Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wpisywałem ten kod bardzo dokładnie i nic..
Ale to pikuś. Jestem w Mora Sul i tam jest jakiś bug ze zdobyciem ostatniego ognistego pucharu :/ A przed chwilą mi się zepsuło zadanie z zabijaniem potworów koło świątyni. Normalnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:20, Unreal11 napisał:

> > /.../
Nienażekaj że w grze jest mało złota, złota jest opór, wystarczy nauczyć się "obalanie przeciwnika"
po czym zbierasz jego przedmioty i po chwili znów je ma.Więc sam oceń.

Zdaje się, że nie bardzo pojąłeś moją wypowiedź, albo to ja ją niejasno napisałem. To nie ma nic do rzeczy, ale alchemicy "uczą" wyrobu trucizn, ale niczego się nie nauczysz, a pieniadze ci z inwentarza giną. No to ucz się u alchemików, niech Ci pieniądze wyprowadzają z inwentarza, wal ich po łbie (ale wszystkich pieniędzy i tak nie odzyskasz), próbuj zabierać i tak do skutku (aż Ci nic nie zostanie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie uroki Gothica III. Miałem nadzieję, że nowy patch rzuci nieco światła na wałek z alchemikami, ale jednak po raz kolejny się przeliczyłem. Oh Piranha Bytes przeginacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:30, YahooPL napisał:

To są właśnie uroki Gothica III. Miałem nadzieję, że nowy patch rzuci nieco światła na wałek
z alchemikami, ale jednak po raz kolejny się przeliczyłem. Oh Piranha Bytes przeginacie ...

A jaka to wersja? 1.12? Bo się właśnie zastanawiam czy to mi coś może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:30, YahooPL napisał:

To są właśnie uroki Gothica III. Miałem nadzieję, że nowy patch rzuci nieco światła /.../

Przezornie nie instalowałem patchów... Czekam, aż ktoś zainstaluje i poda wrażenia, póki u mnie gra chodzi, to niech sobie chodzi. Po pierwszym przejściu omijam kłopotliwe sytuacje, chociaż gra mnie zaskakuje. Miałem z chaty wziąść 5 steków dla drwali, z poprzedniej gry wiem, że to miały być szynki, ale jak chcę je zabrać, to kwatermistrz krzyczy, że jestem złodziej i rzuca się na mnie. No i muszę sobie inaczej poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to was uświadomie, że o patchu 1.12 możecie zapomnieć. Poprawił on tylko to, że człowiek po zabiciu leci trochę krócej. Słońce nadal świeci przez góry. Gra się tnie niemiłosiernie tak jak się cięła. Jest to absolutna kpina z graczy. Przeszło tydzień gram na wersjii 1.12 a zmian żadnych 9 oprócz fizyki) nie odnotowałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niwiedzialem dokladnie gdzie umiescic ten post ale umieszczam tutaj
Mam do sprzedania Gothica 3 Edycje Kolekcjonerska
Jedynei na poradniku widać ślady użytkowania a tak wszystko nowiutkie i nieroszane bo lezalo caly czas w podełku
Jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:43, YahooPL napisał:

No to was uświadomie, że o patchu 1.12 możecie zapomnieć. Poprawił on tylko to, że człowiek
po zabiciu leci trochę krócej. Słońce nadal świeci przez góry. Gra się tnie niemiłosiernie
tak jak się cięła. Jest to absolutna kpina z graczy. Przeszło tydzień gram na wersjii 1.12
a zmian żadnych 9 oprócz fizyki) nie odnotowałem ...

Akurat to że człowiek odlatuje na 1 km to jest śmieszne i dla mnie może pozostać.<<Tylko te wilkii>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:36, KrzysztofMarek napisał:

> To są właśnie uroki Gothica III. Miałem nadzieję, że nowy patch rzuci nieco światła /.../
Przezornie nie instalowałem patchów... Czekam, aż ktoś zainstaluje i poda wrażenia, póki u
mnie gra chodzi, to niech sobie chodzi.

Przezornie to ja dodatku nie kupię, jeślitakowy będzie, jak i G4. Też sobie poczekam. Ale muszę przyznać, że G3 nauczył mnie jednego. Zaczełem ściągać demka gier, na które mam ochotę, zanim kupię pełną gierkę. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakby ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajduję się Larson kowal u którego muszę zdobyć reputacje żebym mógł się nauczyć wykuwania mieczy z rudy. Raz go znalazłem a teraz nie wiem gdzie on jest.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:52, matma3 napisał:

/.../ Jest ktos chetny?

Na forum zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń. Wejdź do działu używek i tam wystaw grę. Tutaj jej nie sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:21, Michal2504 napisał:

co mam w koncu zrobic z orknarokiem, gdzie go zabrac bo fasim go nie chcial


z powrotem z skąd go wziąłeś jak już dojdzież to porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:23, Bumber napisał:

> /.../ Jest ktos chetny?
Na forum zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń. Wejdź do działu używek i tam wystaw grę. Tutaj
jej nie sprzedasz.

Ok spoko, dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:21, Michal2504 napisał:

co mam w koncu zrobic z orknarokiem, gdzie go zabrac bo fasim go nie chcial

Fasim kazal Ci go zaprowadzić do szefa orków - stoi przy wrotach świątyni. On każe Ci zabić potworki i wziąść do tego Orknaroka. MI orknarok odmówił pomocy i wrócił do Mora Sul, a puchar dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:21, kosa45 napisał:

Witam. Jakby ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajduję się Larson kowal u którego muszę zdobyć
reputacje żebym mógł się nauczyć wykuwania mieczy z rudy. Raz go znalazłem a teraz nie wiem
gdzie on jest.
Pozdro.

Larsen jest w ktorymś z klanów chyba młota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:33, Unreal11 napisał:

Larsen jest w ktorymś z klanów chyba młota



To wiem tylko że on się zbuntował czy coś i opuścił klan no i ma byc gdzieś na obrzeżach ale nie potrafie go znaleś od wczoraj krąże po Nordmarze i go szukam :))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:39, kosa45 napisał:

> Larsen jest w ktorymś z klanów chyba młota


To wiem tylko że on się zbuntował czy coś i opuścił klan no i ma byc gdzieś na obrzeżach ale
nie potrafie go znaleś od wczoraj krąże po Nordmarze i go szukam :))



Ja miałem tak że, wyszedłem z tego klanu już jak go opuścił i wychodząc z klanu skręciłem w lewo i szedłem pozwiedzać mape i się na niego natknąłem, ale niewiem jak będzie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się