Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 21:22, Ancient_Lord napisał:

> Jakiego masz windowsa, i antywirusa, oraz karte graficzną.
Win XP, Avira AntiVir i GF GTX460.

zabij proces antywirusa, i zobacz jak będą się miały sprawy.
Ew. winą może być jeszcze oprogramowanie do podkręcania podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:20, Yoruaaw napisał:

Ew. winą może być jeszcze oprogramowanie do podkręcania podzespołów.

Nic nie podkręcam :)

BTW: Rewelacja :D Odkryłem, że moją ulubioną bronią jest M4A1. Niesamowita pukawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwi mnie jedna rzecz ;P Strzelam pojedynczo po kilak razy prosto w głowę przeciwnika, czasem nawet z bardzo bliskiej odległości i nie trafiam HS, natomiast on się odwraca, jeden strzał i po mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:09, Ancient_Lord napisał:

Kurde, dziwi mnie jedna rzecz ;P Strzelam pojedynczo po kilak razy prosto w głowę przeciwnika,
czasem nawet z bardzo bliskiej odległości i nie trafiam HS, natomiast on się odwraca,
jeden strzał i po mnie. ;)

Magia Rate i Interpu. Gra na publikach mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 19:05, Yoruaaw napisał:

Magia Rate i Interpu. Gra na publikach mija się z celem.

Rate? Co to jest?

A Interp mam ustawiony domyślny. Wiem, że na turniejach i w klanach grają z ustawionym na 0.01. Sugerujesz, że ktoś ma przesadzony interp i dlatego tak celnie wali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 19:34, Ancient_Lord napisał:

> Magia Rate i Interpu. Gra na publikach mija się z celem.
Rate? Co to jest?

A Interp mam ustawiony domyślny. Wiem, że na turniejach i w klanach grają z ustawionym
na 0.01. Sugerujesz, że ktoś ma przesadzony interp i dlatego tak celnie wali?

sugerujesz ze ma przesadzone rate i interp, i nie wali od tego celniej, tylko ty nie możesz go trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ostatnio zauważyłem, że dużo graczy gra na dużym celowniku na slocie 1, gdzie jest np. ak/m4, a na 2 mają small. Daje coś duży celownik przy np. m4? Czy to tylko kwestia osobista, jednym się lepiej lub gorzej gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kwestia osobista, ale mogę powiedzieć w czym to tkwi: Jak wiesz, na Ak cięzko trafić heada z full auto(musisz "machnąć" myszką). Z większym celownikiem jest to prostsze. Mniejsze celowniki są dobre do precyzyjnego strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:09, Ancient_Lord napisał:

Kurde, dziwi mnie jedna rzecz ;P Strzelam pojedynczo po kilak razy prosto w głowę przeciwnika,
czasem nawet z bardzo bliskiej odległości i nie trafiam HS, natomiast on się odwraca,
jeden strzał i po mnie. ;)


Z bardzo bliskiej odległości lepiej(subiektywnie)walnąć banię z fullauto, robiąc lekki zamach myszką. Też nie mogłem tego sczaić, ale przyzwyczaisz się. Z tego też korzysta twój przeciwnik.
No ewentualnie miał aima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 23:58, Kirabaxior napisał:

> Kurde, dziwi mnie jedna rzecz ;P Strzelam pojedynczo po kilak razy prosto w głowę
przeciwnika,
> czasem nawet z bardzo bliskiej odległości i nie trafiam HS, natomiast on się odwraca,

> jeden strzał i po mnie. ;)

Z bardzo bliskiej odległości lepiej(subiektywnie)walnąć banię z fullauto, robiąc lekki
zamach myszką. Też nie mogłem tego sczaić, ale przyzwyczaisz się. Z tego też korzysta
twój przeciwnik.

Ale chyba jak ewidentnie pakuję mu ołów w głowę, to chyba nie wszystko jest OK :P A przeważnie gram z bronią - mówiąc po wciskanych klawiszach - u Terro z B-4-1 (ten za 2kafle), lub z B-3-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 01:39, Ancient_Lord napisał:

A co sądzisz o B-4-1?;)

Rzadko ją kupuję. Lepiej zaoszczędzić na kałacha. Jeśli nie masz kasy, to kup Deagle albo... chodź ze zwykłym USP, to mój ulubiony pistolet, celny i ma dużo naboi w magazynku. Ta broń to typowy automat, z niego ciężko walnąć heada. Z full-auto też niezbyt celna, krótkimi seriami jednak można zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:05, Kirabaxior napisał:

Ale po której stronie? Bo dla CT to naprawdę rewelacyjna broń, mocna, silna i celna.

Oczywiście chodzi o TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:32, Ancient_Lord napisał:

A B-4-4? Swojego czasu sporo z nią chodziłem, ale dowiedziałem się, że żal pieniędzy
na ten szajs.

Dowiedziałeś się? Znaczy jak, nagle ci obrzydł? bo chyba nie przedkładasz opinii jakiegoś prof S.Jonalisty nad swoje doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 15:59, zadymek napisał:

Dowiedziałeś się? Znaczy jak, nagle ci obrzydł? bo chyba nie przedkładasz opinii jakiegoś
prof S.Jonalisty nad swoje doświadczenia?

Nie, ale cena mnie porażała, więc raczej chodziło o kategorię cena/jakość - podobno w tej jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować