Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

jak wciskam `(tylde) to zamiast słow wyskakują mi jakies kwadraciki i nie wiem co tam pisze. czy wie ktos co jest przyczyna tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:49, Backside napisał:

Na szczęsci nie Ci :D. Dojdź do farmy zboża i za nią skręć w lewo idąc wzdłuż skały w kierunku
Okary.W końcu zobaczysz drewnianą palisadę i kilku


na szczęście????? tam też jest ich sporo!!! 6 w tym 5 ma włócznię!!!!
a tak poza tym dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście - bandytów obok Dominika jest z 15 i "nie ma bata" :D.
Ze zbożokradziejami rozprawiłem się z jednym razem wyciągając ich w duecie na solówę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:53, Backside napisał:

Mam taką kartę graficzną jak Ty, z tymże mniej ramu i ciut gorszy procek.
Chodzi niemalże na najwyższych(!) - co prawda kosztem góra 15 fps''ów :D, ale nie narzekam.



hej kolego wspomóż rada co to jest to fps, juz inni o tym pisali a ja nie wiem, u mnie gra jakoś poszła, detale są nie najgorsze, ale idzie wolno a już nie ma z czego rezygnować, czy mam jeszcze jakieś możliwości regulacji i gdzie jest określony ten fps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:26, Dawidoskar napisał:

A o co chodzi z tym wyzwalaniem miast??


Jeśli jeszcze nie masz Gothica to radzę nie czytać tego wątku, bo popsujesz sobie trochę zabawy :].

Z wyzwalaniem miast chodzi o to, że ... trzeba będzie je wyzwolić :). Jak dorwiesz grę to po godzinie zorientujesz się o co chodzi ;).

A co chodzi z teleportami? O to, że będziesz mógł teleportować się z dowolnego miejsca do miasta czy wioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:38, Backside napisał:

> A o co chodzi z tym wyzwalaniem miast??

Jeśli jeszcze nie masz Gothica to radzę nie czytać tego wątku, bo popsujesz sobie trochę zabawy
:].

Z wyzwalaniem miast chodzi o to, że ... trzeba będzie je wyzwolić :). Jak dorwiesz grę to po
godzinie zorientujesz się o co chodzi ;).

A co chodzi z teleportami? O to, że będziesz mógł teleportować się z dowolnego miejsca do miasta
czy wioski :)

Dzięki za odpowiedź.
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos, gdzie moge zdobyc narzedzia... młotki, piły itp. itd...

Musze pare znalezc, a chodze od wiochy do wiochy... to nigdzie tego kupic nie moge... a alternatywa jest zabijanie niewolnikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:37, Tomekkowalewski napisał:

hej kolego wspomóż rada co to jest to fps, juz inni o tym pisali a ja nie wiem, u mnie gra
jakoś poszła, detale są nie najgorsze, ale idzie wolno a już nie ma z czego rezygnować, czy
mam jeszcze jakieś możliwości regulacji i gdzie jest określony ten fps ?


FPS to skórt od "frame per second" czyli liczba klatek na sekundę. Jak współczynnik ten jest wysoki (kilkadziesiąt, kilkaset) to gra śmiga aż miło. Jeśli jest niski (np 15), gra się lekko przycina, skacze - słowem nie chodzi płynnie.

Ilość FPS-ów zależy od tego jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach grasz. Im niższe, tym szybciej śmiga. Jeśli masz poważne problemy radzę ustawić wszystko na minimum, a potem po kolei podnosić kolejne opcje graficzne i zobaczyć jak gra na to reaguje.

Poza tym w przypiętym poście masz link z którego ściągniesz program przyśpieszający działanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ma juz po co pracowac. Zloto lezy wszedzie ! Wystarczy podniesc miecz i sprzedac. Za jeden wielki topor dostalem 2100 sztuk zlota, ale to chyba jakis BUG. Lepsze kosztuja 250 sztuk zlota a ja za takie cos dostalem 2100. Jakis bug ! 1000 sztuk zlota to teraz nic, a w drugiej czesci to byla fortuna. Po co to zmieniali ? Odebrali przyjemnosc polowania !!!!! Po co polowac i wyciagac trofea ! Na pewno nie dla pieniedzy ! Tutaj WIELKIE ROZCZAROWANIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:46, Darko82 napisał:

NIe ma juz po co pracowac. Zloto lezy wszedzie ! Wystarczy podniesc miecz i sprzedac. Za jeden
wielki topor dostalem 2100 sztuk zlota, ale to chyba jakis BUG. Lepsze kosztuja 250 sztuk zlota
a ja za takie cos dostalem 2100. Jakis bug ! 1000 sztuk zlota to teraz nic, a w drugiej czesci
to byla fortuna. Po co to zmieniali ? Odebrali przyjemnosc polowania !!!!! Po co polowac i
wyciagac trofea ! Na pewno nie dla pieniedzy ! Tutaj WIELKIE ROZCZAROWANIE !


To nie jest bug, tylko trafiłeś na broń o teoretycznie lepszej jakości - nie coś tam kute ręcznie, czym posługują się drwale, a broń wojownika (niekoniecznie dobra ;)).

Zwróc uwagę na to, że w poprzednich częściach większość umiejętności była zdobywana bezpłatnie albo za jakieś symboliczne kwoty, w porównaniu do cen z Gothica3 (1000, 2500, 5000). Tak więc szybki przypływ gotówki jest niezbędy.
Choć swoją drogą zabiłem trzy tygrysy szablozębe i ich skóry są warte tak mało, że wolę aby zdobiły mi ekwipunek :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:38, Backside napisał:

> A o co chodzi z tym wyzwalaniem miast??

Jeśli jeszcze nie masz Gothica to radzę nie czytać tego wątku, bo popsujesz sobie trochę zabawy
:].

Z wyzwalaniem miast chodzi o to, że ... trzeba będzie je wyzwolić :). Jak dorwiesz grę to po
godzinie zorientujesz się o co chodzi ;).

A co chodzi z teleportami? O to, że będziesz mógł teleportować się z dowolnego miejsca do miasta
czy wioski :)


Trzeba? O.o ... nie trzeba wogole. Ja sie przylaczylem do orkow i miazdze glupich rebeliantow :D Kiepscy i slabi sa rebelianci ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:51, Havoc666 napisał:

Trzeba? O.o ... nie trzeba wogole. Ja sie przylaczylem do orkow i miazdze glupich rebeliantow
:D Kiepscy i slabi sa rebelianci ^.^



SPOILER (pierwszy raz używam tego brzydkiego słowa ;))
Ale współpracując zarówno z orkami jak i rebeliantami, Twoim ostatecznym zadaniem w rejonie będzie zniszczyć obóz rebeliantów lub zdobyć miasto :)
Koniec spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:46, Darko82 napisał:

NIe ma juz po co pracowac. Zloto lezy wszedzie ! Wystarczy podniesc miecz i sprzedac. Za jeden
wielki topor dostalem 2100 sztuk zlota, ale to chyba jakis BUG. Lepsze kosztuja 250 sztuk zlota
a ja za takie cos dostalem 2100. Jakis bug ! 1000 sztuk zlota to teraz nic, a w drugiej czesci
to byla fortuna. Po co to zmieniali ? Odebrali przyjemnosc polowania !!!!! Po co polowac i
wyciagac trofea ! Na pewno nie dla pieniedzy ! Tutaj WIELKIE ROZCZAROWANIE !


umiejetnosc srednio 2,500 tysiaca kosztuje... najgorsza zbroja buntownika 5000... mi ciagle jest brak zlota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:43, Backside napisał:

> hej kolego wspomóż rada co to jest to fps, juz inni o tym pisali a ja nie wiem, u mnie
gra
> jakoś poszła, detale są nie najgorsze, ale idzie wolno a już nie ma z czego rezygnować,
czy
> mam jeszcze jakieś możliwości regulacji i gdzie jest określony ten fps ?

FPS to skórt od "frame per second" czyli liczba klatek na sekundę. Jak współczynnik ten jest
wysoki (kilkadziesiąt, kilkaset) to gra śmiga aż miło. Jeśli jest niski (np 15), gra się lekko
przycina, skacze - słowem nie chodzi płynnie.

Ilość FPS-ów zależy od tego jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach grasz. Im niższe, tym
szybciej śmiga. Jeśli masz poważne problemy radzę ustawić wszystko na minimum, a potem po kolei
podnosić kolejne opcje graficzne i zobaczyć jak gra na to reaguje.

Poza tym w przypiętym poście masz link z którego ściągniesz program przyśpieszający działanie
gry.



wielkie dzięki !, ale poprosze jeszcze o wskazówkę gdzie jest ten wskażnik gdzie go zobaczę ??? i co to za przypięty post, sorki ale nie wiem o co chodzi, poprosze jaśniej

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D mam taki problem z G3 gram sobie a zaras mi gosciu sam chodzi skaka , sam bije,wyciaga miecz, a leje się jak zawodowiec:D nie da sie w tegy go zabic:D .Mozwe wiecie co zrobic ?? A moze byc to wina mojej klawiatury??
Bo ona jest jakas stara firmy CHLCONY. Aaaa a jak mi sie to dzieje to mi sie swieci numclonk.Prosze was o pomoc z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:57, Tomekkowalewski napisał:

wielkie dzięki !, ale poprosze jeszcze o wskazówkę gdzie jest ten wskażnik gdzie go zobaczę
??? i co to za przypięty post, sorki ale nie wiem o co chodzi, poprosze jaśniej


Aby zobaczyć liczbę FPS-ów należy ściągnąć specjalny program.
Polecam najbardziej Frapsa (www.fraps.com) - darmowy, niewiele zajmuje, nie sprawia kłopotów, pozwala robić screeny i pokazuje w narożniku liczbę klatek.

Ale z drugiej strony - czy rzeczywiście na informacja jest Ci tak bardzo potrzebna :)? Instalujesz i grasz - jak gra chodzi kiepsko, zmniejszasz ustwienia grafiki.
Ja Frapsa zacząłem używać dopiero niedawno i przez te ileś-tam lat grania obyłem się bez wiedzy ile mam klatek na sekundę :).

A przypięty post to po prostu wiadomość na samej górze, która automatycznie pojawia się z każdą nową stroną tematu i w której zawarte są jakieś kluczowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja za 3 razami:P raz zginąłem, drugi raz zginąłem, trzeci raz wparowałem tam na chama i jak mnie okrążyli to ja zaatakowałem jednego a przy tym 3 innych oberwało:D:D i tak się z nimi rozprawiłem:D:D
a to że tam jest 15 to mnie nie obchodzi bo ja jestem boski:D:D przed chwilą zaatakowało mnie 15 orków w tym 2 imiennych, a ja zabiłem z tego 6 orków(w tym jednego imiennego) a 3 innych było rannych:D:D:D:D
a tak poza tym moim zdaniem, to jest chamskie że za Życie trzeba płacić w PN i w szt. zł!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam jeszcze raz to samo pytanie.Jak wciskam `(tylde) to zamiast słow wyskakują mi jakies kwadraciki i nie wiem co tam pisze. czy wie ktos co jest przyczyna tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER (nie do końca, ale dla niektórych może to być spoilerem)
"Uwalniam" Rufusa z farmy po odbiciu Montery i w miejscu, w którym się on zatrzymuje, by ze mną porozmawiać (żeby eskortować do do Okary), przez sekundę doczytuje się dalsza część mapy, a Rufus znika mellow.gif. Raz udało mi się z nim podagać, ale zamast biec dalej do Okary do zniknął znowu... Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić? Od razu mówię, że mam wersję PL czyli za razem obydwa patche zainstalowane.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znaleziono juz sposób na błąd Where is guru ? Zaczyna mnie to denerwować bo nie moge uzyc czaru ani pochodni bo zaraz wywali do windowsa.
Czy macie jakas taktyke na pelzacza ?? Mam zadanie u rebeliantów zeby oczyscic jaskinie ale nie moge bo pelzacz jest silny. Moze zainwestowac w sile bo mam 60PN i jeszcze ich nie wykorzystalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować