Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 21:30, marlin15 napisał:

tez mam takie wrazenie... jak dla mnie gothic 2 był i jest bardziej klimatyczny.. czuło sie
w nim takie cos.... nie wiem jak to nazwac.. ale to było takie gothic''owe


A Gothic 1 :D ?Co to była za gra :D Pograłem chwilkę w angielskiego ripa...ściągniętego zresztą przez przypadek ( zamierzchłe czasy jak się jeszcze kaazy używało :) . Nie miało toto głosów ani filmów ( muza została ) , ale po kilku minutach grania stwierdziłem- qrczę, pograłbym w "pełną wersję".
Po godzinie wiedziałem, że następnego dnia czeka mnie jazda do sklepu z grami.
Po trzech chciałem jechać i kazać otworzyć go w środku nocy :D
Po pięciu ( a byłanoc ) zająłem się lekturą Kodeksu Karnego...ale dlaczego, to nie powiem >:)

Jakoś wytrzymałem, zagrywając się do rana...a po południu do sklepu, wydać ciężko wyłudzone 69 zł :)

A potem tylko wbijanie Wrzoda w ławkę >:)

PS. Przypomniało mi się kupno innej świetnej gry- Fallouta 2 za 160 zł, w wersji angielskiej. To był bodajże ''98 rok. I ludzie śmią twierdzić, że teraz gry drogie :D :D

PSS. Do dzisiaj mam demoniczny amulet...służy za suwak w plecaku :D A i talia kart, po wyrównaniu kanciastych rogów, czasem jest odkurzana.


A jaki cel ma ten wywód ?

G3 nie zachęcił mnie do zarwania nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:24, TigerXP napisał:

Mam pytanko. Jeżeli chodzi o tego tweaka, yrzeba go skopiować w konkretne miejsce i stamtąd
odpalać czy moge to robic z pulpitu?


NAJLEPIEJ skopiować do folderu z configiem Gothic III, chociaż nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:34, KrisK91 napisał:

> Mam pytanko. Jeżeli chodzi o tego tweaka, yrzeba go skopiować w konkretne miejsce i stamtąd

> odpalać czy moge to robic z pulpitu?

NAJLEPIEJ skopiować do folderu z configiem Gothic III, chociaż nie jest to konieczne.

Tweaka trzeba właśnie <koniecznie!!> skopiowac do Folderu Ini , tam gdzie masz zainstalowaną gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gothica zainstalowanego i jestesm w faring i mam taki problem bo jak walacze na arenie i wygram 2 walke to mi wywala bład... i własnie mam pytnie do tych co przechodzili drogą orków czy tez tak mieli czy nie??...
i chcicałbym zapytac w Nordmarze sa fajne misje czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:07, marlin15 napisał:

mam gothica zainstalowanego i jestesm w faring i mam taki problem bo jak walacze na arenie
i wygram 2 walke to mi wywala bład... i własnie mam pytnie do tych co przechodzili drogą orków
czy tez tak mieli czy nie??...



Miałem ten błąd... można go ominąć. Po prostu w żadnym razie nie ograbiaj tego orka, którego pokonasz w drugiej walce. Dzięki temu błąd nie powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w gothic 1 gothic 2 i noc kruka przeszlem wszystko ichcialbym pograc w gothic 3 mam juz troche kompa (3 lata) i chialbym go ulepszyc powiedzcie jaki sprzet musze kupic aktualnie mam 512 ddr procesor althon 64 2200+ i karte graficzna redeon 9200 64 powiedzcie jaki sprzet muze dokupic lub kupic zeby dzialal gothic przynajmniej na minimalnych prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:09, Brew napisał:

Gralem w gothic 1 gothic 2 i noc kruka przeszlem wszystko ichcialbym pograc w gothic 3 mam
juz troche kompa (3 lata) i chialbym go ulepszyc powiedzcie jaki sprzet musze kupic aktualnie
mam 512 ddr procesor althon 64 2200+ i karte graficzna redeon 9200 64 powiedzcie jaki sprzet
muze dokupic lub kupic zeby dzialal gothic przynajmniej na minimalnych prosze o szybką odpowiedz



Na minimalnych pójdzie, jak dokupisz jeszcze 512 RAMu i nową kartę graficzną (bo ta z 64 MB może nie starczyć). Polecam GF 7600 GS lub 6800 GS. Obie dobre i dosyć tanie, a starczą do gry na średnich lub (ale tu już będzie trochę cięło - zwłaszcza w miastach) na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:19, marlin15 napisał:

to samo.. jak tylko padnie na ziemie to odrazu wywala mi bład... :/


No to nie wiem... u mnie poskutkowało. Przykro mi ale nie teraz to już nie mam pojęcia, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:19, Unreal11 napisał:

Jeden kostur ma orkowy szaman w Geldern, najlepiej jak mu przywalisz i mu go zabierzesz:D

Zucą sie na mnie inni czy mam zapisac przed walnieciem go w "morde"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:07, Kermit5738 napisał:

> Jeden kostur ma orkowy szaman w Geldern, najlepiej jak mu przywalisz i mu go zabierzesz:D

Zucą sie na mnie inni czy mam zapisac przed walnieciem go w "morde"??

Najlepiej to naucz się " obalanie przeciwnika", i w odpowiednim momencie go palnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo. Ludzie.

Ma ktos może radę na to?:

Gram ja se w Gothica 3 i OK. Teraz mam coś takiego: gra zapierdziela chyba z 200 Kl/s,
w ciągu 2 sekund mam wszelkie pogody i pory dnia/nocy. Stery Forceware 97.92
zmieniałem na NGO i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:07, marlin15 napisał:

mam gothica zainstalowanego i jestesm w faring i mam taki problem bo jak walacze na arenie
i wygram 2 walke to mi wywala bład... i własnie mam pytnie do tych co przechodzili drogą orków
czy tez tak mieli czy nie??...
i chcicałbym zapytac w Nordmarze sa fajne misje czy nie??

hehehe G3 zawsze nas czymś zaskakuje, może poprostu nie walcz na arenie tylko wyrżnij wszystkich orków?:P:P:P:P
btw ja tak zrobiłem ale na końcu jeden szamas wlazł w tekstóre schodów i z tamtąd walił do mnie kulami ognia
ale na serio, przejde się chyba do mora sul i pokonam te lole z areny żeby muc na serio rozwalić tamtyh orków,
zasadnniczo to te bugi to rzecz przypadku, jedni je mają a drudzy nie, ja jako że jeszcz nie doszewdłem do tej walki nie mogę się wypowiadać na ten temat :)
jeśli chodzi o Nordmar, co prawda ne byłem ale na trylion procent jest sporo tam do roboty, choćby sam Xardas, gadzina parszywa która jest elemętem fabuły, i jak się nie myle trzeba będzie ubić dziada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:25, ZIYO napisał:

Yo. Ludzie.

Ma ktos może radę na to?:

Gram ja se w Gothica 3 i OK. Teraz mam coś takiego: gra zapierdziela chyba z 200
Kl/s,
w ciągu 2 sekund mam wszelkie pogody i pory dnia/nocy. Stery Forceware 97.92
zmieniałem na NGO i to samo.


To powinno ci rozwiązać ten problem http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=1006
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kermit5738

Yo. Dzięki, pomogło.

Qrcze nawet procki teraz musza miec patche, co za świat.

Nic porzadnie nie potrafią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować