Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Jako iż straciliśmy źródło Energonu,postanowiłem poszukać nowego.Ruszyłem na południe od Axalonu w postaci nosorożca.Podróżowałem kilka godzin,i nic nie znalazłem.Postanowiłem wrócić do Axalonu po skaner i wyruszyć znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optimus rozkazał ci,abyś został w Axalonie na miejscu Rhinoxa,który wyruszył w poszukiwaniu złóż.Twierdzi,że przydasz się,masz odpowiednie umiejętności,by zastąpić zielonego wielkoluda.

Dodatkowo wysyła jeszcze Cheetora na posterunek gdzieś na obrzeżach waszego terytorium.

***

Wokół Ziemi leniwie krąży kolejna głowica z protoformą.Nagle zostaje trafiona meteorytem,co wytrąca ją z orbity.Kolejna głowica zmierza ku Ziemi.
-Uszkodzenia blokad włazu i systemów wewnętrznych.Próba zainicjowania sekwencji awaryjnej -- - komputer pokładowy próbował uratować głowicę i ocalić życie znajdujące się wewnątrz jej.


W bazie Predaconów skanery wykrywają obiekt w atmosferze.Nadzoruje to Tarantulas.Rozgląda się nerwowo,czy nikt go nie obserwuje.
-Identyfikacja.
-Obiekt jest głowicą Maximali.
-Oblicz współrzędne lądowania.
-Przyjęte.


Nagle za plecami pojawia się Megatron na latającej platformie.
-Znalazłeś coś,tak??

Tarantulas wykazuje ślady zdenerwowania.
-Trajektoria lotu głowicy nieregularna.Niemożliwe jest obliczenie współrzędnych lądowania.
Megatron przejmuje kontrolę nad komputerem.
-Możliwa lokacja?
-Sieć Skavos,współrzędne 3-4-7 przez 9-8-4.
-Wewnątrz naszego terytorium.Doskonale.Najbliższe jednostki?
-Scorponok,Blackarachnia i Grantrax.

Tarantulas staje twarzą w twarz z Megatronem.
-Pomogę im.Moje umiejętności programistyczne --
-Są potrzebne tutaj.Blackarachnia sobie poradzi.Wyślij ich.I powiadom Waspinatora i Terrorsaura,aby mieli się na baczności wobec wszelkich Maximali w strefie lądowania.

Megatron odlatuje,a Tarantulas dławi w sobie gniew,mówiąc do siebie:
-Zapuszkowany tyran.

Megatron do siebie:
-Zdradziecki pajęczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:32, Skywalker560 napisał:

Optimus rozkazał ci,abyś został w Axalonie na miejscu Rhinoxa,który wyruszył w poszukiwaniu
złóż.Twierdzi,że przydasz się,masz odpowiednie umiejętności,by zastąpić zielonego wielkoluda.

Dodatkowo wysyła jeszcze Cheetora na posterunek gdzieś na obrzeżach waszego terytorium.


Zajmuje się grzebaniem przy wszelkiego rodzaju sensorach,skanerach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktujesz się z Tigatronem i Busikiem i przekazujesz im,żeby patrolowali teren wokół posterunku Cheetora.

***

Tymczasem gdzieś na obrzeżach terytorium Predaconów znajduje się Rhinox.Odnajduje pełno energonowych gejzerów,które jednak się wam nie przydadzą,gdyż energon nie jest tutaj stabilny.Nagle zauważa spadającą z nieba kapsułę z protoformą w środku.Transformuje się i pędzi w jej kierunku.

Do posterunku Cheetora przybywa Busik.Cheetor też zauważa głowicę i razem z towarzyszem wyruszają,by ją zabezpieczyć.Przedtem jednak kontaktuje się z Tigatronem,który znajduje się gdzieś w dżungli na misji zwiadowczej.Następnie dwójka Maximali wyrusza za kapsułą.

20070315173651

20070315173656

20070315173710

20070315173717

20070315173722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tigatron otrzymuje komunikat,jednakże natrafia w lesie na Scorponoka i Blackarachnię.Atakuje ich - Scorponok zostaje zamrożony działkiem lodowym Tigatrona,ale Blackarachnia zadaje Maximalowi kilka ciosów i strzela do niego pociskiem z cyber-jadem.Tigatron pada na ziemię nieprzytomny,zaś Blackarachnia wyrusza po głowicę z Maximalem,by zamienić go w Predacona.

20070315174633

20070315174732

20070315174740

20070315174832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapsuła z protoformą rozbija się gdzieś na jakimś pustkowiu,będącym częścią terytorium Predaconów.Dobiega do niej Rhinox.Kapsuła jest uszkodzona.Rhinox podnosi właz,gdzie widać protoformę nowego Maximala.To niesamowity widok.Protoforma jest ludzkich kształtów,ale nie nie ma żadnego odniesienia do istniejących rzeczy.W środku znajduje się Iskra nowego Cybertrończyka.

-Aktywacja protoformy.Rozpoczęcie sekwencji skanowania DNA - Rhinox wydaje polecenie kapsule,by rozpoczęła proces narodzin nowego Maximala.
-Zbyt duże uszkodzenia systemów.Program aktywacyjny wyłączony.Iskra zanika.Wymagane naprawy lub protoforma przestanie istnieć za 8.6 cykli --
-Nie...


Rhinox wycina dziurę w panelu kontrolnym głowicy.Za pomocą odpowiedniego przyrządu wyciąga spalony chip i patrzy na niego ze smutkiem,gdy nagle zjawiają się Cheetor i Busik.
-Rhinox?
-Cheetor,Busik,co wy tutaj robicie?
-Widzieliśmy spadającą kapsułę.Ale nie spodziewaliśmy się,że znajdziemy cię tutaj.
-Cieszę się,że tu jesteście.Potrzebuję pomocy - ta protoforma umiera.
-Umiera?Co masz na myśli?
-Kapsuła została uszkodzona.Chip blokujący spalił się a sekwencja aktywacyjna jest wyłączona.Jeśli szybko czegoś nie wymyślę,Iskra protoformy wygaśnie.
-No to do roboty!Co robimy?
-Chciałbym wiedzieć...


Tymczasem w rejonie pojawia się Blackarachnia....Rhinox tymczasem potrzebuje pomocy ze strony Cheetora.Busik idzie na wartę.

-To może być niebezpieczne.Jeśli wchłoniesz zbyt wiele Energonu bez chipa blokującego,spalisz każdy system jaki masz.
-Nasz kumpel zasługuje na jakąś szansę.Poza tym lepiej się znasz na protoformach niż ja.Cheetor,maksymalizacja.
Cheetor siada na kamieniu,podczas gdy Rhinox kontynuuje.
-To zajmie tylko sekundę,ale musisz przejść w stan uśpienia.
-Przyda mi się drzemka.Tryb naprawczy.


Rhinox wyjmuje z karku Cheetora obwody,które są mu potrzebne.Cheetor budzi się ze snu.
-Wow,co to był za sen...
-Opowiesz mi później.Wróć do trybu bestii.
-Beast Mode!
-Uśpienie przywrócone.Implementacja.
-Dobra robota,Nosorożcu!
-Jedynie kupiłem nam nieco czasu.O,właśnie - Beast Mode.Tak lepiej.Już zaczynałem mieć dość energonu w tej okolicy...


Zaintrygowany Busik przychodzi do głowicy i się pyta:
-Co teraz,wielkoludzie?
-Muszę przywrócić program aktywujący skanowanie DNA.Miejmy nadzieję,że znajdzie jakąś istotę na tym pustkowiu.
-Dlaczego po prostu nie zabierzemy głowicy do bazy i użyjemy komory regeneracyjnej?
-Nie ma czasu.Uśpienie jedynie spowolniło zanik Iskry.Musimy jak najszybciej uaktywnić protoformę i zdobyć dla niej tryb bestii lub będzie po niej.


Nagle Rhinox wyłapuje nozdrzami zapach Predaconów,którzy pojawili się w okolicy...Blackarachnia i Grantrax zbliżają się do miejsca rozbicia się kapsuły...

20070321152139

20070321152208

20070321153837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 15:46, Skywalker560 napisał:

Nagle Rhinox wyłapuje nozdrzami zapach Predaconów,którzy pojawili się w okolicy...Blackarachnia
i Grantrax zbliżają się do miejsca rozbicia się kapsuły...


Właśnie patrolowałem okolice bazy gdy moje tygrysie oko wypatrzyło dwóch Predaconów zmierzających w strone pustyni .Zaczełem ich śledzić ,zauważyłem że kierują się w stronę rozbitej kapsuły i moich przyjaciół.Bez chwili namysłu : Tigertron Maksymalizacja !

Zaczęłem ostrzeliwać predaconów dziąłkiem lodowym z ukrycia, pomyślałem że powinno to na moment odwrócić ich uwage od protoformy.Zaczełem ich sciągać w strone głazów planowałem ich tam zatrzymać ,przynajmiej na moment dopuki starczy mi energi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiasz Grantraxa w rękę,który uskakuje,ale obok ciebie pojawia się Blackarachnia,która zadaje ci kilka kopniaków.Oszołomiony,próbujesz w nią trafić,ale ona uskakuje i strzela w ciebie pociskiem z cyber-jadem.Zostajesz trafiony i tracisz przytomność...zanim padasz słyszysz jeszcze chwileczkę szyderczy śmiech pajęczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka Predaconów kontynuuje swój marsz ku głowicy.
-Hm...napotkaliśmy już dwóch Maximali.Coś mi podpowiada,że mogli już się dobrać do naszego łupu.
-Nawet jeśli,to i tak się z nimi rozprawimy.


-Cóż za piękne miejsce na narodziny nowego Predacona!
-Nie licz na to,pajęczynko! - na skale ponad Blackarachnią pojawił się Cheetor z wycelowanym w jej kierunku blasterem.
-A poza tym,jak ty tańczysz z tymi swoimi nogami?

-Och,to musi być mój dzień do polowania na koty.Terroryzacja! - Blackarachnia transformuje się i strzela w kierunku Cheetora.Udaje mu się uniknąć pocisku.

Grantrax natomiast dalej idzie niezauważony w kierunku kapsuły.Nagle trafia na Busika,który strzela mu w ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Nie powinieneś był tego robić - powiedział Grantrax do Busika.Nagle wyciąga i rzuca w Maximala pociskiem z cyber-jadem.Busik pada powalony na ziemię.
-Ciesz się,myszko,że nie mam czasu,by się z tobą pobawić trochę dłużej.Na nieszczęście muszę przywitać nowego Predacona.Ale potem tu wrócę i się zajmę tobą.

Grantrax kontynuuje swój marsz...

_____________________________________________________________________________________________

Tymczasem Blackarachnia jest zajęta walką z Cheetorem.

Młody Maximal unika pocisku wystrzelonego przez pajęczycę.
-Musisz być szybsza,by załatwić tego kota.
-Nie wiesz,co to znaczy szybkość,futrzaku!
Blackarachnia skacze w jego kierunku,ale Cheetor ponownie uskakuje.
-Wiem,co to brzydota,i ty taka jesteś!Maxymalizacja!
Za pomocą blastera niszczy skałę pod pajęczycą.Blackarachnia spada i zostaje pogrzebana pod dużymi kamieniami.
-Nikt mi tego nie będzie robić!Blackarachnia,terroryzacja! - Blackarachnia wystrzeliwuje kilka pocisków w Cheetora.
-Kurczę,robal wrócił! - Cheetor transformuje się i zygzakami unika ostrzału przeciwniczki.Znika gdzieś za skałami z pola widzenia Blackarachni.
-Wyłaź,kiciusiu!Nie skrzywdzę cię...za bardzo.
-Taa,bardzo się boję...
Blackarachnia wystrzeliwuje ostatni pocisk w Cheetora,ten unika go i pocisk trafia w karłowate drzewo.
-Wyskoczyłaś z amunicji!Na szczęście ja mam jej aż nadto.Cheetor,Maxymalizacja!
Nagle otrzymuje cios z buta.Potem grad ciosów.Blackarachnia wytrąca mu broń z ręki i ciosem w głowę z kolana powala na ziemię.Cheetor bezradnie patrzy,jak Blackarachnia wyciąga pocisk z cyberjadem.Pajęczyca strzela,ale Cheetor nagle łapie pocisk i rzuca nim w przeciwniczkę.Blackarachnia zostaje trafiona w głowę i pada na ziemię,powalona własną bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropny jad...czułeś,jak potworny ból rozrywa ci głowę.Potworne otępienie...Nie możesz podnieść się ziemi...Nagle przypomina ci się Grantrax,który powoli kroczy w kierunku swojego łupu,protoformy Maximala,którą zamierza zmienić w Predacona.Nie możesz się ruszyć,więc wpadasz na pomysł skontaktowania się z Rhinoxem przez comlinka...niestety,zbyt duże zakłócenia wywołane energonem w okolicy.Zostaje jeszcze Cheetor...udaje ci się z nim nawiązać kontakt.Cheetor... - ledwo wymrukujesz.Co się stało? - odpowiedział Cheetor.Mów głośniej,bo ledwo cię słyszę przez te zakłócenia.Resztkami sił wydobywasz z siebie ...protoforma...Rhinox...Predacony! i ostatecznie tracisz przytomność.

Tymczasem Rhinox pracuje przy konsolecie głowicy.W oddali słyszy wybuchy pocisków.Wygląda na to,że Cheetor ma łapy pełne roboty.Ale nie mogę teraz przestać - Rhinox wraca do pracy.Nadal wpisuje coś na konsoli:
-Program niezaakceptowany.Iskra zostanie zlikwidowana za 4,8 cykla.

Cheetor wstaje z ziemi po walce z Blackarachnią i masuje się po karku.Ten pająk wie jak przyłożyć!Hm,teraz muszę znaleźć tego Predacona.Beast Mode! - Cheetor zmienia się w geparda i rusza w kierunku Rhinoxa.
Po drodze napotyka Grantraxa,który go nie zauważa.Znowu pająk?Maximize! - Cheetor po cichu się transformuje i chowa za skałami.Grantrax jest w formie pająka.Cheetor zaskakuje go i celuje w niego.Grantrax,terrorize! - zanim jednak udaje się mu przetransformować,Cheetor władowuje w niego kilka pocisków i powala wroga na ziemię.

Nagle słyszy głośne bzyczenie.O nie,Waspinator!I zmierza w kierunku Rhinoxa! - Cheetor odpala w kierunku wroga kilka pocisków.Nie trafiają,ale zajmują uwagę Waspinatora.Kto śśśśmiee atakować Wazzpinatora??Terroryzacja! - transformuje się i leci w kierunku Cheetora.Ten zmienia się w geparda i zaczyna pędzić.Udaje mu się odwrócić uwagę przeciwnika.Nagle zjawia się jeszcze Terrorsaur.Dajcie spokój! - Cheetor traci panowanie nad sytuacją.Cheetor biegnie,a dwaj wrogowie go ostrzeliwują. Nagle Terrorsaur daje jakiś sygnał kompanowi i przerywa pościg,lecąc w innym kierunku.Waspinator dalej ściga cel.Cheetor biegnie wprost na gejzer energonowy,przeskakuje nad nim w ostatniej chwili - Waspinator ma pecha.Gejzer wybucha i Waspinator spada na ziemię.Mogę nie zdążyć... - Cheetor nie widzi Terrorsaura,gdy nagle zostaje trafiony pociskiem.Traci przytomność,a Terrorsaur jest już blisko kapsuły i Rhinoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to koniec z Maximalami w tym rejonie.Teraz kapsuła będzie moja - Terrorsaur odbija w lewo i odlatuje.Kieruje się w stronę Rhinoxa.

Rhinox dalej walczy o życie protoformy.Kończy podłączenie siebie do kapsuły przez kable wiodące z jego klatki piersiowej.Włącza jakiś przycisk.Pobierz program sekwencera przez mój centralny procesor.
Uwaga.Proces może spowodować uszkodzenia w obwodach.
Rób to!

Na ekranie komputera wykwitają Cybertrońskie symbole.Nagle Rhinox zaczyna się trząść,obwody zaczynają iskrzyć i zostaje odrzucony i twardo ląduje na ziemi.Uszkodzenie obwodu.Przypływ energonowy.Uśpienie nieunikalne.
Rhinox ledwo przytomny transformuje się w nosorożca.Niestety,nie ma siły podnieść się z ziemi.
Sekwencery DNA aktywne --
Skanowanie w poszukiwaniu kompatybilnych form życia --

Brak kompatybilnych form życia w zasięgu.Iskra zostanie zlikwidowana za 2.3 cykla--
Rhinox próbuje dojść do głowicy gdy nagle za nim zjawia się Terrorsaur i ląduje.Maximal nie może nawet podnieść głowy z ziemi.
Cóż,cóż -- Rhinox i kapsuła.To mój szczęśliwy dzień.I twój ostatni -- - Terrorsaur przerywa,gdy nagle w okolicy pojawia się sokół.Kapsuła wykrywa go i Iskra protoformy zaczyna żwawiej świecić.
-Kompatybilna forma życia odnaleziona.Replikacja rozpoczęta.

Z głowicy z wielką prędkością wylatuje sokół.
Co?Nie! - Terrorsaur jest zrozpaczony sytuacją.Tak dobrze im szło...Strzela kilka razy z pistoletu energetycznego w atakującego go ptaka,ale jego pociski zostają uniknięte przez cel.Podrywa się więc ziemi,ale ptak go łapie i ciska nim w skałę.Nagle słychać - Airrazor!Maximize!
Maximalka pojawia się za zdenerwowanym Terrorsaurem i otwiera w niego ogień z wyrzutni małych pocisków na nadgarstkach.Na ziemi pojawiają się kawałki rozerwanego na strzępy Predacona.
Airrazor zlatuje na ziemię i ląduje obok Rhinoxa.Ty jesteś Rhinox,tak? - pyta się leżącego na ziemi nosorożca.Skąd wiesz? - Rhinox jest zaskoczony tym,iż jego nowa przyjaciółka zna jego imię.Nie jestem pewna,ale chyba zawdzięczam ci życie.
Powiedzmy,że jesteśmy kwita.

Godzinę później w bazie Maximali...
Airrazor,Rhinox,Cheetor,Busik i Tigatron wrócili do Axalonu.Wszyscy Maximale zebrali się w centrum dowodzenia.
Tym razem się nieco spóźniłeś,Optimusie - zaczyna Rhinox.Na szczęście Airrazor zajęła się sprawą.Będą zbierać Terrorsaura przez wiele dni...
Witaj wśród Maximali - Optimus przyjmuje do załogi nową towarzyszkę.
Cała przyjemność po mojej stronie.Chociaż nie wiem,jak sobie tutaj poradzę.
Jeśli jesteś mądra,będziesz zostawiała ślady - wtrąca Rattrap.
Nie zwracaj na niego uwagi.Urodził się z poważnymi zaburzeniami - Cheetor odpowiada na hasło rzucone przez szczura.
Przywykniesz do nich.Może.Co powiesz na wycieczkę po bazie? - Primal zaprasza Airrazor do zwiedzenia Axalonu.Z przyjemnością.


Gdy Iskra się rodzi,wszechświat się raduje... - Rhinox mówi do siebie,a Cheetor uśmiecha się na te słowa,które wcześniej usłyszał w swoim śnie...

NOWY MAXIMAL:Airrazor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Witaj Airrazor -zaczął Busik zauroczony w nowym Maximalu.
-Ja też jestem Maximalem...
-No to to widzę! - wybuchnęła śmiechem sokolica.
-No więc jakbyś mnie potrzebowała to skontaktuj się ze mną...
-Dam sobie radę szczurku... -powiedziała Airrazor i odeszła... Czy jej uczucia były takie same jak Busika????
-Już mi się spodobała.- powiedział szczur i wyruszył na wschód w poszukiwaniu energonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 17:05, busik132 napisał:

-Już mi się spodobała.- powiedział szczur i wyruszył na wschód w poszukiwaniu energonu...


Zabrałem się wraz z Busikiem na poszukiwania energonu . Wszystko szło by gładko gdyby nie grupka Predaconów,szukająca czegoś w pobliskim lesie . Postanowiłem śledzić ich, wykorzystując swoje zdolności zwiadowcze tygrysa i czujne oko .Podeszłem bardzo blisko zobaczyłem jak Blackarachnia,i Tarantulas cos niecierpliwie szukają:
-Hmm gdzie to mogło być??
-Lepiej sobie przypomnij Tarantulko bo inaczej Megatron bedzie baardzo zły rzekła Blackarachnia
-Jestem pewien że schowałem ten dysk w tym miejscu

Dysk ?? Co to może być do licha ?? Powiedziałem Busikowi żeby zawiadomił optimusa o naszym znalezisku.
a ja tymczasem zajmę się pajęczakami . Postanowiłem wyrównać porachunki po ostatniej walce.

Tigertron-Maksymalizacja !


Blackarachnia- Witaj Kotku jak tam nasze ostatnie spotkanie Haha ,Tarantulko zajmij się szukaniem dysku a ja zajmę się kotkiem

Tigertron-tym razem niebędzie ci tak łatwo , czarna wdowo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarantulas znika w zaroślach w poszukiwaniu ważnego przedmiotu,tymczasem Blackarachnia zajęła się tobą.Busik biegnie za Tarantulasem,tobie pozostaje walka z wojowniczą kobietą.Celujesz w nią z działka lodowego,by zamrozić pajęczycę.Ta tymczasem nawet nie bawi się w strzelanie tylko wyskakuje w powietrze i próbuje cię kopnąć w głowę z pełnego obrotu.Na twoje szczęście jesteś zwinny i uskakujesz przed ciosem pajęczycy,następnie strzelasz w nią.Zostaje trafiona i zamrożona.Hehe,całkiem szybko - myślisz sobie i idziesz za Busikiem.Ten,okazuje się,trafił na Tarantulasa,który odnalazł przedmiot,którego szukali.Gdy zauważa i ciebie,mówi do was - Ahhh,i tak tego nie dostaniecie w swoje łapska - wyciąga coś na kształt dysku,rzuca na ziemię i strzela w niego,rozwalając go na drobne kawałki.Następnie szybko ucieka,gdy wy go wciąż ostrzeliwujecie.

Potem wracacie do bazy.

W bazie Optimus informuje was,że Tigatron wyruszył z powrotem na śnieżne pustkowia.Wam też mówi,żebyście na razie przerwali poszukiwania energonu.Idziecie do swoich kwater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Zastanawiam się co to mogło być?? - Powiedział Busik do Rhinoxa.
-Nie wiem...
-No to się dowiemy, jeśli to było coś ważnego, to musieli zrobić kopie...
-Nawet o tym nie myśl...-krzyknął Rhinox, ale Busik go nie słuchał i postanowił udać się do bazy Predaconów na poszukiwania...
-Idzie ktoś ze mną??-krzyknął wychodząc i zniknął...
-Kurczę ile tu energonu, Beast Mode -krzyknął Busik i już zmierzał w stronę bazy Predaconów jako szczur...
-Może być zadyma... -pomyślał upewniając się, że ma blisko broń i wyruszył w dalszą drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle drogę zastawia ci Optimus,który nagle przyleciał i po cichu cię ochrzania - Co ty sobie myślisz,Busik?Sam idziesz do bazy Predaconów?Nie słyszałeś moich rozkazów,że mamy na razie zaprzestać poszukiwania energonu?Szybko,chodźmy stąd,póki nie wykryją nas Predacony - potem wzlatuje w powietrze i nagle obrywa pociskiem!Optimus! - wołasz i kryjesz się za głazem,gdy widzisz Megatrona,Scorponoka i Norberta,którzy idą po Optimusa.O-Optimus Primal.Cóż za miła niespodzianka.Zaprosiłbym cię na ciasteczka,ale niestety nie spodziewałem się twojej wizyty,taak.Ale może i tak skorzystasz z naszej gościnności i WEJDZIESZ DO ŚRODKA?? - Megatron i Predacony zabierają Optimusa jako zakładnika do ich bazy.Skradasz się w postaci szczura za głazami.Dostajesz się niewykryty do ich bazy przez dziurę w kadłubie i widzisz długi,zimny korytarz.Optimus będzie najprawdopodobniej przetrzymywany w centrum dowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Popatrz co narobiłeś, głupi szczurze... -pomyślał Busik.
-Teraz muszę uwolnić Optimusa... Ach, żebym miał jakieś ładunki wybuchowe... Beast Mode... Może znajdę kopię dysku...
Nagle Busik ujrzał główny komputer Predaconów.
-Otwórz główny folder!
-Odmowa dostępu...
-Kurczę trza się podpiąć... - powiedział Busik i z jego klatki piersiowej wyrosły kable...
-Kopiuj zawartość dysków...
-Proces w toku - usłyszał Busik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2007 o 14:43, Skywalker560 napisał:

Optimus będzie najprawdopodobniej przetrzymywany w centrum dowodzenia.


W czasie transportu Optimusa do bazy predaconów, Primal wysłał słaby sygnał do bazy maksimali -prosił w nim o wsparcie.Byłem wtedy w bazie i reszta maksimali .
Rhinox ogłosił wszystkim- Mam Złe wieści Optimus został porwany przez Megatrona i reszte predaconów,mamy mało czasu jak najszybciej trzeba go odbić niewiadomo co oni knują ,niewiem co jeszcze dzieje się z busikiem ?? Chyba zabardzo przeją się tym dyskiem, spodziewam się najgorszego myślę że jest w bazie Predaconów.

Każdy z nas wziął ze sobą potrzebne rzeczy i partnera ,poszliśmy w stronę bazy predaconów.Ja wyruszyłem wraz z Airrazor ,od strony Północnej reszta maksimali tez tak zrobiła tylko że od innych stron świata.Mieliśmy jeden cel odbicie Optimusa i odnalezienie Busika.

-Ach jak tu dużo energonu Tryb Besti
Airrazor-Wiesz koteczku ,mam nadzieje ze odnajdziemy Busika i Optimusa"
-Zawsze jest nadzieja teraz lepiej idzmy uwaznie bo wkraczamy w teren predaconów, musimy sie obawiać nie tylko ich ale takze ich warty.
Airrazor-To juz niedaleko ,rzekła w duchu Airrazor, patrząc na spalone lasy wokół terenu predaconów.
-Pamietaj ze musimy byc blisko siebie , nie odchodz za daleko i bądż czujna to już Blisko...



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować