Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Zauważyłem parę nowości, ale nie wiem czy to przez patcha czy po prostu dopiero teraz je zauważyłem, jak coś mówcie tak-nie.
- o wiele mniej potworów atakuje w kolejce, np. zombie i szkielety atakują naraz
- nie można już regenerować sił życiowych podczas walki za pomocą inventory
- nieco płynniejsza gra
Zgadza się ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:33, Yary5 napisał:

> /.../ Goblińskie Jagody.

Ogniste jagody dodają many. Niedużo, ale jak sie uzbiera od początku, to w sumie trochę tej many przybywa. I tutaj właśnie mały haczyk, o goblińskich jagodach każdy słyszał a o ognistych nie zawsze ;). A tych kół młyńskich to jest chyba 6, a może i więcej, +30 do siły to jest nie do pogardzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kazde koło potrzebuje coraz więcej siły... najmniej np te w Monterze podniosłem je z 200
a w Faring mi sie wydaje ze najwięcej bo nie podniosłem go z 260 siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przekroczysz 270str albo cos kolo tego to juz mozesz podniesc wszystkie pod rzad. tylko dwa pierwsze maja taki wymagany odstep. najwiecej tych kol jest chyba w Vangardzie, ze 3 przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:27, Michal.Maczka napisał:

Mam procesor 1,7 i kartę grafiki Gainwarda 6600 GT, czy gra mi pójdzie bez wieszania się chociażby
na minimalnych ustawieniach

Ja tez mam 6600GT i mi chodzi na średnich ale mam procka AMD Athlon 3000+ i 1GB ramu a ile ty masz ram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:27, Michal.Maczka napisał:

Mam procesor 1,7 i kartę grafiki Gainwarda 6600 GT, czy gra mi pójdzie bez wieszania się chociażby
na minimalnych ustawieniach

Powiem tak, nikomu, nawet z kompem z kosmosu, gra nie chodzi bez najmniejszej ścinki (drobne freezy są zawsze), ale powinno pójść na minimalnych w miare komfortowo (radzę ustawić tekstury na "średnie", do na "małych" gra wygląda paskudnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam Celerona 2.88, Gigabyte GF 6600 GT i się haczy niekiedy na najmniejszych :) Ale pewnie to sprawka RAMu - 786 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam takie banalne pytanie czy mozna wyzucic cos z ekwipunku bo ja nie moge, i gdzie mozna dostac jakies fajny dobry nie zuzyty topor np taki jak maja nordmarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:34, Pyton15 napisał:

> Mam procesor 1,7 i kartę grafiki Gainwarda 6600 GT, czy gra mi pójdzie bez wieszania się
chociażby
> na minimalnych ustawieniach
Ja tez mam 6600GT i mi chodzi na średnich ale mam procka AMD Athlon 3000+ i 1GB ramu a ile
ty masz ram??



Hmmm... Ja także mam GeForce 6600GT i gram wszystko na full xD Zadziwiające jest to, że przy mojej konfiguracji sprzętu (1 GB RAM, AMD Athlon 3500+, GeForce 6600GT) gra powinna pokazywać tylko slajdy, a jest inaczej : ) Gram sobie prawie Płynnie, ale prawie robi wielką róźnicę : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można zdobyc takie inne pancerze chodzi mi o to że nie wiem gdzie kupić taki pancerz buntowników który wygląda jak ich średnia zbroja ale ma jeden naramiennik wyżej a drugi niżej ma też na nogach zbroję i pas w poprzek
albo taki nordmarski pancerz który wygląda jak suknia ma go chyba kowal w klanie wilka i ten koleś w klanie ognia który stoi na schodach tego wysokiego budynku najczęście ten pancerz mają jakieś grubasy mam nadzieję że wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się