Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 17:19, game master 2 napisał:

Blackside ja uwiolniłem Montere z 17 lvlem:P .Ale było trudno . Żadnych czarów (urzywałem tylko
Ognistego Mieczyka:P) Było trudno ale sie udało=]



Ja uwolniłem z 15 :). Namęczyłem się starasznie - nie żałuję, bo to ogólne doświadczenie, ale potem gdybym grał od nowa to skupłbym się na głównym wątku, zamiast na wyzwalaniu miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie temat o wymaganiach ale ogólnie, to w moim pojęciu znaczy "o wszystkim". Chciałem spytać czy na
AMD Athlon XP 1.1 Ghz
512 MB RAM
Radeon 9200 64MB
po zmodyfikowaniu ini oraz ściągnięciu tweaków

miałbym jakieś szanse na "pokaz slajdów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:20, donaan napisał:

Ma ktoś jakąś rade na save crasha?? :/ gram gram, quick save i gra down....(przy tym save :/)


Niestety crash jest ostateczny - nie się nie da zrobić.
Rada? Rób często zwyczajne save''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

64 MB w karcie graficznej bardzo kiepsko rokują tej grze, podobnie jak procesor.
Szczerze mówiąc nie ryzykowałbym kupna - najlepiej pożyczyć od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:27, Szlag napisał:

Wiem, że to nie temat o wymaganiach ale ogólnie, to w moim pojęciu znaczy "o wszystkim". Chciałem
spytać czy na
AMD Athlon XP 1.1 Ghz
512 MB RAM
Radeon 9200 64MB
po zmodyfikowaniu ini oraz ściągnięciu tweaków

miałbym jakieś szanse na "pokaz slajdów"


Oj sprzet masz strasznie słaby;/ Ja bym ci radził kupic nowy sprzet bo na tym bedzie gorzej niz pokaz slajdów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiem, że cienko. W grudniu kupuje nową kartę, dokupuje RAM''u i może nowy procek strzele ale nie mogę się już doczekać. G3 już mam, polegam na opinii znajomego informatyka (i gracza) , który powiedział, że na nowym sprzęcie będzie działać. Tak to jest jak ma się 12 lat i nie zna się na komputerach. No cóż, przynajmniej, jeśli by nie chodziło to na tym nie strace (kasy) bo mam EK więc sprzedam na allegro, tam można na tym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:33, Zajxx napisał:

pomocy!! gdzie mam znalesc tego farmera na zmiane z tym jednym niewolnikiem?? prosze piscie


Obydwu farmerów znajdziesz ... na farmie :D. Wyjdź z Montery bramą obok magazynu i po prawej zobaczysz farmę. Tam szukaj nieszczęścników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie ostateczny. Odpowiednia modyfikacja pliku ge3.ini pozwala pozbyć się savebuga. Co i jak zrobić jest podane na wcześniejszych stronach w linkach do forum gothic.phx.pl
Ja bym się chyba pochlastał czerstwą bułką, gdyby mi wyskakiwał savebug, nie dość, że loady są dość długie, to jeszcze nad wyraz częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy wam tez nie znikają ciała zwierząt. Jak zabije wilka to potem tamtedy przechodze i cało nadal lezy. czy to jakis bug czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jestem ogromnym fanem sagi Gothic, pierwszą część skończyłem już kilka razy, a drugą kilkanaście :). Niestety, nie kupiłem trzeciej części. Czekam na pierwsze recenzje gry (Gamespot, IGN?! Co z wami?! Gdzie recenzje!). Nie przepadam za kupowaniem kota w worku. Tym bardziej, że czytając ten topic zauważyłem, że wielu graczy jest raczej zawiedzionych nowym dzieckiem Pirahnia Bytes... Strach ma wielkie oczy - tym bardziej, że wiele gier zbierających bardzo dobre noty, okazały się słabymi giereczkami (ToEE, GRAW). A na pieniążkach KrisK nie sypia ;) (Ba, sypiam, ale boję się, że wejdzie mi to w krew :D).

Tak więc czujcie me oko na swym karku, albowiem obserwuje ten temat bardzo uważnie... I mam niewielką prośbę. Używajcie proszę ***Spoiler*** ^_^.

Powodzenia na szlaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wywolac bunt w monterze?? nie moge z nikim zagadac... ten szpieg powiedzial tylko ze przygotuje ludzi i koniec...z tym przywudca orkow jush gadalem..z zadnym z tych 2 obozow kolo montery nie mozna o tym pogadac... mam poprostu sam zaczac miasto atakowac?? 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałem już kilka pytań, ale nie opisałem swoich wrażeń. Czas nadrobić zaległości.
Edycja Kolekcjonerksa jest wręcz niesamowita. Album jest piękny, brakuje słów. A księga... Skórzana księga mieszcząca wszysktkie elementy (oprócz albumu, ale to zrozumiałe) jest iście genialna. Ciszę się podwójnie, bo moja ma setny numer. Ale to tylko dodatki, przejdźmy do meritum, czyli gry. Cudo, po prostu cudo. Ma kilka błedów, niedopracowań, czy bugów, jednak one są nieistotne. Grafika także się nie liczy, choć jest naprawdę ładna. Dla mnie najważniesjzy jest klimat. Klimat, który trójka odziedziczyła po dwóch poprzednich częściach. I ten właśnie klimat skutkuje niepowtarzalną grywalnością, którą można sączyć miesiącami... Przejść jeden raz tę grę to za mało. By poznać jej wszystkie sekrety należy zaliczyć ją kilka, może nawet kilkanaście razy. Tak jak jedynkę i dwójkę.
W tej chwili oczyściełm Vengrad z orków. Staram się oswobodzić królestwo z orkowej zarazy. Nie wiem ile czasu mi to zajmie, ale nie śpieszę się. Wolę delektować się grą.
Dla mnie Gothic 3 zasługuje na 9/10 lub 9+/10. Te kilka niedopracowań nie pozwala na wystawienie najwyżeszej oceny. Zresztą to nie jest ważne. Ważna jest sama gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:56, diablolod napisał:

jak wywolac bunt w monterze?? /.../


Miałem ten sam problem. Musiz po prostu... Zaatakować kilku orków i zabić ich. Rewolta gwaratntowana. Problem polega na tym, że będziesz walczyć praktycznie sam, więc przygotuj się na ciężką przeprawę. Ja męczyłem się półtorej godziny... Niemiła sprawa, choć po walce można nazbierać dużo łupów. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle zawiedziony, co lekko rozczarowany. Gra ma niewątpliwie ogromny potencjał, jednak ogromna ilość bugów (patrząc na premierę światową, a nie polską), z których wiele nie zostało do tej pory poprawionych (w tym niektóre bardzo poważne jak save bug), żenująco niskie AI przeciwników i towarzyszy, a także zupełny brak optymalizacji, z którym gracze muszą walczyć na własną rękę, sprawiają, że moim zdaniem wystawienie przez CDA 9/10 Gothicowi, to jakaś kpina, ode mnie dostałby co najwyżej 7, bo sam klimat i mechanika rozwoju postaci to trochę za mało na grę prawie idealną (za ideał przyjmuję 10).
G3 to typowy przykład skoku na kasę przez głównego wydawcę/producenta, gdyby tak jeszcze poczekać z premierą, choćby miesiąc, czy dwa i dopracować te błędy, o których przecież twórcy dobrze wiedzieli, że są i same nie znikną, to wówczas można by pomyśleć o 9/10. Nie zmienia to faktu, że każdy fan serii i tak będzie grał, bo już wcześniej połknął bakcyla, ale osoby nowe, niezapoznane z serią mogą się bardzo szybko do niej zrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować