Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 23:25, Ledoke napisał:

Pisaliście tu ostatnio że CS 1.6 jest darmowym dodatkiem do HL i CZ, i mam pytanie czy 1.6
jest takim jakby gratisem do konta Steam z dowolna zainstalowana grą Valve, czy też jest dodatkiem
tylko do gier na silniku HL1? Od tego pytania zależy czy kupie Antologie CS czy CS Source ;)

Jeżeli kupisz Source to nie będziesz miał 1.6. Także jeżeli chcesz mieć 1.6 to kup antologie CS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Co trzeba zrobić, aby grać w cs 1.6 przez sieć? Biorę opcję Find server szuka, szuka i nic nie ma. Czy trzeba się gdzieś zalogować?? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nei masz to polecam www.merlin.com.pl.jutro albo pojutrze przywiozą.w między czasie Steama ściągnij.Potem poszukaj jakiegoś Deathmatcha graj na nim 5 lat i zapisz się do PGSu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:03, karollo1a napisał:

Hej.
Co trzeba zrobić, aby grać w cs 1.6 przez sieć? Biorę opcję Find server szuka, szuka i nic
nie ma. Czy trzeba się gdzieś zalogować?? Pomóżcie!
karollo! jezeli nie masz orginala to musisz miec play on steam! a jak masz orginala to nie mozesz miec problemow z ta gra :).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mam fajnego questiona czy tu na gram sa same gry o cenie w roku 2006?bo np w media markt warhammer 40k kosztuje 70 zl a tu 79 + za przesylke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile mniej wiecej trzeba byc na forum i gadac zeby miec robotnika? i on bedzie do konca zycia czy jak nie bedziesz wchodzic na strone sie zmieni na obywatela?

20070619192115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz poprostu byc często na forum.looknij na mojego gramsajta i zobaczyszm oje statystyki.
jesli dostaniesz degrada to będziesz obywatelem.a tak co do warhammera.Ja tlyko moówie że jeśli chcesz CS to kup w merlinie.Cena wporzo i utro-pojutrze dostaniesz.Zależy kiedy zamowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:59, Ryan Kam napisał:

Czy wogole jakieś cs idzie sciagnać z neta ? Czy wszytskie trzeba kupic w sklepie . Pilne !

jest (chyba, nie wiem) darmowa wersja 1.6 cs-a, z której korzystam. całkiem fajna, grafika lipna ale da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:12, pietreszczew napisał:

> Czy wogole jakieś cs idzie sciagnać z neta ? Czy wszytskie trzeba kupic w sklepie . Pilne
!
>
jest (chyba, nie wiem) darmowa wersja 1.6 cs-a, z której korzystam. całkiem fajna, grafika
lipna ale da się wytrzymać

To jest wersja scrakowana non-steam piracka... Z neta to można pobrać ale tylko Steamem i jak sie zapłaci. Ale jaki sens płacić za grę bez pudełka i płyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Cs''a 1.6, ale to było bardzo dawno temu. I mam pytanie. Bo zastanawiam się czy sobie go kupić. W empiku jest Counter Strike Anthology za 40 parę złoty. Czyli w tym Anthology jest zwykły Cs 1.6?
A może lepiej kupić Counter Strike Source ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tam

CS 1.6
Condition Zero i Condition Zero Deleces Scene czy jakoś tak. Myślę, że Source jest trochę trudniejszy od 1.6. Jak lubisz wyzwania to sobie kup Source...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:27, Doreczek napisał:

Myślę, że Source jest trochę trudniejszy od 1.6. Jak lubisz wyzwania to sobie kup Source...

Hm... nie tyle trudniejszy, co inny. CS source jest bardziej arcade''owy i w rozgrywce bardziej przypomina ET niż CS 1.6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:33, Ledoke napisał:

Hm... nie tyle trudniejszy, co inny. CS source jest bardziej arcade''owy i w rozgrywce bardziej
przypomina ET niż CS 1.6 ;)


Czyli jaki ? Możesz coś więcej o nim napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:27, Doreczek napisał:

Tak, jest tam

CS 1.6
Condition Zero i Condition Zero Deleces Scene czy jakoś tak. Myślę, że Source jest trochę trudniejszy
od 1.6. Jak lubisz wyzwania to sobie kup Source...


Trudniejszy no nie wiem. W CSie 1.6 możesz strzelić około 6 headshotów na 14 strzałów, a w CS:S ta statystyka czasem rośnie do nawet 9. Strasznie pogorszono fizykę w SC:S. Poza tym nie wiem czemu, ale granaty wydają mi się być gorsze w CS:S. Poza grafiką to w mojej opinii nic nie poprawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec offtopu na temat CS:Source :P. Jescze moderator jakiś się przyczepi. Pojadę dzisiaj do MediaMarkt i zobaczę jakie ceny będa i czy wogule Source będzie, ale raczej kupię zwykłego Cs''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:45, m4teU5z napisał:

Dobra, koniec offtopu na temat CS:Source :P. Jescze moderator jakiś się przyczepi. Pojadę dzisiaj
do MediaMarkt i zobaczę jakie ceny będa i czy wogule Source będzie, ale raczej kupię zwykłego
Cs''a.


W każdym empiku mają, w MM rzadko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować