Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 18:36, milten6 napisał:

Mam pytanie w którym miejscu na mapce znajduje się grobowiec Akashy (wojownika który ma ostatni
artefakt Adanosa)? Brakuje mi ostatniego artefakty a nie chce mi się łazić po wszystkich grobach.


Cóż nie wiem jak to się ma do mapy Nordmaru ale na ogólnej mapie świata to najdalej na północ wysunięta niebieska gwiazdka. Spróbuj tam ...

20070128184611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 18:45, Piotrek B. napisał:

Zapraszam do konkursu na najlepszy screen z Gothica 3 --> http://ja.gram.pl/Piotrek%20B.

Nie wstyd ci?

Zerżnąć i to w 100% nagrodę... Identyko, a nie sądze by był to czysty przypadek i zrządzenie losu...

Sami sprawdźcie, wejdzie na mój gramsajt - 3 wpis i zobaczcie co jest u mnie, a co niego

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE PILNIE SAVOW W MOMENCIE KIEDY KTOS ZROBIL ZAD W NORDMARZE I MYRTANIE I WLASNIE WSZEDL ALBO JEST BLISKO WEJSCIA ALBO NA POCZATKU W VARANCIE! PROSZE PILNIE O POMOC PROSZE PRZESLAC SAVE NA ADRES: guru666@tlen.pl ALBO WYSTAWIC HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 19:26, gothicsheep napisał:

Jak robić filmiki Fraps''em?

Tam jest chyba klawisz F10.Ale mi się gra tnie jak robie.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi pomóc.w gothicu wystąpił mi błąd z ekwipunkiem gdy zdjąłem zbroje pokazało mi że tak jak bym jej nie zdjął a gdy ją włożyłem miałem ochronę podwójną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:39, alibi100 napisał:

możecie mi pomóc.w gothicu wystąpił mi błąd z ekwipunkiem gdy zdjąłem zbroje pokazało mi że
tak jak bym jej nie zdjął a gdy ją włożyłem miałem ochronę podwójną.

To możesz się tylko cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:49, gunman1 napisał:

mozecie mi napisać kody do gothica 3 (zależy mi głównie na tym dającym punkty nauki)

Idkfa lub Jdkfa --->daje all itemy i możesz mikstury powypijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praetorian a link do kodów....akurat takiego to nie chcę kodu :) chcę na punkty nauki..wpisywało się kod i liczbę punktów i tyle dostawałeś punktów nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:34, krzysiekxl29 napisał:

Czy ktos mi powie dokladnie gdzie ukrywaja sie zlodzieje zboza pod Montera,wiem ze sa gdzies
na poludnie od farmy ale niemoge ich znalezc nigdzie?

Są po przeciwnej stronie drogi niż farma. Idź w kierunku lasu trzymając się prawej strony, po drodze zabij 1-2 zębacze. Gdy zobaczysz kawałek drewnianego płotu to jesteś we właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:39, alibi100 napisał:

możecie mi pomóc.w gothicu wystąpił mi błąd z ekwipunkiem gdy zdjąłem zbroje pokazało mi że
tak jak bym jej nie zdjął a gdy ją włożyłem miałem ochronę podwójną.

Błąd... moim zdaniem nie zastosowałeś się do instrukcji instalacji patcha. Przed nią należało zdjąć z siebie wszystkie przedmioty i dopiero wtedy dokonać aktualizacji gry. W przeciwnym wypadku - także w Twoim - dochodzi do podwojenia statystyk przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na to inny sposób, łatwiejszy :)


1. Instaluje się patcha ( nie zdejmować pancerza :P )
2. Zaczyna się nową grę :)

3.( Opcjonalnie) zapisuje się ją
4. Wczytuje się dowolnego, starego save''a.

Robiłem tak za każdym patchem i nigdy nie podwoiły mi się statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:34, krzysiekxl29 napisał:

Czy ktos mi powie dokladnie gdzie ukrywaja sie zlodzieje zboza pod Montera,wiem ze sa gdzies
na poludnie od farmy ale niemoge ich znalezc nigdzie?

stań na ścieszcze obok młyna, młyn za plecami i idz na północ po prawej stronie będziesz miał góry. Ale uważaj są tam zębacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:49, gunman1 napisał:

mozecie mi napisać kody do gothica 3 (zależy mi głównie na tym dającym punkty nauki)

To był chyba kod teach LP i po LP wpisujesz ile chcesz miec punktow nauki ,nie jestem pewien czy dziala ale warto sprobowac
Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się