Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

wielkie dzięki:)
i jeszcze jedno:P dobry ten miecz??? tzn. najleprzy w grze lub prawie tak dobry jak legendarny:P El Bastardo?? (ja jeszcze nie miałem przyjemności wykuć El Bastardo a jak znalazłem go do kupienia to był zużyty:( i nie wiem ile zabiera PŻ jak jest "w całości")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:48, Bambadil napisał:

i jeszcze jedno:P dobry ten miecz??? tzn. najleprzy w grze lub prawie tak dobry jak legendarny:P El Bastardo??


lepszy jest "miecz półtoraręczny", jest to chyba najlepszy miecz jednoręczny zwłaszcza samodzielnie wykuty i dodatkowo naostrzony, ja walczyłem dwoma "mieczami półtoraręcznymi" każdy zadawały 110 obrażeń, lepszego miecza jednoręcznego nie spotkałem, ciekaw jestem jakbym pobłogosławił to o ile więcej obrażeń by zabierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:48, Bambadil napisał:

i jeszcze jedno:P dobry ten miecz??? tzn. najleprzy w grze lub prawie tak dobry jak legendarny:P
El Bastardo?? (ja jeszcze nie miałem przyjemności wykuć El Bastardo a jak znalazłem go do kupienia
to był zużyty:( i nie wiem ile zabiera PŻ jak jest "w całości")


Miecz Nordmariański identycznie jak El Bastardo zadaje 90 dmg (jeśli wykonasz je własnoręcznie to 100) El Bastardo do tego daje ci bonusowo cechę "mistrz walki mieczem". Obydwa te miecze są dość przeciętne - taki np. miecz mistrzowski zadaje 105 damagu (samodzielnie wykuty 115)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:52, cinus` napisał:

ciekaw jestem jakbym pobłogosławił to o ile więcej obrażeń by zabierał.


Modyfikacje do obrażeń broni:
Samodzielnie wykuty +10
Naostrzony +10
Błogosławiony +10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadanie od Osmonda, by wybić szamanów orków, był tam też grobowiec Angira. Chcę tam wrócić i nie pamiętam gdzie to było. :P Pamięta ktoś?

I mam problem z kamieniem duszy Ejnara. Dałem go temu kolesiowi, co go okradli (Rothgar?) i co dalej? odprowadziłem go do jaskini i jak mam ten kamień włożyć do piedestału, skoro ten koleś mi go zabrał? Grobowiec oczyściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:07, Karister napisał:

Dostałem zadanie od Osmonda, by wybić szamanów orków, był tam też grobowiec Angira. Chcę tam
wrócić i nie pamiętam gdzie to było. :P Pamięta ktoś?


Sprawdź na mapie Nordmaru z tego linka:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122

Dnia 11.11.2006 o 17:07, Karister napisał:

I mam problem z kamieniem duszy Ejnara. Dałem go temu kolesiowi, co go okradli (Rothgar?) i
co dalej? odprowadziłem go do jaskini i jak mam ten kamień włożyć do piedestału, skoro ten
koleś mi go zabrał? Grobowiec oczyściłem.


Pogadaj z nim. Jak to zrobisz sam ci odda kamień po czym pójdzie do chatki Pedara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:07, Karister napisał:

I mam problem z kamieniem duszy Ejnara. Dałem go temu kolesiowi, co go okradli (Rothgar?) i
co dalej? odprowadziłem go do jaskini i jak mam ten kamień włożyć do piedestału, skoro ten
koleś mi go zabrał? Grobowiec oczyściłem.


******SPOILER******
Jeszcze jedno. Czy dostałeś tego questa od przywódcy Klanu Ognia czy na razie wykonujesz je na własną rękę? Jeśli to drugie, to udaj się do Klanu Ognia i pogadaj z szefem, on ci w końcu powie że podjął decyzję że to ty powinieneś otrzymać moc wszystkich 6 przodków. Wtedy możesz powiedzieć temu wojownikowi że ma ci go oddać bo tak postanowił jego przywódca.
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie . Jak wyzwolilem za duzo miast i przywodca orkow (szaman) w geldern mnie zaatakowal, a potem jak poszedlem do trelis to tez cale miasto sie na mnie rzucilo. CZy nawet w varancie orkowie beda od razu mnie atakowac, i co mnie najbardziej interesuje asassyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:12, olekgiler napisał:

ej mam pytanie . Jak wyzwolilem za duzo miast i przywodca orkow (szaman) w geldern mnie zaatakowal,
a potem jak poszedlem do trelis to tez cale miasto sie na mnie rzucilo. CZy nawet w varancie
orkowie beda od razu mnie atakowac, i co mnie najbardziej interesuje asassyni??


Asasyni nie. Orkowie tak. Tyle że jeśli w pobliżu orków będą asasyni (a często tak będzie) to przyłączą się do orków i będą cię atakować wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:12, olekgiler napisał:

CZy nawet w varancie orkowie beda od razu mnie atakowac,


tak będą Ci atakować.

Dnia 11.11.2006 o 18:12, olekgiler napisał:

i co mnie najbardziej interesuje asassyni??


Asasyni nie powinni Cię atakować, aczkolwiek jeśli znajdą się kolo nich jakies orki to wtedy rzucą sie na ciebie orki a w ślad za nimi także Asasyni. jeśli w pobliżu Asasynów nie będzie orków to powinieneś móc spokojnie z Asasynami gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:23, Karharot napisał:

> Ili druidów jest w myrtanie ja wiem że napewno jeden Torn a czy są jacyś inni jak tak
to prosze
> podac lokalizacje

druidów jest 5. Ich lokacje możesz sprawdzić na mapie z tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122


nie wiem czy to prawda jeden z druidow nie wiem ktory powiedzial ze jest 6 kamieni druidow czyli musi byc jeszcze jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mi najbardziej zalezy na nauce walki 2 mieczami, a to chyba tylko asassyni moga mnie nauczyc. Wiec kolejne pytanie to czy sa w varancie(jeszcze tam nie doszedlem) jacys asassyni bez orkow, ktorzy mnie tego nauczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:53, olekgiler napisał:

Bo mi najbardziej zalezy na nauce walki 2 mieczami, a to chyba tylko asassyni moga mnie nauczyc.
Wiec kolejne pytanie to czy sa w varancie(jeszcze tam nie doszedlem) jacys asassyni bez orkow,
ktorzy mnie tego nauczą??


tak, mnie zwyklej obsługi dwóch mieczy nauczył Silvio w Bakaresh (sam mam identyczną sytuację z orkami), nie ma w tym mieście akurat orków, więc problemów nie powinieneś mieć, natomiast w Ishtar gdzie możesz nauczyć się mistrzowskiej obsługi dwóch ostrzy też nie ma orków, ale żeby wejść do tego miasta musisz mieć 75% reputacji u Asasynów, inaczej tego Cię nie nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko związaną ze sprzedażą Gothica 3... Czemu u mnie w Tychach jest sprzedawany Gothic 3 !!ZWYKŁY!! z koszulką z gry, a nie ma tego bajeru w EK?? :) Dziwne troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w wyzwoleniem Monery:
Dostałam od jakiegos imiennego buntownika zadanie z wyeliminowanie orków-strażników obozu niewolników. Nie atakuje orków w mieście, tylko pojawia sie opcja dialogowa-wyciągnięcie orka za miasto. Orki idą do tych dwóch buntowników, z tym ze walka trwa w nieskończoność, więc ja zabijam te orki zanim jeszcze dojdą do buntowników. Gdy juz orki są zabite a quest wykonany to imienny buntownik zdradza mi hasło dla szpiega. Wtedy właśnie musze sie dostac do Sanforda, przechodze sobie spokojnie przez całe misto ale zatrzymuje mnie Marik i nie da sie go przekupic. Zaczyna mnie atakowac a z nim rzuca sie na mnie całe miasto. Raz zagadałam w trakcie walki do Sanforda i on wyraźnie mówił ze dopiero przygotowują sie do rewolucji, więc chyba nie bede mogła z nim o tym gadac gdy juz zabiję Vareka. Czy ktoś wie co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:25, Magwisienka napisał:


Wyzwolenie Montery jest dosyć zabugowane, rebelianci i tak nie pomogą w rewolcie. Jak chcesz, żeby Marik Cię nie atakował, to spróbój po kryjomu rzucić na niego zaklęcie amnezji. Jak nie, to po prostu wybij całe miasto i zakończ rewolucję. W walce w zwarciu raczej nie ma problemu, nawet mimo tych kilkudziesięciu nacierających orków, ale lepiej uważać na kuszników.
W powstaniu pomogą Ci Sandford, jeszcze któryś z najemników i niewolnicy.
Po prostu zignoruj brak możliwości rozmowy. Tak nawiasem, to po całej bitwie nie mogłem nigdzie znaleść ciała Vareka..
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować