Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

*****Spoiler*****
Dużo można jeszcze zdobyć za zabicie koczowników z oazy koło Bakareshu i za znalezienie zabójcy Ramireza -Hassana.
*****Spoiler*****
Na tej stronie można zobaczyć jakie zadania dają ile punktów reputacji:
http://guides.gamepressure.com/gothic3/
Po lewej stronie wybiera się miasto i jest spis wszystkich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie warunki muszę spełnić, aby orkowie sami mnie atakowali? Pytam, bo nie chcę sobie przypadkiem zepsuć gry w Varrancie... przejąłem wszystko w Myrtanie oprócz Faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:50, Karharot napisał:

A które klucze już masz, ja znalazłem wszystkie więc może ci pomogę (nawiasem mówiąc do tej
świątyni można wejść przez dach nie szukając kluczy)


mam wszystkie oprócz tego którego ma Gonzales :(

Dnia 10.11.2006 o 18:50, Karharot napisał:

Dużo reputacji dostaje się za dostarczenie listu od burmistrza Ben Erai do czarnego maga w Bakaresh


tego to chyba nie zrobilem, ale i tak już tego nie zrobie, bo teraz to i sobie u Asasynów przewaliłem :/ nie wiem czemu, odbiłem tylko z rąk Asasynów tylko jedno miasto Lago, ale tylko dlatego, że musiałem bo inaczej nie mógłem dorwać Vatrasa, wszędzie indziej wykonywałem questy dla Asasynów tak jak chcieli, wszelkich Koczowników na ich zlecenie tłukłem i nie wiem czemu się do mnie przywalili :/ teraz to chyba już mi pozostaje tylko wyrżnąć wszystko co się rusza w pień, bo wszyscy przywodcy Asasynów ze wszystkich miast mnie tłuką co za tym idzie zapewne nie zdobędę odpowiedniej ilosci reputacji u Asasynów :/

Dnia 10.11.2006 o 18:50, Karharot napisał:

a także za rozbicie koczowników w oazie na zlecenie innego maga z Bakaresh - ale pewnie już to rozwiązałeś


to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW mógłby ktoś mi zaznaczyć na mapie położenie zwierząt które zabrały narzędzia jednemy typkowi z Silden? jaszczur to wiem gdzie mniej wiecej jest, ale potrzebne jest polozenie dokładne topielca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:12, cinus` napisał:

mam wszystkie oprócz tego którego ma Gonzales :(


O ile pamiętam to ten klucz od Gonzaleza można po prostu kupić (chyba za 10000), trzeba jedynie z nim porozmawiać na temat kluczy i ta opcja się pojawia.

Dnia 10.11.2006 o 19:12, cinus` napisał:

tego to chyba nie zrobilem, ale i tak już tego nie zrobie, bo teraz to i sobie u Asasynów przewaliłem
:/ nie wiem czemu, odbiłem tylko z rąk Asasynów tylko jedno miasto Lago, ale tylko dlatego,
że musiałem bo inaczej nie mógłem dorwać Vatrasa, wszędzie indziej wykonywałem questy dla Asasynów
tak jak chcieli, wszelkich Koczowników na ich zlecenie tłukłem i nie wiem czemu się do mnie
przywalili :/ teraz to chyba już mi pozostaje tylko wyrżnąć wszystko co się rusza w pień, bo
wszyscy przywodcy Asasynów ze wszystkich miast mnie tłuką co za tym idzie zapewne nie zdobędę
odpowiedniej ilosci reputacji u Asasynów :/


Eww. No tak. Cóż, wygląda na to że Asasyni są znacznie bardziej drażliwi niż orkowie (albo po prostu bystrzejsi). Chyba właśnie odkryłeś limit wyzwolonych miast. Swoją drogą to może być bug bo jak ja polazłem do Gonzalesa to puścił mi jakiś tekst w stylu "ktoś zaija naszych ludzi i podbija nasze miasta" a ja wtedy nie wyzwoliłem jeszcze niczego w Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa, by na moim kompie( Core2Duo E6300, GF 7600GT, 1GB 533 mhz) poszło w maks detalach, czy za dużo wymagam :). I czy w ogóle opłaca się kupować nową część sagi? Bo się różnych komentarzy nasłuchalem i troche mnie to zdezorientowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam:)mam jedno pytanie: czy ktos moze mi powiedziec ile dokladnie moge miec reputacji u buntownikow zeby orkowie nie zaczeli mnie od razu atakowac i na odwrot ile reputacji u orkow zeby sie na mnie buntownicy nie wnerwili???a moze to chodzi o wyzwalanie konkretnych miast po prostu jak wyzwole dane miasto to wtedy orkowie beda mnie atakowac??bardzo chcialbym wkonac jak najwiecej questow i dla jednych i dla drugich a dopiero pod koniec zaczac wyzwalac miasta czy to mozliwe?z gory dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:36, kabanos4 napisał:

witam:)mam jedno pytanie: czy ktos moze mi powiedziec ile dokladnie moge miec reputacji u buntownikow
zeby orkowie nie zaczeli mnie od razu atakowac i na odwrot ile reputacji u orkow zeby sie na
mnie buntownicy nie wnerwili??


Frakcje nie reagują na reputację jaką posiadasz u innych frakcji. Ważna jest jedynie ilość wyzwolonych miast (możesz wyzwolić 2 + Ardeę, Gothę i Vengard)

Dnia 10.11.2006 o 19:36, kabanos4 napisał:

bardzo chcialbym wkonac jak najwiecej questow i dla jednych i dla drugich a dopiero pod koniec zaczac wyzwalac
miasta czy to mozliwe?


Tak. I bardzo rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:24, Karharot napisał:

O ile pamiętam to ten klucz od Gonzaleza można po prostu kupić (chyba za 10000), trzeba jedynie
z nim porozmawiać na temat kluczy i ta opcja się pojawia.


pisałem wcześniej, że nie mam takiej opcji przy nim i nie mogę tego od niego odkupić, a powinienem móc :(

Dnia 10.11.2006 o 19:24, Karharot napisał:

Eww. No tak. Cóż, wygląda na to że Asasyni są znacznie bardziej drażliwi niż orkowie (albo
po prostu bystrzejsi). Chyba właśnie odkryłeś limit wyzwolonych miast.


szkoda ze na mnie to padło... no ale cóż pozostaje mi tylko wybijanie, przynajmniej wiem jak już postępować i czego nie robić jak będę grał poraz drugi :) chociaż normalnie jeszcze po miastach Varrantu mogę chodzić tylko jak się spotkam z jakim przywódcą to mnie wtedy dopiero leją :/

Dnia 10.11.2006 o 19:24, Karharot napisał:

Swoją drogą to może być bug bo jak ja polazłem do Gonzalesa to puścił mi jakiś tekst w stylu "ktoś zaija naszych
ludzi i podbija nasze miasta" a ja wtedy nie wyzwoliłem jeszcze niczego w Varancie.


ja też takie coś miałem u kilku przywódców miast, nawet wtedy gdy nie miałem jeszcze tego Lago odbitego O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszke lepszego kompa i po tweakowaniu działa na max dobrze z lekkimi przycinkami :/, ale powiem ci że na średnich bez bawienia się ci pujdzie bez problemu więc kupuj warto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:39, cinus` napisał:

pisałem wcześniej, że nie mam takiej opcji przy nim i nie mogę tego od niego odkupić, a powinienem
móc :(


A jeszcze takie pytanie: Złapałeś Yussefa i wyciągnąłeś od niego komu sprzedał klucze? Bo być może dopiero kiedy wiesz że Gonzales ma jeden możesz go od niego odkupić (chociaż z dialogu z Gonzalesem to nie wynikało - sam się przyznawał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie pierwsza gra, która zarżnienie moją dumę i chlubę na maks detalach :P Chociaż Oblivion też dał mi nieźle w kość. BTW: zawiodłem się na nim(Obli) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:42, Karharot napisał:

A jeszcze takie pytanie: Złapałeś Yussefa i wyciągnąłeś od niego komu sprzedał klucze? Bo być
może dopiero kiedy wiesz że Gonzales ma jeden możesz go od niego odkupić (chociaż z dialogu
z Gonzalesem to nie wynikało - sam się przyznawał)


tak Yussuf wszystko mi wypaplał i powiedział komu sprzedał te klucze. co do tej sprawy jest jeszcze jedna rzecz, chodzi o tą niewolnicę Alimę, w poradniku pisało, że można Gonzalesowi ją oddać w prezencie, ale jak ją mu przyprowadziłem to i tak on nie chce ze mną wogóle gadać na ten temat :/

się spytam jeszcze o te ogniste puchary, mam narazie dziesięc, wiem gdzie jest jedenasty i mam kłopot z odnalezieniem dwunastego, patrzyłem na mapie z oznaczonymi pucharami i porównywałem z tymi które zdobyłem i co do 10 miejsc jestem pewien, nie mam pewności tylko do dwóch miejsc: klasztoru oraz Silden, z któregoś z tych miejsc mam jeden puchar, ale nie pamietam z którego i jakby mógł mi ktoś powiedzieć w jakich okolicznościach wchodzi się w posiadanie pucharu w tych dwóch miejscach to bym sobie przypomnial skad mam i tym asmym wiedziałbym gdzie szukać tego ostatniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:55, cinus` napisał:

jeszcze jedna rzecz, chodzi o tą niewolnicę Alimę, w poradniku pisało, że można Gonzalesowi
ją oddać w prezencie, ale jak ją mu przyprowadziłem to i tak on nie chce ze mną wogóle gadać
na ten temat :/


Niewolnice wręczasz jako dar dla Gonzalesa jego strażnikowi (jednemu z tych którzy pilnuje wejścia do jego domu

Dnia 10.11.2006 o 19:55, cinus` napisał:

klasztoru oraz Silden, z któregoś z tych miejsc mam jeden puchar, ale nie pamietam z którego
i jakby mógł mi ktoś powiedzieć w jakich okolicznościach wchodzi się w posiadanie pucharu w
tych dwóch miejscach to bym sobie przypomnial skad mam i tym asmym wiedziałbym gdzie szukać
tego ostatniego :)


W klasztorze dostajesz ognisty puchar od Miltena jak tylko z nim porozmawiasz.
W Silden puchar stoi w chatce orka-nadzorcy obozu niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:05, Karharot napisał:

Niewolnice wręczasz jako dar dla Gonzalesa jego strażnikowi (jednemu z tych którzy pilnuje wejścia do jego domu


u niego też nie było opcji rozmowy aby o tym zagadać u nikogo zresztą nei było :/ a niewlonica czeka...

Dnia 10.11.2006 o 20:05, Karharot napisał:

W klasztorze dostajesz ognisty puchar od Miltena jak tylko z nim porozmawiasz.
W Silden puchar stoi w chatce orka-nadzorcy obozu niewolników.


no to mam kłopot, bo miałem 11 pucharów, a jestem pewien, że ze szystkich dwunastu miejsc te puchary zabrałem. tak wogóle po wrzuceniu pucharów do tego ognia coś się dzieje? bo nie wrzucałem tak wogóle wszystkich naraz tylko najpierw wrzuciłem trzy potem siedem i przed chwilą jeden i nic nie ma. jeszcze przejde się po wszystkich miejscach gdzie te puchary były i posprawdzam czy może czego nie pominąłem, choć jestem pewien na 100%, że ze wszystkich tych miejsc brałem puchar, bo teraz pamiętam już w jakich okolicznościach wszędzie wszedłem w ich posiadanie. jak nic nie znajdę to najwidoczniej będzie wyglądało, że wcięło mi gdzieś jeden puchar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją gothica3.Gdy zainstalowałem gre zaczyna instalowac sie jaiks "visual C++" i wyskakuje error 1723 i cos z bibliotekami dll POMOCY!!!! to angielska wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś wgrać service pack albo coś lepszego jak np.autopatcher 2006 w nim jest zawarty program windows installer 3.1 który ci jest bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dokladnie rozpisac jak dojsc do tego Hansona co ma mi pokazac gdzie jest Xardas? bo szukam go od 2 dni i nie moge go znalezc :/ co znajde jakas chate/obozik to albo gobliny albo orkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:57, cinus` napisał:

no to mam kłopot, bo miałem 11 pucharów, a jestem pewien, że ze szystkich dwunastu miejsc te
puchary zabrałem. tak wogóle po wrzuceniu pucharów do tego ognia coś się dzieje?


******SPOILER******
Parę świetlnych fajerwerków, dostajesz sporo xp, możesz zabrać z powrotem 12 napełnionych pucharów i dostajesz następnego questa żeby wręczyć je 12 paladynom
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:23, GrooG napisał:

moze mi ktos dokladnie rozpisac jak dojsc do tego Hansona co ma mi pokazac gdzie jest Xardas?
bo szukam go od 2 dni i nie moge go znalezc :/ co znajde jakas chate/obozik to albo gobliny
albo orkowie


Sprawdź na mapach z tego posta (zwłaszcza na mapie Nordmaru):
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122
Hanson jest tam zaznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować