Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 22:06, masterHADES napisał:

wiem, że to było poruszane 1000 razy ale kiedy zagramy gramowego mix ?? Bo tak serwer
dam rade załatwić (chyba, że ktoś ma własny bo ja będę "wyporzyczał" na godziny) vt mam,
i prawdę mówiąc wystarczy 5 osób to przeciwników znajdziemy choćby na irc :)

Aha w ten sposób... ja jestem chętny ale z czasem teraz krucho. Bardziej łikendy mi pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 23:35, Get_Down napisał:

Nie ma szans.Jeszcze wakacje;]

No właśnie teraz pracuję więc krucho u mnie z czasem. Jak mam wolne to idę na siłkę, a jak nie idę to gotuję, sprzątam itp bo coś jeść trzeba. w łikendy może mi pasować o ile nie pójdę w balet tylko tak jak dzisiaj na wycieczkę:)
Eh w maju chyba było z 10osób chętnych to oczywiście nie wypaliło bo termin nie ten. Teraz po prostu trzeba podać datę i już. Zagra ten kto się stawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać w godzinach 23 do rana nawet,snu nie potrzebuje.Jak już raz mówiłem pododawajmy się na steam,jeżeli będzie co najmniej 5 to zagramy mixa,a jak 10 to już między sobą;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, widziałem na cs stronie. No skilla mają nie najgorszego ale od męskiego poziomu wydaje mi sie że i tak odstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko,bo bawię się z czero i wrzucam sobie różnorakie modele,z tym problemu nie mam,tylko gdy wrzucam pliki sound do folderu /sound to nie czyta mi ich.Czy muszę zrobić osobny folder do broni?Jak nie to co źle robię?

Po problemie;]
Co do fragmovie-widziałem i od razu mówię dziewczyny potrafią grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co FX jak burza przeszli w grupie. Trzy wygrane, zero porażek. Wszystko idzie w dobrym kierunku no ale zaczynają się play-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 13:18, Infes napisał:

Póki co FX jak burza przeszli w grupie. Trzy wygrane, zero porażek. Wszystko idzie w
dobrym kierunku no ale zaczynają się play-off.


Do tej pory mieli słabych przeciwników jednak teraz w play-off jak wygrają z eLogic to chyba trafiają na Navi ,a to będzie ciężki mecz dla FX bo to co robi Navi w tym roku to przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i FX w pół finale przeciwko Na''Vi. Trza być optymistycznie nastawionym. Zapowiada się conajmniej ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... mam hmm... pytanko związane nie tyle z CSem co z jego sceną...
Chłopcy co teraz są w FX mieli jakieś problemy że czterech przeszło do FX''ów?
I Na''Vi to klan już istniejący wcześniej, bo wcześniej o nich nie słyszałem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli cały czas porządnej, stabilnej organizacji byłe MYM, PGS. FX''y się rozpadły bo a to jedni studią itd. Mam na myśli pionas czy tjb. Wracając do złotej piątki, LUq odpadł i pojawił się za niego Pasha. Co do Natus Vincere to istnieją sporo ale w tym roku zawładneli światową sceną CS''a 1.6 (aż do dziś, FX POWER !!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się wierzyć nie chce że w finale ulegli fnatic których prędzej pokonali i wystarczyło wygrać jedną mapę. No ale cóż, jest chociaż to drugie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hd 5850 gigabyte-chyba
i5 750
4gb ram
płyta p55 ud3r gigabyte
win 7

Mój problem to średnio 30 fps na każdej mapie na fy_buzzkill tego nie odczułem jedynie. Gra mi się tak tnie, że jak strzelam to celownik nie powraca do stanu z przed strzelania i mam taki rozrzut, że nikogo nigdy nie trafię...
Opcje mam Opengl 32 bity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliby chętni gramowicze na gramowy meczyk w najbliższą niedzielę o 18? jeśli tak to proszę o linki do profili steam. Mam nadzieję, że zbierze się 12, 14 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:24, Szejkon napisał:

Byliby chętni gramowicze na gramowy meczyk w najbliższą niedzielę o 18? jeśli tak to
proszę o linki do profili steam. Mam nadzieję, że zbierze się 12, 14 osób.

Myślę, że dam radę http://steamcommunity.com/profiles/76561197991661136
A o 12 osobach nie ma co marzyć w porywach bywało max 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na fpsbanana jakiś czas temu usunięto wszsystkie skiny do cs`a
Gdzie ja teraz znajdę wysokiej jakości skiny broni ?
jak to się nazywało ? high poly weapon pack ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować