Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

ja przed 5 minutami grałem w 1.6 na militii terrorką, ale z botami bo do multi jeszcze nie dorosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam tego rodzaju. Gdy włączam Counter Strike 1.6 to, gdy pojawia sie ekran startowy (2 gości z pistoletami) wyskakuje mi normalna myszka taka jaką używam przy pulpicie, i gra sie zacina. A gdy naciskam spacje to się wyłącza. Wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:47, cieju04 napisał:

Problem mam tego rodzaju. Gdy włączam Counter Strike 1.6 to, gdy pojawia sie ekran startowy
(2 gości z pistoletami) wyskakuje mi normalna myszka taka jaką używam przy pulpicie, i gra
sie zacina. A gdy naciskam spacje to się wyłącza. Wiecie o co chodzi?

Ja miałem podobny problem, ale z inną grą. Pomogła mi wtedy zmiana ustawień w biosie. JAk o nie za działa to zainstaluj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 23:10, garrick napisał:

> Problem mam tego rodzaju. Gdy włączam Counter Strike 1.6 to, gdy pojawia sie ekran startowy

> (2 gości z pistoletami) wyskakuje mi normalna myszka taka jaką używam przy pulpicie, i
gra
> sie zacina. A gdy naciskam spacje to się wyłącza. Wiecie o co chodzi?
Ja miałem podobny problem, ale z inną grą. Pomogła mi wtedy zmiana ustawień w biosie. JAk o
nie za działa to zainstaluj jeszcze raz.

Już rozwiązałem problem. Dzięki. Mam jeszcze jeden ale drobny. Mianowicie gdy gram w grę to moja postać trzyma broń w lewej ręce, a ja bym chciał by trzymała w prawej. Jest taka opcja? Przyzwyczajiłem sie do gier w których postać trzyma broń w ręce prawej i nie moge sie odzwyczajic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:53, cieju04 napisał:

Mianowicie gdy gram w grę to moja postać trzyma broń w lewej ręce, a ja bym chciał by trzymała w prawej.


Wejdź w opcje, w pierwszej zakładce Multiplayer masz na dole przycisk Advanced, kliknij i w nowym oknie wyszukaj Weapon alignment i ustaw Right handed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie małe pytanko. Gdzie się wpisuje cd key do CS, bo mam go a nie wiem gdzie go wpisać, a chciałbym zagrać sobie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze zapomniałem o czymś. Nie moge się zalogować w steam. To jest płatne? Gdy już napisałem tam im wszystkie dane pisze, że nie mogę się połączyć z ... . O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest darmowy, po kupieniu gry musisz podać cd-key w steam''ie (czynność ta jest jednorazowa). W zakładce "Gry" jast "Aktywacja produktu w Steam..." tam właśnie podajesz cd-key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:27, Kasendrol napisał:

Steam jest darmowy, po kupieniu gry musisz podać cd-key w steam''ie (czynność ta jest jednorazowa).
W zakładce "Gry" jast "Aktywacja produktu w Steam..." tam właśnie podajesz cd-key.

Ale, problem w tym, że nie moge sie zalogować bo wyskakuje mi błąd, że nie moge sie połączyć z tym steam. Po podaniu wszystkich rzeczy(login, hasło itd) pisze że sie łączy i wyskakuje błąd, że nie możę sie połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ale czat się zrobił w tym topiku. Może ja spróbuję odświeżyć temat - co sądzicie o reklamach w CSie 1.6? IMHO, gdyby nie reklama pojawiająca się na pasku rozgrywki to byłbym bardzo uradowany nowym wymysłem na zarabianie kasę przez Valve. Reklamy na ścianach budynków dodają powiew świeżości tej grze i potrafią przykuć uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:16, s2nto napisał:

O kurcze ale czat się zrobił w tym topiku. Może ja spróbuję odświeżyć temat - co sądzicie o
reklamach w CSie 1.6? IMHO, gdyby nie reklama pojawiająca się na pasku rozgrywki to byłbym
bardzo uradowany nowym wymysłem na zarabianie kasę przez Valve. Reklamy na ścianach budynków
dodają powiew świeżości tej grze i potrafią przykuć uwagę.


Moim zdaniem jest to niepotrzebne...ginę i od razu jestem zaszczycony reklamami half-life i innych shitów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. wiele słyszałem o tej grze i właśnie mam zamiar se ją kupić. możecie jakoś ją tak opisać aby zachęcić mnie do zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:43, zakrokrzy napisał:

siemka. wiele słyszałem o tej grze i właśnie mam zamiar se ją kupić. możecie jakoś ją tak opisać
aby zachęcić mnie do zakupu?


Drogi forumowiczu! Pamiętaj ze CS nie jest zwykłą grą. Z początku może się wydawać trudna(trudna i tak jest) ponieważ jest realistyczna. Jeśli masz doświadczenie w trudniejszych strzelankach to chyba dasz sobie radę. I jeszcze jedno: praca zespołowa. To nie Kłejk(moje zdanie) żeby latać z giwerą po planszy i "szczelać" na ślepo. Sam dużo nie zdziałasz. Trzeba również używam szarych komórek by opracować taktykę. Grę polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie newsy z Valve informują, że reklamy bardzo się spodobały graczom i nie długo będziemy świadkami kolejnej rewolucji - mapy zostaną zmodyfikowane o jeszcze parę miejsc na bannery. Zresztą sami zerknijcie poniżej:

http://info.wsisiz.edu.pl/~sochon/wiki/index.php/Grafika:Relamy_extreme.jpg

- - - - - - - -

No a tak patrząc na tego screena to można się zastanowić czy w biurach Valve nie rosną takie plany aby obsypać nas reklamą na taką ilość.

BTW> Tak czy siak ciekawe by było zagranie na takiej mapie. :) Ciekawe, kiedy pojawią się pierwsze projekty fanów i zamiast po złotym piasku będziemy biegać po reklamie Durexa na d2. ;)

20070324202229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bindami a mianowicie chce sobie zapisać 3 bindy :

Ciche chodzenie bez trzymania klawisza:
alias "walkON" "+speed;bind capslock walkOFF"
alias "walkOFF" "-speed;bind capslock walkON"
bind "CAPSLOCK" "walkON"

Rozmowa przez mikrofon bez trzymania klawisza:

alias voiceON "+voicerecord; bind KLAWISZ voiceOFF"
alias voiceOFF "-voicerecord; bind KLAWISZ4 voiceON"
bind "KLAWISZ" "voiceON"

Skok z kucnięciem:

alias +cjump "+jump; wait; -jump; +duck"
alias -cjump "-duck"

bind "KLAWISZ" "+cjump"

Robie tak: wrzucam jednego binda na sam dół w configu i zapisuje, wyłączam steama odpalam go no i bind działa. Ale jak robie tak samo z drugim bindem to drugi bind działa a pierwszy nie... help me!! jak ustawić żeby wszystkie bindy działały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować