Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

SiemkaMam cs 1.6 i sciongnolem sobje boty.Kiedy przyzywam jednego gra sie zaczyna cionc tak ze nie da sie grac.CO robic.Podam konfiguracje kompa.

geforce 4 ti 4200,amd sempron(1.63 ghz}2800+,512 ram,120 giga na wszystkich dyskach razem.

PS:czy gra na necie jest bezplatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:47, michal lisek napisał:

SiemkaMam cs 1.6 i sciongnolem sobje boty.Kiedy przyzywam jednego gra sie zaczyna cionc tak
ze nie da sie grac.CO robic.Podam konfiguracje kompa.

geforce 4 ti 4200,amd sempron(1.63 ghz}2800+,512 ram,120 giga na wszystkich dyskach razem.

PS:czy gra na necie jest bezplatna?


tak gra jest bezpłatna a co do pierwszego problemu to nie wie czemu spróbuj ściągnąc inne boty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:47, michal lisek napisał:

SiemkaMam cs 1.6 i sciongnolem sobje boty.Kiedy przyzywam jednego gra sie zaczyna cionc tak
ze nie da sie grac.CO robic.Podam konfiguracje kompa.

geforce 4 ti 4200,amd sempron(1.63 ghz}2800+,512 ram,120 giga na wszystkich dyskach razem.

PS:czy gra na necie jest bezplatna?


Pewnie ściągnąłeś Zboty. Na początku poznają mapę, więc musisz trochę poczekać. Po prostu czekaj aż skończą, mapa ci się zrestartuje i będziesz mógł grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten cs co jest sklepie gram.pl to jest ta wersja 1.6?

i czy trzeba jakiś program by grać w cs czy tylko wystarczy oryginał gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:29, bleblep napisał:

ten cs co jest sklepie gram.pl to jest ta wersja 1.6?


W sklepie gram.pl, mamy dwie wersje CS, mianowicie CS : Anthology, zawiera CS 1.6, tak samo jak CZ, oraz DoD i Ricochet. Natomiast CS : Source, zawiera CS:S, oraz DoD Source.

Dnia 17.09.2007 o 14:29, bleblep napisał:

i czy trzeba jakiś program by grać w cs czy tylko wystarczy oryginał gry?


Standardowo w trakcie instalacji, będziemy musieli zainstalować, oraz założyć konto w aplikacji Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:35, Probos napisał:

>

dziękuje za odpowiedź i jeszcze jedno bo zapomniałem co lepsze cs czy cs:s n?chodzi mi o to gdzie gra więcej osob na necie nie interesuje mnie grafika itp tylko grywalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:10, bleblep napisał:

> >
dziękuje za odpowiedź i jeszcze jedno bo zapomniałem co lepsze cs czy cs:s n?chodzi mi o to
gdzie gra więcej osob na necie nie interesuje mnie grafika itp tylko grywalność



W żadnym z wymienionych przypadków nie będziesz narzekał na brak graczy w trybie multi :D Osobiście, jako wieloletni gracz CSa preferuję 1.6 :) Byś może to kwestia przyzwyczajenia ale ukrywał nie będę że za nic w świecie nie przerzuciłbym sie z 1.6 na CS:S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej polecam CS 1.6. Więcej graczy, więcej lig, większa grywalność, więcej ( xxx ) ^^
Nie musisz dziękować, od tego tu jestem ;)
Pozdrawiam :)
Dodam również, że Source jest nastawiony na bardziej zręcznościowy tryb rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie potrafię odpowiedzieć, powiem tylko, że gra z botami to strata czasu. Ja zaczynałem swoją zabawę z CS od normalnych serwerów, lecz jeżeli koniecznie chcesz boty, to zagraj sobie w Condition Zero, wybierz Campaign. Boty do wyboru na 4 poziomach trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko widzę na wielu stronach legalnych, że CS 1.6 jest do pobrania za darmo w Stemie. I mam pytanie czy tak jest na prawdę i mogę pobrać Cs''a 1.6 bez problemu legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:25, Carl92 napisał:

Mam takie pytanko widzę na wielu stronach legalnych, że CS 1.6 jest do pobrania za darmo w
Stemie. I mam pytanie czy tak jest na prawdę i mogę pobrać Cs''a 1.6 bez problemu legalnie?


Jestem pewien na 100% ,że to jest CS nonsteam albo sam steam (przez steama można kupic za 20$ chyba CS :P).Nie ma CS''a w Stemie za darmo legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samą instalkę możesz pobrać (Ukazała się przy premierze steama - sam pamiętam, bo ściągałem). Po jej odpaleniu CS instaluje się do steam i .. prosi bodajże o cdkey - czyli nic za darmo.
Chyba, że mówisz o stronach wspierających nonsteam - to wtedy jest tak jak Nertis mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 nie jest grą freeware. Podobnie jak np. L2 pozwala na ściągnięcie gry z internetu (albo instalki), ale wymagany jest do tego oryginalny kod, który otrzymujemy przy zakupie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować