Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 18:59, Podasz napisał:

Sich to podłączenie LAN a glubulka to środek antywirusowy


Acha, a więc HLSW korzystałem by pograć z kumplami przez LANa :) do globalnych serwerów nie musiałem z niego korzystać gdyż jest ich pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:14, Keymil napisał:

pozyczylem od kolegi cs''a i jak chce na server jakis wejsc pisze Invalid cd-key o co chodzi?
cos z cd-keyerm ale co?


Jeśli dobrze kojarzę sobie ten motyw to spróbuj takiej sztuczki:
1.Wejdź do folderu ze Steam''em
2.Skasuj plik ClientRegistry.blob
Oczywiście mogę się mylić co do twojego problemu ,ale spróbować nigdy nie zaskoczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:20, Gothic 12 napisał:

Jak chce zagrać tylko ja z kolegą to daje start game (czy new game) i daje tam mapki itp. Ale
jak on ma do mnie dołączyć ??


Jeżeli już założysz serwer to niech kolega na steamie w zakładce "ulubione" serwery doda Twój numer IP, jeżeli nie pomoże niech kolega skorzysta z programu którego nazwę podałem wyżej "HLSW". W programie ustawia ścieżkę docelową do CSa, wpisuje IP i program automatycznie znajduje serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:50, 88Bonzo napisał:

> Jak chce zagrać tylko ja z kolegą to daje start game (czy new game) i daje tam mapki itp.
Ale
> jak on ma do mnie dołączyć ??

Jeżeli już założysz serwer to niech kolega na steamie w zakładce "ulubione" serwery doda Twój
numer IP, jeżeli nie pomoże niech kolega skorzysta z programu którego nazwę podałem wyżej "HLSW".
W programie ustawia ścieżkę docelową do CSa, wpisuje IP i program automatycznie znajduje serwer.

Ale według niego nie znajduje mu serva. COś sie pojawia (w tym hlsw) ale nie ma nazw tylko znaki zapytania ! Ale mi się mój serv pokazuje! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:14, Gothic 12 napisał:

Ale według niego nie znajduje mu serva. COś sie pojawia (w tym hlsw) ale nie ma nazw tylko
znaki zapytania ! Ale mi się mój serv pokazuje! O co chodzi?


Ciężka sprawa, może spróbujcie jeszcze skorzystać z hamachi. Być może uda Wam się połączyć :)

edit://

Jak coś mogę spróbować pomóc :) jak będziecie mieli ten serwer, prześlij mi IP i zobaczę czy ja będę widział serwa. W razie czego - kontakt na GSie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:14, Gothic 12 napisał:

> > Jak chce zagrać tylko ja z kolegą to daje start game (czy new game) i daje tam mapki
itp.
> Ale
> > jak on ma do mnie dołączyć ??
> Jeżeli już założysz serwer to niech kolega na steamie w zakładce "ulubione" serwery doda
Twój
> numer IP, jeżeli nie pomoże niech kolega skorzysta z programu którego nazwę podałem wyżej
"HLSW".
> W programie ustawia ścieżkę docelową do CSa, wpisuje IP i program automatycznie znajduje
serwer.
Ale według niego nie znajduje mu serva. COś sie pojawia (w tym hlsw) ale nie ma nazw tylko
znaki zapytania ! Ale mi się mój serv pokazuje! O co chodzi?

jeżeli zakładasz serwer przez new game to tak jakbyś założył go na lanie więc nikt go nie wykryje (no chyba że komp podłączony do sieci) 88bonzo ma racje próbuj przez hamachi, lub poprostu znajdz jakiś mały serwer np na 2 osoby, który jest pusty i wbijaj tam z kumplem (sam częst tak robie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chciałbym zacząć w CS''a grać, najlepiej Source''a. Czy w pudełku jest wszystko, czego potrzebuje? A i co to jest ten STEAM konkretnie? I czy przydadzą mi się umiejętności z ET, grałem 3 lata na wysoko postawionym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zmienić w CS 1.6 broń z lewej ręki na prawą, próbowałem w opcjach i ni to nie dało.
Czy jest jakaś komenda do tego??
Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:49, arekskate napisał:

A ja mam pytanie, chciałbym zacząć w CS''a grać, najlepiej Source''a. Czy w pudełku jest wszystko,
czego potrzebuje? A i co to jest ten STEAM konkretnie? I czy przydadzą mi się umiejętności
z ET, grałem 3 lata na wysoko postawionym serwerze.

Tak w pudełku z CS-em, czy to 1.6 czy Source jest wszystko co potrzebne do grania. Steam to taki program, w którym rejestrujesz swoje gry, można w nim również kupić gry, itd. Co do umiejętności które nabyłeś w ET, niestety nie grałem w ET, więc nie odpowiem tobie na to pytanie.

Gex601 - jest na to komenda:
cl_righthand 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:59, Kasendrol napisał:

> A ja mam pytanie, chciałbym zacząć w CS''a grać, najlepiej Source''a. Czy w pudełku jest
wszystko,
> czego potrzebuje? A i co to jest ten STEAM konkretnie? I czy przydadzą mi się umiejętności

> z ET, grałem 3 lata na wysoko postawionym serwerze.
Tak w pudełku z CS-em, czy to 1.6 czy Source jest wszystko co potrzebne do grania. Steam to
taki program, w którym rejestrujesz swoje gry, można w nim również kupić gry, itd. Co do umiejętności
które nabyłeś w ET, niestety nie grałem w ET, więc nie odpowiem tobie na to pytanie.



Ok, rozumiem. Dzięki bardzo. A czy Steam jest darmowy i co on mi daję podczas grania w CS''a? Heh, nie jestem beginnerem w FPS''ach sieciowych, ale nie mam żadnego pojęcia o CS''ie :P (A więc pewnie można mnie nim nazwać, grałem tylko w Battlefielda, ET i Quake''a :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:46, arekskate napisał:

A czy Steam jest darmowy i co on mi daję podczas grania w CS''a?


Steama to możesz sobie nawet ściągnąć z neta xD...on jest bezpłatny...tylko za gry się płaci.
Co ci daję??Dla mnie on jest zbędny ,ale :P...można dzięki niemu dokupywać gry przez neta ,zbierać znajomych, gadać z nimi przez steam''a i jeszcze kilka opcji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 21:46, arekskate napisał:

Ok, rozumiem. Dzięki bardzo. A czy Steam jest darmowy i co on mi daję podczas grania w CS''a?
Heh, nie jestem beginnerem w FPS''ach sieciowych, ale nie mam żadnego pojęcia o CS''ie :P (A
więc pewnie można mnie nim nazwać, grałem tylko w Battlefielda, ET i Quake''a :P)


Sam w sobie steam jest darmowy :) Co Ci daje, ano bardzo wiele :]

*wyszukiwarka serwerów
*ochrona anty-cziterska
*sklep pod ręką
*kontakt, fora, klany ze społecznością korzystającą ze STEAMa
*aktualizacje do gier
*newsy, filmy, zapowiedzi innych gier

i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:53, 88Bonzo napisał:


> Ok, rozumiem. Dzięki bardzo. A czy Steam jest darmowy i co on mi daję podczas grania w
CS''a?
> Heh, nie jestem beginnerem w FPS''ach sieciowych, ale nie mam żadnego pojęcia o CS''ie
:P (A
> więc pewnie można mnie nim nazwać, grałem tylko w Battlefielda, ET i Quake''a :P)

Sam w sobie steam jest darmowy :) Co Ci daje, ano bardzo wiele :]

*wyszukiwarka serwerów
*ochrona anty-cziterska
*sklep pod ręką
*kontakt, fora, klany ze społecznością korzystającą ze STEAMa
*aktualizacje do gier
*newsy, filmy, zapowiedzi innych gier

i wiele innych :)


Ok. Czyli to taka konkurencja dla XFire''a? :D Spoko, właśnie zamówiłem CS''a Source''a. Zacznie się granie :)

A i jeszcze jedno, czy Steam będzie mi lagował CS'a przy transferze 1,3 Mb/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *wyszukiwarka serwerów

Pozostawiająca wiele do życzenia (brak wyszukiwania w nazwach i sprawdzania tick ratu).

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *ochrona anty-cziterska

Takiej jakości że ho-ho.. cziterów spotkasz, i to w sporych ilościach, za to nie zdziw się, gdyby Steam nagle Ciebie zbanował (już słyszałem takie historie)...

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *sklep pod ręką

Z a) gównianymi gierkami nie wartymi ani grosza b) niezłymi grami, ale również droższymi, a do tego bez pudełka, instrukcji itp., ale jak kto woli..

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *kontakt, fora, klany ze społecznością korzystającą ze STEAMa

W większości raczej słyszę negatywy nt. Steama, nie spotkałem się z jego wychwalaniem

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *aktualizacje do gier

Po których te gry przestają działać (vide mój CS:S, kilka razy), bądź nawet sam Steam się nie uruchamia (=kasowaqnie wszystkiego i ściąganie kilkuset mega z neta + wszystkie mapy/dzwięki na nowo z serwerów)

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

> *newsy, filmy, zapowiedzi innych gier

Które Cię nie obchodzą, ale i tak je obejrzysz

Ale tak czy siak Steama mieć MUSISZ, by grać w Source.

Dnia 27.11.2007 o 22:00, arekskate napisał:

A i jeszcze jedno, czy Steam będzie mi lagował CS''a przy transferze 1,3 Mb/s?

Jestem zmuszony siedzieć na 128kB i (oprócz pierwszym 10-20sec walki z pingiem rzędu 300-500) nie zauważyłem różnicy w porównaniu do 4MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:31, DragonLord napisał:

> > *wyszukiwarka serwerów
Pozostawiająca wiele do życzenia (brak wyszukiwania w nazwach i sprawdzania tick ratu).
> > *ochrona anty-cziterska
Takiej jakości że ho-ho.. cziterów spotkasz, i to w sporych ilościach, za to nie zdziw się,
gdyby Steam nagle Ciebie zbanował (już słyszałem takie historie)...
> > *sklep pod ręką
Z a) gównianymi gierkami nie wartymi ani grosza b) niezłymi grami, ale również droższymi, a
do tego bez pudełka, instrukcji itp., ale jak kto woli..
> > *kontakt, fora, klany ze społecznością korzystającą ze STEAMa
W większości raczej słyszę negatywy nt. Steama, nie spotkałem się z jego wychwalaniem
> > *aktualizacje do gier
Po których te gry przestają działać (vide mój CS:S, kilka razy), bądź nawet sam Steam się nie
uruchamia (=kasowaqnie wszystkiego i ściąganie kilkuset mega z neta + wszystkie mapy/dzwięki
na nowo z serwerów)
> > *newsy, filmy, zapowiedzi innych gier
Które Cię nie obchodzą, ale i tak je obejrzysz

Ale tak czy siak Steama mieć MUSISZ, by grać w Source.

> A i jeszcze jedno, czy Steam będzie mi lagował CS''a przy transferze 1,3 Mb/s?
Jestem zmuszony siedzieć na 128kB i (oprócz pierwszym 10-20sec walki z pingiem rzędu 300-500)
nie zauważyłem różnicy w porównaniu do 4MB/s.


A jest jakaś wbudowana wyszukiwarka serwerów w CS''ie, czy tylko i wyłącznie mogę ze Steam''a korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować