Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 18:34, ziomalziom napisał:

ej pomozcie mam zamiar kupic sobie Gothic 3 jestem wielkim fanem tej serii ale nie wiem jak
sprawdzic czy mi sie da go zainstalowac czy mam dobra karte graficzna itp.

Wejdź tutaj:
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wybierz z listy Gothic 3 i zrób test.

Nie zrażaj się jeśli komp nie zda, a będzie niewiele brakowało. Troszeczkę zawyżone wymagania tam są.
Podaj też tutaj konfigurację sprzętową.. a najlepiej w tym wątku:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=2246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...;]
Czy Gorn po uwolnieniu Gothy będzie nam jeszcze kiedyś potrzebny, bo niestety musiałem go poświęcić dla dobra ludzkości...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:56, kuko7 napisał:

Mam pytanko...;]
Czy Gorn po uwolnieniu Gothy będzie nam jeszcze kiedyś potrzebny, bo niestety musiałem go poświęcić dla dobra ludzkości...? :D


Mi tam do niczego nie był potrzebny :) więc straty z tego powodu raczej nie bedziesz miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:56, kuko7 napisał:

Mam pytanko...;]
Czy Gorn po uwolnieniu Gothy będzie nam jeszcze kiedyś potrzebny, bo niestety musiałem go poświęcić
dla dobra ludzkości...? :D


Każdy z twoich kumpli ma dla ciebie jedno góra dwa zadania i to wszystko potem tylko możesz brać ich do pomocy w stylu walki z potworami itd nic więcej wiec nic ci sie nie stanie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 00:05, Bosper napisał:

Gdzie jest ten palladyn w Vengardzie, co się ukrywa przed orkami? Zlecenie daje Dowódca Straży
Vengardu.

Na szczycie wieży. Musisz wejść na ostatni plac, na którym byli orkowie, tuż przed wejściem do siedziby króla. Po drugiej stronie wejdź na mury po schodach. W jednej z baszt będą schody zawalone jakimiś gratami. Musisz nad tym przeskoczyć i wejść dalej. Na szczycie jest paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem czy gdzie jeszcze są dużo zasobów żył rudy oprócz kopalni w klanie młota bo chce zrobić questa Zbroja Stejnera czy jakoś tak. Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:34, ziomalziom napisał:

ej pomozcie mam zamiar kupic sobie Gothic 3 jestem wielkim fanem tej serii ale nie wiem jak
sprawdzic czy mi sie da go zainstalowac czy mam dobra karte graficzna itp.


powiedz jakom masz ja mam geforca 5200 fx 1 GB ram a procek 1.7 ghz i gra mi troche skacze o musiałbyś przerobić plik Ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:03, Bratek196 napisał:

Mam jeszcze jeden problem czy gdzie jeszcze są dużo zasobów żył rudy oprócz kopalni w klanie
młota bo chce zrobić questa Zbroja Stejnera czy jakoś tak. Proszę o odp.


Jak uważasz, musisz polatać po całym Nordmarze. Jednakże zastanów się - 100 bryłek rudy, za lekki pancerz Nordmarczyka? Chyba jednak nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:02, shanhaevel napisał:

Są jakies wiadomości na temat patcha do gothica?? ktory poprawi silnik?? sa wogule jakies juz
patche??

Są są , patchy są już . Najnowszy chyba będzie we grudniu którego to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie zakupilem nowiutkiego GOTICA3 zainstalowałem sobie i chce grac a tu cały czs wyskakuje komunikat że nie widzi płyty skądś to znam ale to nie pirat iszlak mie trafia radeon9600 amd 2000=1,7G 1000 ram pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:04, Cossack777 napisał:

> Mam jeszcze jeden problem czy gdzie jeszcze są dużo zasobów żył rudy oprócz kopalni w
klanie
> młota bo chce zrobić questa Zbroja Stejnera czy jakoś tak. Proszę o odp.

Jak uważasz, musisz polatać po całym Nordmarze. Jednakże zastanów się - 100 bryłek rudy, za
lekki pancerz Nordmarczyka? Chyba jednak nie warto.

dzięki już myślałem że coś to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy...dobra, a co można zrobić z rudą...;/ Kupić nic za nią nie można, to po co ona jest?! Ja już wolę dostać ten pancerz i przynajmniej będę mial zadanie zaliczone...;] Wiem, że nieraz jest potrzebna, do pojednyńczych zadań, ale to w bardzo małych ilościach...i do tego tylko w Nordmarze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:11, darole napisał:

panowie zakupilem nowiutkiego GOTICA3 zainstalowałem sobie i chce grac a tu cały czs wyskakuje
komunikat że nie widzi płyty skądś to znam ale to nie pirat iszlak mie trafia radeon9600
amd 2000=1,7G 1000 ram pomocy

a to pech . Może coś ze odwarzaczem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:11, darole napisał:

panowie zakupilem nowiutkiego GOTICA3 zainstalowałem sobie i chce grac a tu cały czs wyskakuje
komunikat że nie widzi płyty skądś to znam ale to nie pirat iszlak mie trafia radeon9600
amd 2000=1,7G 1000 ram pomocy

hhmmmm umnie to wyskakiwałó gdy nie MIAŁĘM PŁYTY w napędzie chyba najlepiej będzie jeśli się skontaktujesz z pomocom techniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:15, kuko7 napisał:

yyy...dobra, a co można zrobić z rudą...;/ Kupić nic za nią nie można, to po co ona jest?!
Ja już wolę dostać ten pancerz i przynajmniej będę mial zadanie zaliczone...;] Wiem, że nieraz
jest potrzebna, do pojednyńczych zadań, ale to w bardzo małych ilościach...i do tego tylko
w Nordmarze...:D

Ruda służy do robienia broni co za pytanie . Potrzeba by zrobic questy ale ogólnie służy by tworzyc bron !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:17, Arhont napisał:

Ruda służy do robienia broni co za pytanie . Potrzeba by zrobic questy ale ogólnie służy by
tworzyc bron !

Kurczę, ja słyszałem że ze sztabek rudy się robi broń, a nie z bryłek...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:18, kuko7 napisał:

> Ruda służy do robienia broni co za pytanie . Potrzeba by zrobic questy ale ogólnie służy
by
> tworzyc bron !
Kurczę, ja słyszałem że ze sztabek rudy się robi broń, a nie z bryłek...;/

No z bryłek tez się robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować