Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

No to widzę, że niektórzy chociaż mają szczęście.
Jeśli chodzi Masterlinka i CDP to ja już nie pierwszy raz mam problem.
Ja mam przesyłkę nadaną 02.11. Tym razem Pan Kurier zadzwonił do mnie 03.11 ok. godz. 10:00 i się pytał czy ktoś jest w domu. Powiedziałem, że teraz jestem w pracy i w domu będę wieczorem. Usłyszałem odpowiedź, że wieczorem to on też będzie w domu. Zapytałem się czy może dostarczyć ją w inne miejsce, dowiedziałem się, że nie. Po czym powiedział "do widzenia" i się rozłączył. Potem zadzwoniłem na infolinię i umówiłem się na dziś w godz. 11-14. Czekam, czekam... ale zerknąłem na status i widzę, że nie została wyadana kurierowi. Zadzwoniłem na infolinię i się dowiedziałem, że przemiła pani wczoraj popełniła błąd i nie powinna się ze mną umawiać na sobotę. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:04, radzio 99 napisał:

strajker,gdzie Ty mieszkasz?I jak to "zadzwonil"??On do Ciebie??


Na Śląsku - a konkretnie w Bytomiu - facet powiedział, że ma jeszcze przede mnną dwie paczki od tego samego nadawy (CDP) do dostarczenia.

PS
Mam nadzieję że wszystko będzie OK, pudełko całe, płyty całe etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...Farciuch...Najchetniej poszedlbym juz do e***ka (zeby nie bylo) i kupil tego gothica ale,nie,nie moge.Musze na razie czekac na tego *** (tu wstawic dowolne przeklenstwo) kuriera...Ale jestem pewnien ze nie dojdze bo jest u mnie w wawie taka pogoda ze pewnie nie bedzie mu sie chcialo wystawic nawet nosa z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie przyjmujac ze wogole ma gdzies ta moja paczke (bo pewnosci nie mam-moje zamowienie jest co prawda "wyslane" ale jak juz mowilem gdy wchodze dalej to nie mam "statusu przesylki")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy nie iść do sklepu i nie kupić sobie. Przynajmniej pograłbym dziś i jutro :]
A od kuriera po prostu nie przyjąłbym przesyłki. Jeśli CDP i Masterlink się nie wywiązują z umowy to nie widzę powodów dla których ja miałbym to robić i czekać cierpliwie do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jest to jakieś rozwiązanie, ja niestety zpałaciłem przelewem :| jest czwarty a gry nadal nie widać...

tak naprawdę tylko jedno mi sie nie podoba - można powiedziec wprost - słuchajcie, przeysłek było tyle, nie wyrabiamy sie, wysyłamy sukcesywnie według kolejności zamówień - paczka będzie 10 - ok! ja wszystko rozumiem, przynajmniej wiem kiedy realnie mogę oczekiwać gry i się nie denerwuje.

a nie gadanie że przesyłka wysłana 31 i człowiek czeka w niepewności dzien po dniu - 5 dni to chyba nawet przez chiny by nie szło:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz tu szalu dostaje zamowilem 29 wyslano 31 i czekam
czwarty dzien.:[. Na poczcie mowia ze nic nie wiedza cza czekac
az paczka przyjdzie grrr czekam jeszcze ma byc dzis jedna
dostawa paczek na poczte moze tam bedzie moj Gothic.
Żeby u mnie byl jakis wiekrzy sklep to bym se kupil na miejscu gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak Właściwie czemu CDP nic nie mówi
Przedtem jak jakiś kolo był wkurzony że paczka nie dochodzi a było to chyba wczoraj i mówił co o tym myśli to go ponaglili żeby nie używał niecenzuralnych słów
a DZIś SIEDZą CICH I NIC
Czyżby sie bali napiętnowania
Ja też miałem dostac dziś paczke między 11 a 13 i co d***
To dopiero stosunek do roboty kuriera nie ma co
Nie wiem co taki kurier myśli ale ja bym chciał miec na jego miejscu wrzystko z głowy i jak najszybciej te paczki dowieść i miec spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mojej historii ciąg dalszy:
Po ostatnim poście siedzę sobie i przeglądam forum i znalazłem temat o Masterlinku. Tam ktoś napisał, że jemu odpowiedzieli, żeby sobie odebrał z magazynu jak chce mieć szybciej. No to ja za telefon i się pytam czy mogę odebrać osobiście. A pani, że tak tylko wątpi czy się wyrobię bo już jest 13:35 a oni do 14 pracują. No to ja, że spoko, mieszkam całkiem niedaleko. I OK. Dla mnie problemem było to, że od 14-14:30 miał się zjawić kurier z innego sklepu ze spożywką. Ale co tam... grę będę miał, a kurier zadzwoni to poczeka 10 minut. Ubrałem się, wyszedłem.. idę do samochodu i patrzę a tu samochód Masterlinka. Normalnie bym go nie poznał bo mają jakieś DSP czy coś w tym stylu ale dziś jak dzwoniłem do nich na infolinię to się napatrzyłem na zdjęcie takiego auta na ich stronie. Samochód przejechał, ale wyszedłem zza bloku i patrzę a gośc zawraca. Myślę sobie "niemożliwe". Mam dylemat: jechać do magazynu czy poczekać aż się gość zatrzyma i zapytać go. Pomyślałem, że minuta mnie nie zbawi i poczekałem. No i gość zatrzymał się na wysokości mojego bloku. No to podszedłem do niego i sie pytam czy przypadkiem nie pod mój adres. A on na to, że tak. No to mnie szczęka opadła. Okazało się, że na przesyłce były dwa numery. Stary i nowy. Za pierwszym razem przesyłka była źle zaadresowana. I dziś jak wyjechała z magazynu to ktoś zeskanował stary numer przesyłki a nie ten aktualny. I gdyby pojechał do magazynu to oczywiście by jej tam nie znaleźli. Tak więc mam już grę...
A, gdyby tego było mało to równocześnie z tym gościem podjechał kurier ze spożywką, więc gdyby pojechał do magazynu to nie miałbym ani gry ani jedzenia :)

Pozostaje mi tylko życzyć aby tym innym co czekają na grę się poszczęściło i aby ją dostali dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiury dzieki za dobre zyczenia :D Ale i tak watpie ze dzis dostane
bo znajac polska poczte to wiesz.Ja nie wiem mialo byc dostarczane do 3 dni od
wysylki no dobra niech bedzie te 4 ale wiecej to juz nie
do wytrzymania umowa to umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera,wciaz nic.Obok zamowienia wciaz nie widnieje "status przesylki",nie dostalem maila ze wogle doszlo a o kurierze nie wspomne...I na dodatek nikt nie odbiera w "masterlinku".Zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zadzwoniłem to powiedzieli że paczka w magazynie się zagubiła a jak znajdą to zaraz wyślą .Jest jeszcze nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktos co mozna zrobic by sie dowiedziec kiedy bedzie
dostarczona paczka lub czy ją wogole maja?
Poczta Polska.

PS: Jak cos na poczcie bylem sie pytalem.Dalej juz nie wiem co cza zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować