Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 21:56, Carl92 napisał:

Hmm.. aż na trzech na witrynach wszędzie piszę to samo :P
Ale leni mają tych adminów :)


Takich to tylko w******.Lenią się zmienić starszych wpisów,itp ,a inni potem z tego powdu cierpią :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem xD mam GF 7300 GT i taki "nowszy sprzęcik", ale mam problem z grafiką w CSie :/ Chodzi o to, że jak pada deszcz to w tych miejscach gdzie spadnie deszcz pokazuje mi się, zamiast tego efektu odprysku, czarny kwadrat... :/ albo na przykład jak czasami trafiam w kant jakiejś powierzchni... wtedy też zamiast "odłamków" ściany pokazuje mi się czarny kwadrat :/ albo jak gram na jakichś serwerach z modami i jak koleś płonie to wokół niego jest też czarny kwadrat... widzę gościa ale już wokół niego jest czarny kwadrat i nie widzę wszystkiego :/ strasznie przeszkadzają te kwadraciki... wiecie co to może byc? ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:55, Kubacube90 napisał:

ej mam problem xD mam GF 7300 GT i taki "nowszy sprzęcik", ale mam problem z grafiką w CSie
:/ Chodzi o to, że jak pada deszcz to w tych miejscach gdzie spadnie deszcz pokazuje mi się,
zamiast tego efektu odprysku, czarny kwadrat... :/ albo na przykład jak czasami trafiam w kant
jakiejś powierzchni... wtedy też zamiast "odłamków" ściany pokazuje mi się czarny kwadrat :/
albo jak gram na jakichś serwerach z modami i jak koleś płonie to wokół niego jest też czarny
kwadrat... widzę gościa ale już wokół niego jest czarny kwadrat i nie widzę wszystkiego :/
strasznie przeszkadzają te kwadraciki... wiecie co to może byc? ;-p


A próbowałeś nagrać inne sterowniki do swojej karty (najlepiej najnowsze ze strony nvidii ściągnąć :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:02, Kubacube90 napisał:

Mam najnowsze ;-p i dalej tak samo... :/ reinstal i takie tam oczywiscie próbowałem... ;-P


A reinstalowałeś stema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy wchodzę na jakiś serwer to jakiś dziwny głos coś gada i jak wybiore drużyne to mnie wywala z serwa i jeszcze jedno gdzie trzeba umieścić pliki demo by je odtworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:45, bleblep napisał:

mam problem gdy wchodzę na jakiś serwer to jakiś dziwny głos coś gada i jak wybiore drużyne
to mnie wywala z serwa


Być może masz za duży ping, a ten dziwny głos, to zapewne przemawia w stylu "Headshot" ;)

Dnia 21.09.2007 o 20:45, bleblep napisał:

i jeszcze jedno gdzie trzeba umieścić pliki demo by je odtworzyć


Pliki demo masz automatycznie zapisane w folderze ze swoim profilem ;) Odtwarzasz poprzez otworzenie konsoli w grze, wpisanie "playdemo xxxx" w miejsce xxxx = nazwa dema. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:47, Probos napisał:

>


to musi być coś innego niż duży ping bo wczoraj chodziło wszystko ładnie bez problemów a neta mam bardzo dobrego więc to musi być coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:59, Probos napisał:

Może masz ustawione 16bitów ? Spróbuj zmienić na 32, bo na 16 często można napotkać zabawne
bugi :P



mam na 32 ;-p zawsze miałem ;-) reinstal steama nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:27, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Czy CS 1.6 obsługuje dżwięk 5.1?

Tak. Po to są przecież te wszystkie pro słuchawki. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:42, Net.com napisał:

według mnie najlepsza jest kaczka


Eeeee....nierozumiem tego posta....czy on wogóle nawiązuje do CS''a??Jak nie to jest poprostu spam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować