Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie sposob sie nie zgodzic z Toba :-/ G3 jest dosc malo ciekawy w porownaniu do dwojki np... mimo iz pogralem tylko z dwa tygodnie (na slabszym sprzecie), bo dluzej juz nie chcialo mi sie znosic meki ciaglych freezow ;-P Zreszta gra jest strasznie nudna...

Swoja droga musze sprawdzic u mnie Obliviona teraz na nowym kompie ;-) Spodziewam sie, ze na full pojdzie bez zajakniecia ;-P Bo gra jest dopracowana, a nie zkaszaniona jak G3 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:56, Ecko09 napisał:

Obie kupiłem u kupcow. Jak napisałeś wyposażenie kupcow jest losowe.


Ale chyba nie wszystkich (robiłem 4-6 load przed pierwszą rozmową z kupcem i zawsze miał to samo) albo losowanie polega na zasadzie: 1 isntalacja gry = 1 losowanie. tzn. z akazdym razem jak chcesz mieć inny ekwipunek u kupca, muisz odinstalować grę, zainstalować i grac jeszcze raz :D


Co do katany, jedna jest w którejśtam z kolei skrzyni, drugiej nie spotkałem, mimo że grę przechodziłem 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:08, Drizzt Drow napisał:

jak chcesz mieć inny ekwipunek u kupca, muisz odinstalować grę, zainstalować i grac jeszcze
raz :D


Tu się nie zgodzę. U mnie przed pierwszą rozmową z dowolnym kupcem zapisałem grę i po każdym odczycie miałem inny ekwipunek od kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:08, Drizzt Drow napisał:

Co do katany, jedna jest w którejśtam z kolei skrzyni, drugiej nie spotkałem, mimo że grę przechodziłem
4 razy

Ja jeszcze nie przeszedłem:p i również znalazłem tylko jedną(oczywiście w skrzyni), którą...sprzedałem:( ehh powiedź papa, miecza nie będzie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:13, KannX napisał:

Tu się nie zgodzę. U mnie przed pierwszą rozmową z dowolnym kupcem zapisałem grę i po każdym
odczycie miałem inny ekwipunek od kupienia.



Może tylko niektórzy kupcy tak mają, ja robiłem load przed trzema, może czterema i wszyscy mieli zawsze to samo, więc na pozostałych kupcach już nie próbowałem.
Przed Ingvarem robiłem chyba z 30 loadów i NIGDY nie pojaiwła mi sie opcja uleprzenia pancerza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bakaresh mam znaleźć oazę na północy...no tak ale gdzie ona jest:P(tylko nie piszcie, że na północy..byłem tam i nic nie znalazłem)?...oraz w świątyniach jest niewolnik Muzak, który nie chce zemną gadać:p czy jest on istotny?
Mora sul ten złodziej powiedział mi abym przyszedł później...da mi jeszcze jakieś zadanie(i kiedy to będzie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 21:01, Toszka napisał:

Witam. Mam poważny problem. Kupiłam wszystkie części Gothica niedawno, jest to dla mnie nowa
gra i uważam, że jest świetna. Na czym polega problem? Otóż:


Witaj ;)

Dnia 04.04.2007 o 21:01, Toszka napisał:

1. Część pierwsza mi nie działa prawidłowo- tzn. nie pojawiają się rysunki zdobywanych rzeczy,
nie da się ich użyć ani zapakować w plecaku.


Spróbuj odinstalować grę i zainstalować ją ponownie, zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej a jeśli to nie pomoże zainstaluj troszkę starsze sterowniki może pomoże. Jeśli to zawiedzie skontaktuj się z pomocą techniczną CDP.

Dnia 04.04.2007 o 21:01, Toszka napisał:

2. Część druga jest ok. ale ma pewne bugi i mam wrażenie, że są one spowodowane błędem na płytce
(cz. 1 i 2 + dodatek są na tej samej płytce)


Powiedz jakie to bugi, gdyż gra ma kilka błędów tzw. bugów więc z nimi raczej musisz sobie poradzić sama a niektóre takie błędy da rady wykorzystać ;)

Dnia 04.04.2007 o 21:01, Toszka napisał:

3. Cz. 3-cia działa w ten sposób, że obraz cały czas drży i zaczyna zanikać
Dodam, że mam komputer spełniający odpowiednie parametry do cz. 3 o wcześniejszych nie wspominając.
Co robić? Jestem naprawdę zdegustowana, zwłaszcza, że wydałam na te " zabawki" 200 zł. Proszę
o pomoc...


W ustawieniach gry masz opcje graficzne musisz, którąś z opcji wyłączyć lub włączyć może wtedy pomoże a jeśli nie to skontaktuj się z pomocą techniczną CDP.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:54, Word up napisał:

W Bakaresh mam znaleźć oazę na północy...no tak ale gdzie ona jest:P(tylko nie piszcie, że
na północy..byłem tam i nic nie znalazłem

O ile pamiętem , to oaza koczowników jest na południu idąc wzdłuż wybrzeża , a na północ od Bakareshu znajdziemy tylko obóz orków.Możesz napisać dokładniej o jakie zadanie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothic 3
Gra zacina mi się albo dni zmieniają się bardzo szybko z każdą klatką mija jeden dzień ostatnio zaczęły pojawiać się także białe pasy które nie dają mi grać albo gra wychodzi mi do windows bardzo mnie to denerwuje
mam jeszcze mnóstwo innych problemów których nie sposób wymienić
próbowałem już przeinstalować grę ale to nic nie daje
mój sprzęt:
AMD Athlon X2 3600+
GF 7600GT
2GB RAM DDR2
WINDOWS XP home Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:43, Adam Malysz napisał:

Mam problem z Gothic 3
Gra zacina mi się albo dni zmieniają się bardzo szybko z każdą klatką mija jeden dzień ostatnio
zaczęły pojawiać się także białe pasy które nie dają mi grać albo gra wychodzi mi do windows
bardzo mnie to denerwuje
mam jeszcze mnóstwo innych problemów których nie sposób wymienić
próbowałem już przeinstalować grę ale to nic nie daje
mój sprzęt:
AMD Athlon X2 3600+
GF 7600GT
2GB RAM DDR2
WINDOWS XP home Edition

Białe pasy 2 GB ramu?
wątpie bo takie żeczt dzieją sie jak ma się 512 mb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 13:47, Gorn7 napisał:

Białe pasy 2 GB ramu?
wątpie bo takie żeczt dzieją sie jak ma się 512 mb ramu.

tak z góry do dołu przelatują po resecie komputera moża grać dalej i nic nie jest ale za 15 min znowu tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do białych pasów, to pewnie chodzi o promienie słońca również miałem ten problem. Wystarczy w menu/opcje/szczegóły (tam gdzie można ustawiać widok/szczegółowość itp.) ustawisz ostatnią opcje miej więcej na pół suwaka powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozostaje mi pomoc techniczna CDP, bo próbowałam już wszystkiego i nadal jest, jak jest:( Ale dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam takie pytanie, jestem gdzies na poczatku gry, pod Cape Dun sa jakies 2 jaskinie, a pytanie to, moge wykonczyc wszystko co tam jest po prostu dla expa? czy tez to jakis quest? bo wlasnie mi sie wykosilo 2 smoczki, w sumie nic tam ciekawego nie znalazlem ;)

Za odpowiedzz gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:34, Blackbeard napisał:

Jak miałem w kompie 512mb to cały czas przelatywały białe pasy ale teraz z 2gb ramu już po
nich nie ma śladu.I całe szczęście!


A ja tak mialem jak w opcjach cos tam wlaczone bylo, ale nie pamietam o co chodzilo (mowie o moim starym sprzecie, bo teraz nic takiego nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:52, Araondoion napisał:

hmm mam takie pytanie, jestem gdzies na poczatku gry, pod Cape Dun sa jakies 2 jaskinie, a
pytanie to, moge wykonczyc wszystko co tam jest po prostu dla expa? czy tez to jakis quest?
bo wlasnie mi sie wykosilo 2 smoczki, w sumie nic tam ciekawego nie znalazlem ;)

Nie ma tam żadnego questa, a co do skarbu smoków to powinieneś znaleźc tam jedną z rzadkich skrzyń uzbrojoną w arcytrudny zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Właśnie dokupiłem 2 kość z 1gb ramu tym samym spełniając warunki do gry w G3 ;]
Nie śledziłem zupełnie tego co się wokół G3 działo więc mam nast. pytanie:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1471
Czy patch z tego linka (1.12) jest najnowszy? Czy jest jeszcze coś do ściągnięcia, co naprawia błędy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:53, tkoeman napisał:

Czy patch z tego linka (1.12) jest najnowszy? Czy jest jeszcze coś do ściągnięcia, co naprawia
błędy w grze?



Tak ten patch jak na razie jest najnowszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się