Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 15:18, krzysiekxl29 napisał:

Dokup sobie 768 MB gra ci bedzie chodzic tak ze odczujesz roznice kolosalna.Sam mialem 512
266MHz ale to nie bylo to kupilem jeszcze raz 512 i czuje sie jak bym mial nowy komputer.

Tak wiem, wiem ale jakoś tak nie mam ochoty (czyt. pieniędzy) ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:21, Arhont napisał:

12. ??? niewiadomo mi

Plotka głosi, że jest nim pewnien wojownik z klanu wilka, który stoi ciągle przy kapliczce w tym klanie i mówił nam, że często odwiedza klasztor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:12, robakbs napisał:

Jak sprawdzic ile mam ognistych pucharów?

W czasie gry nacisnij "I" i tam gdzie sa rzeczy takie jak pochodnie ,rudy żelaza i inne poszukaj pucharów z napisami "Ognisty Puchar" cos tam jeszcze pisze ale niepamietam co
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie skonczylem te meczarnie. przeszedlem gre na wszystkie 3 sposoby, kazdy szalenie niesatysfakcjonujacy. nie wiem jak wy, ale ja wracam do CYRODILL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumien cię... Skoro uważasz granie w Gothic''a 3 za nudne i męczące, to po co?? Ja póki co przeszedłem grę 2 razy, a mam zamiar przejść 3 razy, i za każdym razem jest trochę innaczej, robię inne misje (grając tylko raz nie da się przejśc wszystkich misji), używam innych broni itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:16, kasztanek napisał:

nareszcie skonczylem te meczarnie. przeszedlem gre na wszystkie 3 sposoby, kazdy szalenie niesatysfakcjonujacy.
nie wiem jak wy, ale ja wracam do CYRODILL...

Dziwne uwazasz gre za nudna ale grales w nia trzy razy ,ja gram po raz trzeci i nie wydaje mi sie nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźc organizatora walk na drugiej arenie w Faring? bo przeczesałem cały zamek (poza tym rejonem gdzie znajduje się Kan - nie mam 75% reputacji u orków) i nigdzie go nie znalazłem. To jakiś bug czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:15, kamiln napisał:

Gdzie mogę znaleźc organizatora walk na drugiej arenie w Faring? bo przeczesałem cały zamek
(poza tym rejonem gdzie znajduje się Kan - nie mam 75% reputacji u orków) i nigdzie go nie
znalazłem. To jakiś bug czy co?

Arena jest na dziedzincu jak wchodzisz do zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:20, Kermit5738 napisał:

Arena jest na dziedzincu jak wchodzisz do zamku

Nie chodzi mi o arenę ale o tego kto organizuje walki na arenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:23, kamiln napisał:

> Arena jest na dziedzincu jak wchodzisz do zamku
Nie chodzi mi o arenę ale o tego kto organizuje walki na arenie

Aha sory ,To jest ork nie pamietam imienia ale nie bedziesz mogl na niej walczyc dopoki w Varancie nie zostaniesz mistrzem areny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:26, Kermit5738 napisał:

Aha sory ,To jest ork nie pamietam imienia ale nie bedziesz mogl na niej walczyc dopoki w Varancie
nie zostaniesz mistrzem areny

Super, najpierw śnieg potem piach i dopiero na zakończenie będzie można kogoś obic 1 na 1...achhh...jestem nie pocieszony. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:15, kamiln napisał:

Gdzie mogę znaleźc organizatora walk na drugiej arenie w Faring? /.../

Pogadaj z Curtisem, to on prowadzi zapisy. Powinieneś znaleźć go niedaleko areny. Jednak żeby waczyć, musisz zostać mistrzem na arenie w Mora Sul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 72% reputacji w monterze i zostało mi tylko zadanie z najemnikami i nie moge już żadnego znależć,czy nie mogę już przejść wątku głównego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:53, tomeksmy01 napisał:

Mam 72% reputacji w monterze i zostało mi tylko zadanie z najemnikami i nie moge już żadnego
znależć,czy nie mogę już przejść wątku głównego ?

A zrobiłeś questy na farmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:53, tomeksmy01 napisał:

Mam 72% reputacji w monterze i zostało mi tylko zadanie z najemnikami i nie moge już żadnego
znależć,czy nie mogę już przejść wątku głównego ?

W Gothicu nie istnieje pojęcie "wątek głowny". Tutaj jedynym celem jest zebranie pięciu artefaktów. Dlatego też radzę jeszcze trochę pochodzić i zdobyć te 75% reputacji - na pewno o czymś zapomniałeś, bo wszystkie zadania starczą na około 90%. Po osiągnięciu wymaganych procentów po prostu porozmawiaj z przywódcą orków w mieście - nie musisz wyzwalać Montery, ani niszczyć Nemory. Wybór i tak należy do Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< starczą na około 90%.

Ja miałem 102% . Najpierw wyzwoliłem Montere i po jakimś czasie wróciłem, bo zobaczyłem, ze mam jeszcze jedno niewykonane zadanie u Sanforda(przynieś Mleko:P) I miałem 102%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkie trzeba przyjąć bo można na niektóre odmówić np.Zmiana niewolników -ja odmówiłem a inne zadania na farmach zrobiłem zna ktoś jakąś strone z zadaniami z Gothica może coś znajdę bo niechce mi sie grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się