Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Gothic 3 i dziwne problemy.


Mam nastepujacy problem mianowicie w grze Gothic 3 mam straszne migotanie poprostu jest to taki efekt jakby na gre nalozone byly biale paski ktore caly czas migaja i po pieciu minutach grania ma sie wrarzenie jakby oczy mialy zaraz eksplodowac jest to naprawde nieprzyjemne, czy jest na to jakis patch bo kolega ma lepszy sprzet niz moj i u niego ten sam problem wystepuje wiec jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 14:46, Sector 001 napisał:


Mam nastepujacy problem mianowicie w grze Gothic 3 mam straszne migotanie poprostu.


Aby zlikfidować to migotanie należy włączyc prospectoring czy jakoś tak na poziom średni lub wyższy.Znajdziesz go w opcjach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:46, Sector 001 napisał:

Gothic 3 i dziwne problemy.


Mam nastepujacy problem mianowicie w grze Gothic 3 mam straszne migotanie poprostu jest to
taki efekt jakby na gre nalozone byly biale paski ktore caly czas migaja i po pieciu minutach
grania ma sie wrarzenie jakby oczy mialy zaraz eksplodowac jest to naprawde nieprzyjemne, czy
jest na to jakis patch bo kolega ma lepszy sprzet niz moj i u niego ten sam problem wystepuje
wiec jaka moze byc tego przyczyna?

Musisz ustawić pasek "postprocessing" na środek, aby migotanie zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:46, Sector 001 napisał:

Gothic 3 i dziwne problemy.


Mam nastepujacy problem mianowicie w grze Gothic 3 mam straszne migotanie poprostu jest to
taki efekt jakby na gre nalozone byly biale paski ktore caly czas migaja i po pieciu minutach
grania ma sie wrarzenie jakby oczy mialy zaraz eksplodowac jest to naprawde nieprzyjemne, czy
jest na to jakis patch bo kolega ma lepszy sprzet niz moj i u niego ten sam problem wystepuje
wiec jaka moze byc tego przyczyna?

A co do migotania:

Pozbycie się białego migotania bez potrzeby włączania ostatniego suwaka w szczegółach grafiki na środek lub do końca ( wyłączony bloom):
Modyfikujemy :
W useroptions.ini ( jest w moje dokumenty/gothic3 tam gdzie save)

TextureFilter=1
PostProcessing=0

w ge3.ini:

PostprocessingAdmin.ActiveEffect=-1

A następnie katalogu data gdzie jest zainstalowany gothic 3 Tworzymy folder "_compiledImage" otwieramy go i tworzymy nowy o nazwie "_Intern"

Całe drzewo powinno dla przykładu wyglądać tak:

C:\Program files\Gothic III\Data\_compiledImage\_Intern

Gra tworzy sobie w tym katalogu pliki gdy coś pójdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapytam się jeszcze raz bo nikt mi nie odpowiedział wcześniej. Mianowicie w czsie gry co jakiś czas gra mi przytnie na kilka ładnych sekund. Postawiłem nowy system zwiekszyłem pamięć wirtualną do 4 gb i jest lepiej. Przycina się na krócej i rzadziej jednak dalej się przycina. Ma ktoś może na to radę? Zgóry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:02, TigerXP napisał:

Ma ktoś może na to radę? Zgóry THX


Jedyne chyba wyjście to czekać aż wyjdzie oficjalny patch który to poprawi, takie przycinanie to standard na praktycznie każdym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 18:04, cinus` napisał:

Jedyne chyba wyjście to czekać aż wyjdzie oficjalny patch który to poprawi, takie przycinanie
to standard na praktycznie każdym kompie.


Jako że moja edukacja zatrzymała się na patchu 1.9 to jestem troszkę do tyłu. Wyszedł jakiś patch poprawiający wydajność gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:05, TigerXP napisał:

Jako że moja edukacja zatrzymała się na patchu 1.9 to jestem troszkę do tyłu. Wyszedł jakiś patch poprawiający wydajność gry?


Najnowszy patch jaki wyszedł do tej pory to patch 1.12 http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1471 ale wydajności on raczej nie poprawia, może tylko w znikomym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:46, Sector 001 napisał:

Gothic 3 i dziwne problemy.


Mam nastepujacy problem mianowicie w grze Gothic 3 mam straszne migotanie poprostu jest to
taki efekt jakby na gre nalozone byly biale paski ktore caly czas migaja i po pieciu minutach
grania ma sie wrarzenie jakby oczy mialy zaraz eksplodowac jest to naprawde nieprzyjemne, czy
jest na to jakis patch bo kolega ma lepszy sprzet niz moj i u niego ten sam problem wystepuje
wiec jaka moze byc tego przyczyna?


W ustawieniach gry w szczegółowosc , własna, ustaw ostatni pasek na srodek powinno pomóc
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:28, Innos5 napisał:

Czy moge zostac magiem ognia i mrocznym jednoczesnie???

Tak można sie nauczyc tych zdolnosci razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nałe pytanko. Otóż gdy wyłańczam jakość roślinności to znika mi trawa, dzięki czemu gierka chodzi lepiej, ale znikają też drzewka w dużej odległości, a góry wyglądają jakoś łyso. Czy da się pozmieniać jakoś pliki konfikguracyjne, tak żeby trawy nie było, ale dalekie drzewka były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:18, olakrk napisał:

Mam takie proste pytanie... Gdzie jest kamien teleportacyjny do Nemory? Bo nie moge go znalezc?!


W skrzyni nieopdal północnego wejścia do Nemory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed tym kodem musisz wpisać give, całość powinna wyglądać tak :
give It_Helmet_Horn_01
Po prostu zapomniałeś o give, to wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:19, Kermit5738 napisał:

Naciskam Tylde wpisuje ten kod It_Helmet_Horn_01 i nic nie dziala co mam zrobic???
Pomóżcie!!

Granie na kodach to oszustwo , nie wiem komu by się chciało grać na kodach , to się nudzi . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować