Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 18:58, Ledoke napisał:

To że serwer jest non steam wcale nie znaczy że niema żadnych zabezpieczeń przeciwko cheatom.



No to jakie ma?? Serwer ma tylko takie ochrony jakie mu wgrano(jeżeli jest non steam to znaczy że Steam NIC TAM NIE WGRAŁ) a wątpię, żeby ktoś kto jest "właścicielem"(śmiech) tego "serwera"(śmiech) wgrywał jakiekolwiek programy anti-cheat... Serwery non steam to takie które nie mają vac ani vac2 a to są jedyne dobre programy do wykrywania cheatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:32, Kubacube90 napisał:


> To że serwer jest non steam wcale nie znaczy że niema żadnych zabezpieczeń przeciwko cheatom.



No to jakie ma?? Serwer ma tylko takie ochrony jakie mu wgrano(jeżeli jest non steam to znaczy
że Steam NIC TAM NIE WGRAŁ) a wątpię, żeby ktoś kto jest "właścicielem"(śmiech) tego "serwera"(śmiech)
wgrywał jakiekolwiek programy anti-cheat... Serwery non steam to takie które nie mają vac ani
vac2 a to są jedyne dobre programy do wykrywania cheatów...

I tu się mylisz. Serwery NonSteam mogą mieć zabezpeczenia typu vac, tak samo jak serwery Steam mogą być bez zabezpieczenia. ;) Więc sie tak nie denerwuj jezeli nie jesteś do końca pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:13, Tomaszek92 napisał:

Ostatnio pokazało mi sie takie coś (widać to na zdjęciu) i zasłania mi ile mam pieniędzy. Jak to usunąć?

Wpisz w konsoli net_graph 0
BTW Jest jakaś możliwość ustawienia HUDu tak aby był nieprzeźroczysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:32, Kubacube90 napisał:

No to jakie ma?? Serwer ma tylko takie ochrony jakie mu wgrano(jeżeli jest non steam to znaczy
że Steam NIC TAM NIE WGRAŁ) a wątpię, żeby ktoś kto jest "właścicielem"(śmiech) tego "serwera"(śmiech)
wgrywał jakiekolwiek programy anti-cheat... Serwery non steam to takie które nie mają vac ani
vac2 a to są jedyne dobre programy do wykrywania cheatów...

Vac dobrym programem oO chyba sobie kpisz , to są jedne z najgorszych programów wo wykrywania cheatów , kto ci wógóle takie głupoty nagadał , lepszymi programami są już SSC albo CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że dopiero bardzo niedawno przeszedłem na "Jasną stronę Mocy" (steam). Pierwsze kroki w cs 1.6 stawiałem właśnie na N-S. Ale zbrzydła mi sie gra, a raczej użeranie się z cziterkami i innym im podobnym :)
Owszem było kilka bardzo fajnych serwów na nielegalu. Ale powiedziałem w końcu "NIE!" I nie żałuje.

A tak co to samej gry to jest THE BEST i Source sie nawet nie umywa (z wyjątkiem grafiki)

Osobiście wymiatam mapach dust, dust2, aztec i dustworld oczywiście tylko jako terro z AK lub z AWP. CT i ich M4 też jest fajne ale wole Terro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:47, zbigniew.1 napisał:

To musimy zagrać ;). Szanse będą wyrównane ;>. Podasz login Steam?

Troche późno Ci odpowiadam... ale masz - mateuszek1209 :)
Tylko nie wiem po co :P, żeby polamić we dwóch ? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jeśli mowa już o nickach w grze to ja z chęcia podam mój: |^^zi0m666^^|. Gram na każdym polskim serwerze jaki mi w łapy wpadnie. Ozywiscie nie jestem jakis pr0 gram w to od około 2-3 michow wiec jeszcze lamie ale to sie moze zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:15, kombesista napisał:

A też macie mój nick:

@lfons.pl

Gram na wszystkich *serwach jakie mi pod myszke wpadną.


*Zapomniałem dodać Polskich serwach . Sorx za spamiik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Tym pojawiło mi sie coś takiego (widać to na obrazku) i nie mogę połączyć sie z żadnym serwer :( Jak to usunąć żeby to sie nie pojawiało i abym mógł grać?

20070713140930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:09, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Tym pojawiło mi sie coś takiego (widać to na obrazku) i nie mogę połączyć sie z żadnym serwer
:( Jak to usunąć żeby to sie nie pojawiało i abym mógł grać?

Jedyne wyjście albo zresetowanie steam czyli włąncz i wyłoncz go albo poprostu przeinstaluj steam , miałem coś podobnego :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań:
Czy do grania w Counter Strike''a wymagany jest Half Life?
Czy CS jest darmowy?
Czy da się grać bez tego nieszczęsnego Steamu?
Czym się różni CS: Source od CS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować