Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Horror - Kącik Fanów Grozy

420 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 00:40, Vuko Drakkainen napisał:

heh! wszyscy te filmy znaja ;) w szególności Smakosza którego chyba z piec razy widziałem


Ja smakosza nie znam :(

A jeśli chodzi o piłę to też chyba nie widziałeś 2 i 3 :D Mi najbardziej podoba się jak już napisałem przebiegłość tego staruszka :D A hostel, jak też zresztą wspomniałem to w ogóle masakra na maxa jest. Nie mam nawet zamiaru oglądać seqela :D

No ale to może kwestia gustu, ale porównanie tych filmów to dla mnie prawie jak obelga ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:42, Madoxx napisał:

Najwyraźniej to kwestia gustu :D Ja czekam tylko aż zrobi się ciemno i te robaki wyjdą

No jakiś dziwny ten horror, niby wiadomo, że to jakieś robaki wredne, ale nikomu się nic nie stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:47, Firaxo napisał:

No jakiś dziwny ten horror, niby wiadomo, że to jakieś robaki wredne, ale nikomu się nic nie
stało :P

I to poniekąd jest fajne :D Bo nie wiadomo czy to sen czy jawa, przez co ludzie warjują i... BUM HEAD SHOT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem jechać w najbliższym czasie a dokładniej za niecałe 2 tygodnie na Festiwal Horrorów ale nie pojadę, z powodu że moja kochana babcia przyjeżdża na 10dni a nie była u nas prze ostatnie 2 lata i mama powiedziała że nie bo babcia za rzadko przyjeżdża... Festiwal Horrorów jest to pierwsze wydarzenie tego typu w polsce będę na nim puszczam filmy które nigdy nie były puszczane w polsce na dużym ekranie ani nie były dostępne na dvd. Są to 4 noce pod rząd z najlepszymi światowymi horrorami... To było moje marzenie 4 nocki pod rząd same horrory a na dodatek tak tanio, właśnie zapomniałem wspomnieć o cenie cena karnetu na 4 nocki to 60zł a przy bilecie ulgowym tylko 45zł na jedną noc jak zwykle na maratonach 18zł zwykły i 15zł ulgowy...
Taak mi szkoda tego wy jeszcze macie szansę...

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: http://multikino.pl/ i http://horrorfestiwal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:34, YOUlia napisał:

Nie rozumiem co wy widzicie w krwawym badziewiu pokroju Piły?! Przecież tego nie da się oglądać!
Zero fabuły!


Zero fabuły? Przykro mi, ale chyba inne filmy oglądaliśmy. Intryga, która wymyślił Jigsaw jest naprawdę cwana, a że przy tym trochę brutalna to już całkiem inna sprawa.

>Dla mnie to żadna filozofia taki film nakręcić... chociaż nie, żeby takie coś

Dnia 21.10.2007 o 00:34, YOUlia napisał:

nakręcić trzeba być psychicznym, co trochę sprawę utrudnia...


Może nie tyle psychicznym, ale na pewno inteligentnym i ździebko szalonym. uwierz mi, że to całkiem spora filozofia wymyślić fabułę do tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a kolega o tym mi mówił ale sam nie wiem zastanawiałem sie czy tak sobie nie pójść z kimś ale jednak wole sobie w te nocki pospać niż gapić sie w ekran. Wyjdzie mi to na zdrowie. Na twoim miejscu to btm olał matke i abbcie i zył własnym zyciem a nie bedzie mi ktoś mówił co mam robić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem Piły 2 ale widziałem 1 i 3 i były super szczególnie 3 to jest pożądny psyhiczny horror mówi o głębszych uczuciach... podobno chyba 26 listopada ma wyjść Piła 4 jeżeli tak to napewno pójdę na nią do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:53, Vuko Drakkainen napisał:


a kolega o tym mi mówił ale sam nie wiem zastanawiałem sie czy tak sobie nie pójść z kimś ale
jednak wole sobie w te nocki pospać niż gapić sie w ekran. Wyjdzie mi to na zdrowie. Na twoim
miejscu to btm olał matke i abbcie i zył własnym zyciem a nie bedzie mi ktoś mówił co mam robić
;).



ehh bardzo bym chciał no ale babcia przyjeżdża raz na 2 lata no i nie wiem czy mam się na to zgodzi ale postaram się ją jeszcze namówić w końcu mam jeszcze 5 dni czasu... uwielbiam maratony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:50, Vuko Drakkainen napisał:

co do piły to tak mówiłem ze nie obejrzałem i raczej nie obejrze a po hostelu oglądanie takich
filmów jest już dla mnie raczej nie osiągalne.


ee? to po hostelu nie bedziesz oglądać horrorów czy pokroju hostela? chyba to drugie co ? :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:55, Petro89 napisał:

Nie widziałem Piły 2 ale widziałem 1 i 3 i były super szczególnie 3 to jest pożądny psyhiczny
horror mówi o głębszych uczuciach... podobno chyba 26 listopada ma wyjść Piła 4 jeżeli tak
to napewno pójdę na nią do kina


U... Widzę dwa ambitne tytuły. Fakt hanibal jest super, ale nie Red Dragon i nie Ten nowy o jego młodości :P
No i Cube :D Ale jak dla mnie to tylko 1 i 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:20, Madoxx napisał:

> co do piły to tak mówiłem ze nie obejrzałem i raczej nie obejrze a po hostelu oglądanie
takich
> filmów jest już dla mnie raczej nie osiągalne.

ee? to po hostelu nie bedziesz oglądać horrorów czy pokroju hostela? chyba to drugie co ? :p
;)


no wiesz hostel to coś wiecej niż zwykły horror! ogólnie to niby dlaczego miałbym przestać oglądać horrory ;P takie psychopatyczne jak hostel czy Piła czy masakra piłą mechaniczną czy Góry mają oczy to nie tego typu raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:29, Vuko Drakkainen napisał:

no wiesz hostel to coś wiecej niż zwykły horror! ogólnie to niby dlaczego miałbym przestać
oglądać horrory ;P takie psychopatyczne jak hostel czy Piła czy masakra piłą mechaniczną czy
Góry mają oczy to nie tego typu raczej nie.


No nie wiem, ja osobiście nie utożsamiał bym hostela z piła (nie wiem jak z "Góry mają oczy"), ale spoczko :D Nie musimy się we wszystkim zgadzać :D ;) Ja spadam to nie czekaj na ewentualną odpowiedź :P ;) Cya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hostel, piła, wzgorza mają oczy to nie horrory ! To komedie gore na których ludziom robi się nie dobrze... coś jak martwica mózgu . Prawdziwy horror to taki co straszy epatuje przeważnie niewidzialnym zagrożeniem. To o czym tu gadacie to zboczone sadomasochistyczne filmy w których jakiś popapraniec gania za młodą laską z nożem bądź tą młodą laskę torturuje....
Zmieńcie tytuł tego wątku na "Kącik fanów filmów Gore /torture" , albo zacznijcie gadać o prawdziwych horrorach a nie obrzydliwych (w sensie dosłownym) tasiemcach w stylu piła dla zboczeńców ...

P.S.Milczenie Owiec to thriller a nie horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:22, Madoxx napisał:

U... Widzę dwa ambitne tytuły. Fakt hanibal jest super, ale nie Red Dragon i nie Ten nowy o
jego młodości :P
No i Cube :D Ale jak dla mnie to tylko 1 i 3 :D


No widzę wytrawny kinoman grozy.... Taak Cube jest bardzo fajny Hanibal hmm... tak jak mówisz Red Dragon nie był zbyt ciekawy Hanibal był super a tego najnowszego Po drugiej stronie maski nei widziałem wiec nie wiem ale chciałem na niego iść nie stety nie dało rady... a widziałeś może Wzgórza Mają Oczy 2 ?? Bardzo fajny film chociaż wcale nie jest straszny bo jak byłem na maratonie Horrorów to leciał ale zamiast się bać to ja jako jedyny się tam śmiałem takie teksty w tym filmie... wolę nie wspominać na łamch forum bo trochę przekleństw było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:20, Petro89 napisał:

No widzę wytrawny kinoman grozy.... Taak Cube jest bardzo fajny Hanibal hmm... tak jak mówisz
Red Dragon nie był zbyt ciekawy Hanibal był super a tego najnowszego Po drugiej stronie maski
nei widziałem wiec nie wiem ale chciałem na niego iść nie stety nie dało rady... a widziałeś
może Wzgórza Mają Oczy 2 ?? Bardzo fajny film chociaż wcale nie jest straszny bo jak byłem
na maratonie Horrorów to leciał ale zamiast się bać to ja jako jedyny się tam śmiałem takie
teksty w tym filmie... wolę nie wspominać na łamch forum bo trochę przekleństw było


Po drugiej stronie maski też nie oglądałem, ale to nie ten aktor :D i tak jakoś nie podoba mi się :P A o Wzgórzach już tyle słyszałem, że muszę se jakąś kasete czy dvd zamówić bo niestety żadnej części nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:19, PtaQ15 napisał:

Jeżeli chodzi o horrory to tylko "azjatyckie" są naprawdę straszne inne raczej mnie śmieszą
lub żenują niż straszą.


No nie wiem. Amerykańce nawet ładnie przerobili ring i klątwę :P Ale trzeba przyznać, że samodzielnie to nic fajnego nie wymyślą. Chociaż taki freedy cruger czy jonson :D albo freedy vs jonson. Na prawdę warto obejrzeć... Żeby poprawić sobie humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować