Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 20:05, ryciu6 napisał:

A może narysujesz mi na mapie :D


Aż sobie z ciekawości zerknęłam na mapke .. jaskinia jest pod grubszą nóżką drugiej literki A w napisie Ben Sala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może pomóc mój problem polega na tym że jak gram w gothic tak 1.5 h to gra mi się zawiesza a jam 1gb ram czy da się jakoś problem usnąć o i jak mi się go wylączyć przez menedzera zadań to mi windows mówi o małej pamięci wirualnej. POMÓŻCIE MI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:19, Bratek196 napisał:

Czy ktoś mi może pomóc mój problem polega na tym że jak gram w gothic tak 1.5 h to gra mi się
zawiesza a jam 1gb ram czy da się jakoś problem usnąć o i jak mi się go wylączyć przez menedzera
zadań to mi windows mówi o małej pamięci wirualnej. POMÓŻCIE MI !!!!!!!!!!!


Kliknij prawym klawiszem myszki na mój komputer daj właściwości potem wejdź w zakładkę Zaawansowane potem w tej zakładce w wydajność daj na ustawienia w nowo otwartej tabelce daj zaawansowane i w tym oknie Pamięć wirtualna kliknij zmień i w nowo otwartej tabelce ustaw ręcznie rozmiar pliku stronicowania dla wybranego dysku czyli daj Rozmiar niestandardowy:
Rozmiar Początkowy (MB) np. 1000
Rozmiar maksymalny (MB) np. 2200
Po dokonanej zmianie zatwierdź wszystko ok i uruchom ponownie komputer ;))
Może to pomoże ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:16, Fran napisał:

> A może narysujesz mi na mapie :D

Aż sobie z ciekawości zerknęłam na mapke .. jaskinia jest pod grubszą nóżką drugiej literki
A w napisie Ben Sala :D


Racja niezauważyłem jak jaskinia w stogu siana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:36, Bratek196 napisał:

no wszystko fajnie ale gra nadal zawiesza się na amen pomóżcie mi.

Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy, które mają uhm .. "czelność" działać w tle aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problema ;-)))
kiedy gram grę gothic ciągle mi się ona przycina aż w końcu mi się zawiesza co mam zrobic??
moj komp ma:
1.pentium D 2,8ghz dwurdzeniowy
2.512 MB ramu DDR@
3.Karta Grafiki ati radeon 9550 128mb
4.Windows XP + service pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:37, BedBoyzZz napisał:

witam mam problema ;-)))
kiedy gram grę gothic ciągle mi się ona przycina aż w końcu mi się zawiesza co mam zrobic?? /.../

Procesor jak najbardziej. Źródła problemu upatrywałbym w karcie graficznej, a tym bardziej w pamięci. O ile karta jeszcze wytrzymuje, to ilość pamięci jest zdecydowanie za mała. Nawet w wymaganiach minimalnych piszą o 1024MB... Radzę więc dokupić jedną kostkę 512MB i pomyśleć nad wymianą karty. Teraz jest jeszcze znośnie, lecz z biegem czasu w nic nowego na tym nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie!! dostalem gre gothic 3 tyg temu i plyta z gra byla uszkodzona, przesłałem tej firmie uszkodzodzoną plyte wg regulaminu reklamacji i czekam juz ponad czas(2 tyg i 6 dni),w ktorym juz powinienem dostac tą grę!! pisze maile do tej firmy i niedostaje odpowiedzi!! no ludzie czy ktos moze mnie oswiecic, czemu tak sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:02, masterteam1 napisał:

juz powinienem dostac tą grę!! pisze maile do tej firmy i niedostaje odpowiedzi!! no ludzie
czy ktos moze mnie oswiecic, czemu tak sie dzieje??


Listonosze strajkują to i paczki mogą bardzo różnie dochodzić, musisz być po prostu cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:14, BedBoyzZz napisał:

mam problem nie moge znaleźć wszystkich worków z pszenicą brakuje mi 4 albo 3 workow
one są jakoś poukrywane??


Reszte workow maja zlodzieje pszenicy, ich kryjowka jest w lesie na polnoc od farmy, nieopodal jest stadko zębaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:30, masterteam1 napisał:

no tak ok... jestem cierpliwy ale firma mogla by wyslac maila ze wysłała tą gre, to bym wtedy
obwiniał poczte... a co bedzie jesli paczka nie przyjdzie??

A byłeś na poczcie?? Może paczta tam na ciebie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytank
pewnego razy:p jak gralem wylonczyly mi sie dialogi prubowalem instalowac kilka razy ale nic to nie pomaga prosze powiedzcie co musze zrobic i jeszcze jedno
co daje patch 10.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z migoczącym obrazem na biało czasami migocze czasami nie, więc nie wiem, w czym problem. Napiszcie jak to można naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:19, Ozi128 napisał:

Mam problem z migoczącym obrazem na biało czasami migocze czasami nie, więc nie wiem, w czym
problem. Napiszcie jak to można naprawić.


Ustaw pasek postprocesing w szczegółowych opcjach graficznych na środek, lub na maxa, takie coś się dzieje zazwyczaj jak się ma to ustawione na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:29, Ozi128 napisał:

Dokładniej, jakie opcje mam ustawić na środek, bo gra mi nie działa najlepiej i faktycznie mam wszystkie opcje na minimum.


Na screenie Ci zaznaczyłem która to jest opcja, wchodzi się tam w Opcje -> Szczegółowość -> Własna i amsz wtedy to co na screenie ;) Ustaw ten pasek na środek lub tak jak jest na screenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować