Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 16:34, Matias16162 napisał:

Z tych waszych wypowiedzi wnioskuję że miałem rację (jak prawie zawsze)

Ojej, jaki skromny.

Dnia 07.02.2008 o 16:34, Matias16162 napisał:

Patch 1.6 g**** poprawia, nie widac różnicy, co najwyżej to ta że dłużej się ładuje.

Dziwne tylko, że na wielu forach ludzie są bardzo zadowoleni z tego patcha. A poza tym nikt go jeszcze nie przetestował w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:41, Szperacz Robson napisał:

Dziwne tylko, że na wielu forach ludzie są bardzo zadowoleni z tego patcha.


Gra wiadomo - różnie się zachowuje na różnych kompach, przykład: Ecko09 i gaax

Dnia 07.02.2008 o 16:41, Szperacz Robson napisał:

A poza tym nikt go jeszcze nie przetestował w pełni.


Człowieku patch ten jest zbyt krótko, aby go w pełni przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Ja też uważam, że patch jest za krótko, więc piszę, że nikt go w pełni nie przetestował :)
Ecko09 myślał, że mówimy o patch 1.5.2 :P Przeczytaj jego ostatniego posta.
A gaax jak widzę jest zadowolony z patcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:47, kaganiec napisał:

Gra wiadomo - różnie się zachowuje na różnych kompach, przykład: Ecko09 i gaax


Tak, zwłaszcza Ecko09, który najpierw pisze że mu tnie, a potem że w ogóle nie wiedział o patchu 1.6 :)
Czekam na jakieś bardziej wiarygodne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Gothickiem 3, mój pc spełnia zalecane wymagania, mam Viste home premium...

Gra ciągle się wyłączała, kazano mi pobrać patch który dzisiaj wyszedł (1,6) po pobraniu gra się wyółącza i

wyskakuje taki komunikat:

EDIT: zapomniałem powiedzieć: Proszę o pomoc, co mam zrobić, żeby Gothic działał ??

20080207165247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (zapewne wiele razy się powtarzało, ale co tam) do tych, co zainstalowali najnowszą łatkę - jak wiele zmienia ona w grze? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat? Nie pytajcie, dlaczego pytam, a nie ściągam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:17, Ecko09 napisał:

Patch 1.6? Już jest? Nawet sie nie skapowałem...

No to ja tu drążę temat, dziwię się, że Ci najnowszy patch nie pomógł, a Ty nawet nie wiedziałeś że on już wyszedł :)

kaganiec
Poprawka: Ecko09 nie przetestował jeszcze najnowszej łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale ja na razie włączyłem na chwilkę, i wydaje mi sie że gra się szybciej wczytuje, nie dłużej... :P
Ale możliwe iż jest to przyczyna kolejnego GB ramu u mnie xD

Co do płynności... jest trochę płynniej, na pustyni, jak szybko się odwróciłem, gra się zatrzymywała na chwile, teraz tego nie ma. I chyba naprawdę jak już ktoś napisał - jest trochę "ładniej" :)

I coś nowego - FILTR
Włączamy opcje graficzne, i na dole Post Processing - Mamy tam filtr "Kreskówka" xDDD
Śmieszne to troszkę, ale jak co kto lubi xD

Teraz "reinstaluje" Gothica, bo miałem zmiany w .ini robione, i patcha 1.5.2 a teraz zainstaluje sobie 1.6 "na czysto" i zagram od nowa :) A co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:54, DJ Szlafrok napisał:

Mam pytanie (zapewne wiele razy się powtarzało, ale co tam) do tych, co zainstalowali
najnowszą łatkę - jak wiele zmienia ona w grze? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat?
Nie pytajcie, dlaczego pytam, a nie ściągam. ;-)

Community poprawiło kolejne błędy w zadaniach oraz dialogach, a Spellbound zoptymalizowało grę. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla fanów, gdyż łatka poprawia niemalże wszystkie błędy, jakie można było zauważyć przez 17 miesięcy od premiery Gothic 3! Nie trzeba pobierać łatki 1.12, wystarczy ta o numeracji 1.6. Patch poprawia około 500 błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:34, Matias16162 napisał:

Z tych waszych wypowiedzi wnioskuję że miałem rację (jak prawie zawsze). Patch 1.6 g****
poprawia, nie widac różnicy, co najwyżej to ta że dłużej się ładuje.


Ja , po zainstalowaniu patcha 1.6 pograłem dopiero 25-30 minut , czyli niezbyt wiele.Pobiegałem jednak sporo po różnych miejscach , stoczyłem parę walk itp.Moim zdaniem gra chodzi trochę płynniej , chociaż jakieś przycinki niestety od czasu do czasu występują u mnie na maksymalnych ustawieniach.Nie zauważyłem , aby wczytywanie trwało dłużej , za to szybkość zapisu jest poprawiona i na moim komputerze przy 2 podejściach , zapisy trwały tylko po kilka sekund.Wydaje mi sie także , iż poprawione zostało zachowanie postaci podczas walki mieczem.Przedtem było dużo grzęźnięcia Beziego w ścianach , poślizgów z pochyłych zbocz , czy innych błędów.Obecnie , przynajmniej po tym krótkim graniu , odnoszę wrażenie , że jest sporo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:58, songohanssj2 napisał:

Community poprawiło kolejne błędy w zadaniach oraz dialogach, a Spellbound zoptymalizowało
grę. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla fanów, gdyż łatka poprawia niemalże wszystkie
błędy, jakie można było zauważyć przez 17 miesięcy od premiery Gothic 3! Nie trzeba pobierać
łatki 1.12, wystarczy ta o numeracji 1.6. Patch poprawia około 500 błędów.


Dziękuję bardzo, ale mam wrażenie, że to nie Twoje szczere relacje z testowania łatki. ;-)
Jeśli się mylę, sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:05, DJ Szlafrok napisał:

Dziękuję bardzo, ale mam wrażenie, że to nie Twoje szczere relacje z testowania łatki.
;-)
Jeśli się mylę, sorka.

Nie mylisz się. Ja zamierzam ją przetestowac jutro bo dzisiaj mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:58, songohanssj2 napisał:

Community poprawiło kolejne błędy w zadaniach oraz dialogach, a Spellbound zoptymalizowało
grę. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla fanów, gdyż łatka poprawia niemalże wszystkie
błędy, jakie można było zauważyć przez 17 miesięcy od premiery Gothic 3! Nie trzeba pobierać
łatki 1.12, wystarczy ta o numeracji 1.6. Patch poprawia około 500 błędów.

Czyli co nie trzeba już ściągać patch 1.09,1.12 i tych nieoficjalnych?? Wystarczy tylko ten 1.6?? Ściągnę go na pewno ale narzazie G3 nie mam zainstalowanego może bliżej świąt Wielkanocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:07, mlynar911 napisał:

Czyli co nie trzeba już ściągać patch 1.09,1.12 i tych nieoficjalnych?? Wystarczy tylko
ten 1.6?? Ściągnę go na pewno ale narzazie G3 nie mam zainstalowanego może bliżej świąt
Wielkanocy :D

Wychodzi na to, że nie trzeba. Ja zainstalowałem go i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:07, mlynar911 napisał:

Czyli co nie trzeba już ściągać patch 1.09,1.12 i tych nieoficjalnych?? Wystarczy tylko
ten 1.6?? Ściągnę go na pewno ale narzazie G3 nie mam zainstalowanego może bliżej świąt
Wielkanocy :D


Patcha 1.09 nie trzeba było ściągać, bo 1.12 naprawiał Save Buga.

A jakoś mi się to dziwne wydaje, że taki patch, poprawiający tyle bugów, ma niecałe 70 mb, gdy patch 1.12 miał prawie 80, a patch 1.5 community ponad 20... Coś mi tu nie pasi..


EDIT
"The files of the official patch 1.12 will be installed with CP 1.6."

Readme :D więc jednak to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New texture for Angar''s head.

Nie no to mnie rozwaliło hahahaah :D
Co oni chcą od głowy Angara :D Przecież wyglądała całkiem normalnie :D

The hero is able to damage his own summoned creatures.
To też dobre, ciekawe tylko czy za zabite-przywołane stwory będzie EXP dawane :)

Ah i jak by ktoś jeszcze nie zauważył - Gra teraz nie wymaga płyty w napędzie do uruchomienia - Za to duży plus, bo mnie to strasznie wkurzało, wyciąganie, i chowanie kilka razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:38, MTSMAFIOSO napisał:

New texture for Angar''s head.

Nie no to mnie rozwaliło hahahaah :D
Co oni chcą od głowy Angara :D Przecież wyglądała całkiem normalnie :D

The hero is able to damage his own summoned creatures.
To też dobre, ciekawe tylko czy za zabite-przywołane stwory będzie EXP dawane :)

Ah i jak by ktoś jeszcze nie zauważył - Gra teraz nie wymaga płyty w napędzie do uruchomienia
- Za to duży plus, bo mnie to strasznie wkurzało, wyciąganie, i chowanie kilka razy
dziennie :D


Akurat to ostatnie, że osuneli zabezpieczenia i gra chodzi bez płyty zmieniono w patchu 1.5.2. Nie w tym najnowszym 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:38, MTSMAFIOSO napisał:

New texture for Angar''s head.

Nie no to mnie rozwaliło hahahaah :D
Co oni chcą od głowy Angara :D Przecież wyglądała całkiem normalnie :D

The hero is able to damage his own summoned creatures.
To też dobre, ciekawe tylko czy za zabite-przywołane stwory będzie EXP dawane :)

Ah i jak by ktoś jeszcze nie zauważył - Gra teraz nie wymaga płyty w napędzie do uruchomienia
- Za to duży plus, bo mnie to strasznie wkurzało, wyciąganie, i chowanie kilka razy
dziennie :D

Działanie gry bez płyty zapewniał poprzedni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd można pobrać owego patcha? i czy nie gryzie się z polską wersja gry? poza tym mam pytanie: na moim kompie w grze nie ma polskich znaków poza "ó" i widze nazwy takie jak "cierwojad" zamiast ścierwojad "ose ka" zamiast osełka albo "ó ko" zamiast łóżko. W grze to nie przeszkadza za bardzo (bo w dialogach polfonty występują normalnie) ale jednak troche denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się