Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 00:15, Yary5 napisał:

> A ja, jeszcze nie paladyn, 6 wargów usiekłem tak, że żaden mnie nie drasnął. Bardzo ładnie

> podeszły, kolejno, żaden się nawet nie cofnął... Na szarżę dzika dobry jest podskok...ale
nie
> zawsze wychodzi ;)
No to ładnie, choć mi jeszcze żaden nie stał w miejscu. /.../

Wiesz, jak grasz, to zawsze coś nowego odkrywasz. Każde koło młyńskie daje po podniesieniu +5 do siły, ale kto o tym wiedział od początku? Albo co dają jagody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:22, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, jak grasz, to zawsze coś nowego odkrywasz. Każde koło młyńskie daje po podniesieniu
+5 do siły, ale kto o tym wiedział od początku? Albo co dają jagody?

Oooo. Mam 2 pytanka ile siły trzeba by podnieść koło młynarskie ?? I co dają jagódki (goblińskie to wiem) ale inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:21, Konrades napisał:

Oj widzę, że zdyt dużo nie grałeś "magiem" trzeba odpowiednio się ustawić taj jak z łuku strzelasz
- namierzyć musisz odpowiednią osobe - polecam czar deszcz meteorytu (3 razy pod rząd użyj
go) a stado wilków czy stado zombi pada do twoich nóżek - a jak wybierzesz droge Innosa to
czar meteor - świetny!! :)

Grałem już dużo magiem, jeszcze jeden artefakt Adanosa i wybieram sobie ścieżkę, a co daje meteor, to wiem bo tym i golemem wyrżnełem cełe Ishtar gdy grałem za pierwszym razem. ale np. deszczu ognia nie mogę użyć podczas wyzwalania Vengardu, bo idzie ze mną ten paladyn Georg, albo przy świątyni gdzie są jeszcze buntownicy. Z łukiem czy z kuszą jest o tyle fajnie, że mimo podświetlenia jednego wroga można celować do innego, a z czarami tak nie ma. I bardzo często choćbym nie wiem jak się obracał to nie rzuca tej kuli w tego co jest krok ode mnie, tylko tego co jest dalej. A i jeszcze jedno, jak tak na każdego będę używał meteorytu lub ognistego deszczy to gra robi sie nudna i łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:22, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, jak grasz, to zawsze coś nowego odkrywasz. Każde koło młyńskie daje po podniesieniu
+5 do siły, ale kto o tym wiedział od początku? Albo co dają jagody?

O kole młyńskim to wiedziałem, bo w Silden orków podejrzałem jak pakowali, ale co dają jagody, to nie wiem. Zakładam, że nie chodzi o Goblińskie Jagody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:18, KrzysztofMarek napisał:

Dobrze też jest walczyć w tłoku, jak nie jeden, to drugi ork oberwie ;)
Tearaz gram drugi raz, zupełnie inaczej...

Swoją drogą, zauważyłeś jak bardzo się to różni od walki w G1 i G2?
Kiedy tam było ponad 4 przeciwników, często było trudno wygrać walkę. Szybko osaczali gracza i prali mu skórę. Teraz tylko stoją naokoło i podstawiają się pod miecz, podchodzą pojedyńczo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 00:23, Konrades napisał:

Oooo. Mam 2 pytanka ile siły trzeba by podnieść koło młynarskie ?? I co dają jagódki (goblińskie
to wiem) ale i

siły potrzeba 250 ale nie sprzedawaj pierccieni siły mozesz troche oszczedzic punktow nauki ja robilem tak 240 siły ubierłem dwa pierscienie i kamyk myk do gory hehe takich kamieni jest kilka w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:57, Sawko napisał:

Jak zalaczam G3 to mam tylko czarny ekran i muzyczke to przez RAM czy karte graficzna jak myslicie?


Hmm trudno powiedzieć, taki błąd bardziej by wskazywał na kartę, ale dobrze by było abyś podał konfigurację swojego kompa, wtedy może coś więcej by można było powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:51, Monastor napisał:

> Dobrze też jest walczyć w tłoku, jak nie jeden, to drugi ork oberwie ;)
> Tearaz gram drugi raz, zupełnie inaczej...
Swoją drogą, zauważyłeś jak bardzo się to różni od walki w G1 i G2?
Kiedy tam było ponad 4 przeciwników, często było trudno wygrać walkę. Szybko osaczali gracza
i prali mu skórę. Teraz tylko stoją naokoło i podstawiają się pod miecz, podchodzą pojedyńczo
:/

Zgadza się. Dopiero na trudnym poziomie można liczyć na pożądne rąbnięcie w plery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:09, Sawko napisał:

nie smiej sie!256 MB RAM Radeon 9000 Pentium 4 2.60 procek moze i dobry ale jesli to przez karte to bym sesobie podkrecil...


Teoretycznie karta spełnia wymagania minimalne, ale ledwie co. Jednak nie zmienia to faktu, że karta ta jest bardzo słaba i mogą się pojawiać przez nią problemy, dodatkowo dochodzi do tego bardzo mała ilość ramu, przy której szczerze odradzam granie w Gothica 3, gdyby nawet gra Ci się uruchomiał to byś na 1005 miał pokaz slajdów. Moja rada dokup pamięci, conajmniej 512 ramu, choć zalecałbym więcej. Zresztą na początek dobrze by było pożyczyć od kogoś z 512 ramu, żeby sprawdzić czy przy tej karcie będzie Ci chodzić. Ogólnie to musisz dokupić ramu i dla większego komfortu doradzałbym też zmianę karty grafiki na coś lepszego, a procesor powinien wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:10, Sawko napisał:

ale z optymalizatorem mam 777 RAMu


Jakim cudem można mieć więcej ramu niż wynosi jego rzeczywista pojemność? Może masz tu na myśli pamięć wirtualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:25, cinus` napisał:

Tak, każdy dostępny na gram.pl patch do Gothica 3 można spokojnie instalować na polską wersję
Gothica 3 ;)

to czemu przy patchu 1.09 przy wyborze jezyka mam wszystkie jezyki do wyboru oprocz "polish" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha nie mogę w klasztorze umieścić w tej "misie" ognistego pucharu. Wcześniej bez problemu teraz wchodzi głową w misę i nie wrzuca nic:) Nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:27, Araondoion napisał:

to czemu przy patchu 1.09 przy wyborze jezyka mam wszystkie jezyki do wyboru oprocz "polish" ? :P


Nie wiem, w każdym bądź razie ja wybrałem angielską wersję i nie miałem żadnych kłopotów z patchem ;)
Zainstalował się poprawnie i widać było jego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:27, Araondoion napisał:

> Tak, każdy dostępny na gram.pl patch do Gothica 3 można spokojnie instalować na polską
wersję
> Gothica 3 ;)
to czemu przy patchu 1.09 przy wyborze jezyka mam wszystkie jezyki do wyboru oprocz "polish"
? :P

Chodzi o język instalacji a nie wersje gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się