Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 23:40, dannik napisał:

Kończę już ten temat, bo i tak nie wytłumaczę Ci...


W sumie masz rację, bo na trzy posty nie podałeś żadnego konkretu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:44, DJ Szlafrok napisał:

> Kończę już ten temat, bo i tak nie wytłumaczę Ci...

W sumie masz rację, bo na trzy posty nie podałeś żadnego konkretu...


Nie wytłumaczę Ci... bo nie załapiesz... Koniec. Już nawet nic nie powiem na twoją odpowiedź później, bo nie mam jumoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:29, Zwyczajny Nick napisał:

gdzie jest kamień teleportacyjny do Bakareshu?


Znajdziesz go niedaleko Silvia.

Dnia 08.06.2008 o 16:29, Zwyczajny Nick napisał:

I gdzie jest młyn koło Silden?


Wydaje mi się że młyn to budynek który zaznaczyłem na poniższej mapie - nie jestem jednak tego całkowicie pewien bo dawno nie grałem.

20080608172220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:29, Zwyczajny Nick napisał:

gdzie jest kamień teleportacyjny do Bakareshu?
I gdzie jest młyn koło Silden?

BTW: Drugi kamień w Bakareshu prowadzi do świątyni jego lepiej tez poszukać, jak coś to jest gdzieś w tych kanałach ze złotem pod świątynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zdobyć miecz dwuręczny z magicznej rudy? Albo przepis na niego. Nie wiem dokładnie czy jest takie coś ale gdzieś na stronce czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:43, adi54 napisał:

Gdzie można zdobyć miecz dwuręczny z magicznej rudy? Albo przepis na niego. Nie wiem
dokładnie czy jest takie coś ale gdzieś na stronce czytałem.


W klanie młota w Nordmarze. Nawet nauczą cie tam wyrabiać takie miecze. Tylko musisz im pomóc w paru sprawach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam pytanie w jednej misji nie moge znalez ruin a szczegółowo to jest to misja w Geldern która dostaje się u Nemorka chodzi o artefakt ktorego nie moge znalez czy ktoś może podac mi dokładna lokalizacje tych ruin bo szukam długi czas i nie moge znalez, jeśli ktoś bylby bardzo mily to prosze o mape i tam zaznaczonym punktem z lokazilazcja riun. Z góry dziekuje i proszę o pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artefakt jest zaznaczony na poniższej mapie jako "Dark Scepter", znajduje się on na wzgórzu na północ od Geldern. Wiele osób miało problemy z jego znalezieniem ponieważ na to wzgórze można wejść jedynie od północy (czyli idąc od strony Geldern musisz je najpierw minąć a potem zawrócić na południe).

20080608202516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sprzet:
AMD Phenom 9500 Quad-Core Processor, 3.00 GB RAM, NVIDIA GeForce 8500 GT oraz system windows vista.
Jesli gram w g3 na max detalach po jakis 30 min gry wyskakuje komunikat "where is the guru"...
Na srednich detalach wyskakuje po wielu godzinach gry ale mimo wszystko wyskakuje... nie wiem jak temu zaradzic.
Jesli ktos mial ten problem i go rozwiazal lub tez zna sie na tym dobrze, to niech mi cos poradzi
Z gory dziex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:33, KMaciej napisał:

Mam taki sprzet:
AMD Phenom 9500 Quad-Core Processor, 3.00 GB RAM, NVIDIA GeForce 8500 GT oraz system
windows vista.
Jesli gram w g3 na max detalach po jakis 30 min gry wyskakuje komunikat "where is the
guru"...
Na srednich detalach wyskakuje po wielu godzinach gry ale mimo wszystko wyskakuje...
nie wiem jak temu zaradzic.
Jesli ktos mial ten problem i go rozwiazal lub tez zna sie na tym dobrze, to niech mi
cos poradzi
Z gory dziex;)

Patch 1.6 i zmiana systemu na XP, bo na prawdę to cud, że na Windows Vista chodzi ci w ogóle parę godzin na średnich G3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestes pewien ze jak zmienie na XP to bedzie chodzic dobrze bez wywalania ? bo mieszkam w anglii i nie chce wydawac £50.00 na to zeby nic nie zmienilo
mam patch 1.6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:35, KMaciej napisał:

Ale jestes pewien ze jak zmienie na XP to bedzie chodzic dobrze bez wywalania ? bo mieszkam
w anglii i nie chce wydawac £50.00 na to zeby nic nie zmienilo
mam patch 1.6:)

Na Viście to normalne, że nadal "Where is Guru?" występuje. :/

Powiem ci tak: poczekaj aż więcej osób się wypowie, aczkolwiek ja sądzę, że XP mogłoby coś zmienić, ale niekoniecznie. Ta gra jest taka nieprzewidywalna, że trzeba "iść na żywioł" . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:38, KMaciej napisał:

K dzieki za podpowiedz:) i chyba zmienie na XP bo wiedzmin wywala na VISCIE i podobno
to wina systemu nie sprzetu :P

On również nie współpracuje z Vistą. Radzę ci zmienić, bo efekty DX10 nie są aż takie fenomenalne, a płynność rozgrywki jest przecież ważniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się