Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 21:31, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie czemu moje zrobione spraye są takie rozmyte ? grafika w opcjach jest w porządku
32 bity, i najniższa rodziałka, dałem wysoką i to samo.

dokładnie bo to cs 1.6
Zapraszam do source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki malutki problemik z CSkiem, otóż nie moge ustawić grafiki opengl i automatycznie zmienia mi sie na software i w dodatku nie moge zmienić broni na prawą rękę, żadne komendy nie działają. Posiadam Win 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 20:28, Dartitwo napisał:

Mam taki malutki problemik z CSkiem, otóż nie moge ustawić grafiki opengl i automatycznie
zmienia mi sie na software i w dodatku nie moge zmienić broni na prawą rękę, żadne komendy
nie działają. Posiadam Win 7

Co do open gl- być może to wina sterów bo sam tak kiedyś miałem na starszym lapku tyle, że wtedy w ogóle mi się gra nie odpalała.
Co do trzymania broni- podczas gry H- options use right hand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 23:18, Witcher1990 napisał:

Co do trzymania broni- podczas gry H- options use right hand.


Wyobraź sobie że próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:14, Dartitwo napisał:

> Co do trzymania broni- podczas gry H- options use right hand.

Wyobraź sobie że próbowałem.

Wyobrażam sobie jakże wielkie musiało być Twoje rozczarowanie gdy się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 20:28, Dartitwo napisał:

Mam taki malutki problemik z CSkiem, otóż nie moge ustawić grafiki opengl i automatycznie
zmienia mi sie na software i w dodatku nie moge zmienić broni na prawą rękę, żadne komendy
nie działają. Posiadam Win 7

na soft czasami nie da się zmienić ręki, ps. komenda to cl_righthand 1/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać? "żadne komendy nie działają" Czy kiedyś działało Ci? Reinstalowaleś CS''a? Wgrywałeś na nowo plik .cfg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:03, Infes napisał:

Umiesz czytać? "żadne komendy nie działają" Czy kiedyś działało Ci? Reinstalowaleś CS''a?
Wgrywałeś na nowo plik .cfg?


Jeden mądry, już dałem sobie jakoś rade z racji że mam 2 systemy to gram na XP''ku zamiast na 7 i chodzi jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, okej. W każdym razie gdyby się pojawił jakiś problem to pisz śmiało, postaram się pomóc. Chociaż ja gram na OpenGL, 32 bity i Win7, baa nawet to laptop ;) Btw. Ktoś należy z gramowiczów do jakiegoś klanu czy też "klanu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:03, Infes napisał:

Umiesz czytać? "żadne komendy nie działają" Czy kiedyś działało Ci? Reinstalowaleś CS''a?
Wgrywałeś na nowo plik .cfg?

Widać że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale niektórym trzeba powoli, bo nie ogarniają bardziej skomplikowanych procesów myślowych jak analiza słowa pisanego.
A teraz powoli:
na soft czasami nie da się zmienić ręki <- to powinno dać ci do myślenia, że jeśli nie zmieni się z soft na open gl to może nie udać się zmiana ręki.
ps. komenda to cl_righthand 1/0 <- to chyba był dla Ciebie najtrudniejszy moment tej zaawansowanej analizy, można z kontekstu całej wypowiedzi wywnioskować, iż po zmianie software na coś innego taka właśnie jest komenda na zmianę ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 20:18, Infes napisał:

Heh, okej. W każdym razie gdyby się pojawił jakiś problem to pisz śmiało, postaram się
pomóc. Chociaż ja gram na OpenGL, 32 bity i Win7, baa nawet to laptop ;) Btw. Ktoś należy
z gramowiczów do jakiegoś klanu czy też "klanu" ?


Osobiście nie należę, ale jeśli szukasz kogoś do cw to ci mogę polecić jeden klan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważ na to o jaśnie oświecony panie, "mega szybki" że Dartitwo też jakoś to odebrał w podobny sposób jak ja więc nawet nie czytam Twej wypowiedzi bo nie chce marnować czasu.

masterHADES
Nie nie ;) Tak tylko pytam czy ktoś z gramiczów wiesz, wybił się jakoś bardziej lub mniej na scenie. Jakiś lepszy, w dobrej lidze czy coś. Stąd moje zapytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 15:32, Infes napisał:

Zważ na to o jaśnie oświecony panie, "mega szybki" że Dartitwo też jakoś to odebrał w
podobny sposób jak ja więc nawet nie czytam Twej wypowiedzi bo nie chce marnować czasu.

masterHADES
Nie nie ;) Tak tylko pytam czy ktoś z gramiczów wiesz, wybił się jakoś bardziej lub mniej
na scenie. Jakiś lepszy, w dobrej lidze czy coś. Stąd moje zapytanie :)

Za wysokie progi to trzeba pocisnąć jakoś, a żeby wyjść na swoje.
Ciekawe podejście.
Ps. czytanie nie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze cały czas tak mam że postacie chodzą mi jak roboty
Mam Rate 25000, cl_cmdrate 100, cl_updaterate 100
ex_interp 0.1 jak jest to normalnie widać, że chodzą bez takich przycinek, ale automatycznie mi się ustawia na 0.01 i wtedy widzę, jak postacie poruszają się jak roboty .
Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 15:47, Crew_900 napisał:

W grze cały czas tak mam że postacie chodzą mi jak roboty
Mam Rate 25000, cl_cmdrate 100, cl_updaterate 100
ex_interp 0.1 jak jest to normalnie widać, że chodzą bez takich przycinek, ale automatycznie
mi się ustawia na 0.01 i wtedy widzę, jak postacie poruszają się jak roboty .
Co robić ?

INTERP MUSI BYĆ NA 0.01!!!! Jeśli co się taki ustawia to dobrze to zależy od serwera ale widocznie jest on do dupy skoro tak ścina. Spróbuj na innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6
CS Condition Zero
CSS

To wszystkie gry płatne.
Teraz gram tylko w CSS ale więcej grałem w CS 1.6 i lepiej mi się w niego grało niż w CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:03, Araignee napisał:

Jestem counterowym laikiem. Którego byście najbardziej polecali? (wiele osób mówi, że
najlepszy jest source - jest płatny?)


CSS polecam ci jak chcesz sobie pograć dla rozrywki
CS 1.6 polecam ci jak masz zamiar poświęcić tej grze wieeele godzin gry
CS Condition Zero nie polecam ci

a jeśli chodzi o cenę to się dokładnie nie orientuje ale klucz do CS 1.6 można kupić chyba za jakieś 25 zł a do CSS to na pewno drożej ale ile to nie mam pojęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to było poruszane 1000 razy ale kiedy zagramy gramowego mix ?? Bo tak serwer dam rade załatwić (chyba, że ktoś ma własny bo ja będę "wyporzyczał" na godziny) vt mam, i prawdę mówiąc wystarczy 5 osób to przeciwników znajdziemy choćby na irc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować