi rozprawić tak,aby nie wywołać eksplozji energonu.Terrorsaur odwraca uwagę Maximali,podczas gdy reszta ich atakuje.Otwierasz ogień z miniguna i karabinu i trafiasz Busika i BlackEye''a.Rhinox odwraca się i grzeje w twoją stronę,ty się zaś chowasz.Scorponok jedną rakietą pozbywa się wielkoluda.Pozostaje jeszcze Rattrap.Trafiasz go raz z karabinu.Maximale wycofują się bez energonu,zaś wy odnosicie miażdżące zwycięstwo.Postanawiacie zabrać energon do bazy i zaznaczacie to złoże jako wartościowe.

(wymyśl jakąś nazwę tego miejsca,np. sieć Scayra czy coś w ten deseń)

Otrzymujesz 1500 Exp. za wygranie bitwy i zdobywasz 2000 Energonu.

ILOŚĆ ENERGONU W TYM ZŁOŻU (pozostała):7500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złoże to zostało zabezpieczone. Zaznaczyliśmy je jako Alfa G5. Wyruszyliśmy dobazy i ku mym ździwioinym oczom zobaczyliśmy las.
- Coś nie tak, przecież tego lasu przedtem niebyło.-powiedziałem
- Masz racje, to co robimy.- powiedział dinobot a tym czasem scorpinok wszedł do lasu na zwiady, nagle usłyszeliśmy jakiś hałas dochodzący z lasu, postanowiliśmy to sprawdzić myśląc że scorpinok wpadł w jakąś pułapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ekhm.Dinobot to Maximal].

Postanowiłeś sam to sprawdzić.Natrafiasz na złoże energonu,całkiem spore.Szukasz Scorponoka i widzisz,że wpadł w jakąś sieć.Zbliżasz się do niego i i natrafiasz na głaz,na którym widzisz taki oto znak:

20070126142712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Kolejne złoże? Coś tu nie tak, jeszcze ten znak, po co to wszystko!
- Może zamiast gawędzić wyciągnołbyś mnie z tej sieci?- Krzyknął scorpinok.
- Sam się w to wpakowqałeś więc sam się z tego wyciągnij.- Odpopowiedziałem i poszedłem dalej szukać rozwiązania tej dziwnej zagadki.Las, energon i teraz ten znak, co to u licha ma znaczyć przecież tego przedtem nie było więc ktoś to rozstawił tylko kto? Pewnie to sprawka tych maximali. Pomyślałem i nagle zauważyłem to coś kolejny znak przedstawiający tym razem jakiś dziwny wizerunek, dalej było więcej znaków więc nie wiele mysląc poszedłem tam i ujrzałem coś niesamowitego. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Busik obudził się jak z długiego snu... Niewiedział całkowicie co się stało... "Trzeba sprać kilku Predaconów"... Dzika ochota tego czynu prześladowała go tak, że wyruszył w poszukiwaniu Predaconów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mym oczom ukazała się skała z energonu. Podszedłem do niej i ujżałem znak taki sam jak poprzednie, nagle usłyszałem jakiś chałas obejżałem się za siebie i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiegasz z bazy z giwerką.Biegniesz do złoża energonu,w którym poprzednio zostaliście zaatakowani przez Predacony.Tymczasem natrafiasz na lasek.Postanawiasz do niego wejść,jednak czai się tu coś dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:00, NFSU2.00 napisał:

Mym oczom ukazała się skała z energonu. Podszedłem do niej i ujżałem znak taki sam jak poprzednie,
nagle usłyszałem jakiś chałas obejżałem się za siebie i ...


Odwracasz się i widzisz za sobą wściekłego Busika.Myślisz sobie ,,Czego tu ten szczur szuka?",wyciągasz broń i celujesz w jego stronę,na chwilę zapominając o swoim odkryciu...

GRANTRAX i BUSIK - zostajecie uwiązani w pojedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem i trafiłem go ale nie widziałem gdzie nagle wypuścił jakiś pocisk zrobiłem unik i zacząłem obsypywać go deszczem kul, zmarnowałem przytym cały magazynek, włączyłem beast mode i ukryłem się za pobliskimi drzewami, kiedy doszedłem do drzewa wyłącxzyłem beast mode i na now zacząłem go ostrzeliwać, zaważyłem że zaczął bic wmojąstrone więc strzelałem w jego nogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To coś dziwnego... Moja energia, iskra życia coś czuje... Musze się tu dostać..."
Nagle poczuł wielką siłę, tak wielką, że prawie nie czuł gradu kul, który go opsypał.
Atakuję z Blaster Cutlass w szale doskakuje do przeciwnika atakuje mieczem energonowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranisz i powalasz przeciwnika.On jednak strzela w kierunku sieci,w którą został złapany Scorponok.Ten po uwolnieniu zaczyna ciebie ostrzeliwać z rakiet.Robisz uniki,przez co przeciwnik trafia w głaz oznaczony dziwnym znakiem.Pocisk wybucha i następuje jeszcze jedna eksplozja.,,Chyba wiem,o co chodzi z tymi znakami." - myślisz sobie i masz plan.Grantrax wstaje i cofa się do Scorponoka i obaj cię ostrzeliwują.Ty nie pozostajesz im dłużny.Cofają się do wielkiego złoża energonu,gdy nagle dzieje się coś dziwnego.Znak zaczyna świecić...instynktownie padasz na ziemię,bowiem energon eksploduje!Nagle widzisz tylko ciemność.

Za pokonanie dwóch Predaconów otrzymujesz 1000 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiony tym co się stało pomyslałem że maximal nie żyje ale to światło kierowało się w moim kierunku. Przerażony zacząłem to ostrzeliwać myśląc jak głupi że to coś da i ... dało odziwo, to cośsię cofało i słabło.
-To coś chyba pobiera energie z tego maximala... Tym lepiej dla nas im więcej on energii straci tym jego zdolność do walki będzie mniejsza.... Więc kazałem Scorpinokowi strzelać. Po jakichś 43 minutach to coś zniknęło a maximal leżał bez czynnie i nagle wstał... i upadł po czym zaczął się kulawo poruszać w naszą stronę więc rozpoczeliśmy drugi ostrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Scorponok nie popełnia żadnego błędu i celną rakietą powala Maximala.Postanawiacie powrócić do bazy,bo to miejsce was przeraża.

Za pokonanie Maximala ty i Scorponok otrzymujecie po 500 Exp.Dodatkowo odnajdujesz jeszcze 200 Energonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wróciliśmy do bazy postanowiłem powiadomić o znalezisku Megatrona, poszedłem więc do sali głównej gdzie przebywał Megatron.
- MJegatronie! Ja i scorpinok odnaleźliśmy skałe pokrytą w całości energonem, miała na sobie znak który przypominał jakieś owady!
- COOO?! OWADY????- Powiedział to tak jakby był przerażone jakimiś robotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować