Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam. Poszukuje trzech przywóców stada z zadania w Ishtar. Jeden był w jaskini, drugi dalej a tzreciego biegam i biegam dookoła Ishtar i nie mogę go znaleźć.

A poza tym gdy włącze wyszukiwarkę pokazuje sie komunikat:
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''

Timeout expired

/forum_post_szukaj.asp, line 159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:52, voyano napisał:

jak gracie? magią czy mieczem??

niestety źle jest gra wyważona i mag potrafi znacznie więcej. Fireball morduje wszystko


Fireball to nic, błyskawica dopiero wymiata. Mam ponad 300 many i jej regenerację, więc na razie nic nie stanowi dla mnie przeszkody :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:29, PREDATOR X napisał:

> Ciekawy zjawisko odkryłem dzięki Gothicu3 otóż można przenikać przez ściany!!! Ba nawet
skalne
> podłoże nie jest niczym strasznym. Szkoda, że screena nie zrobiłem bo bym śmiał się do
tej
> pory...jedna z postaci była po głowę w podłożu i dziarsko szła sobie w górę zjawisko to
miało
> miejsce w kopalni w Nordmarze.

Takich bugów jest więcej.

Ta... i dlatego od miesiąca codziennie wypatruje za pathem a jego brak tłumacze sobie, że szykują naprawdę duży.
Ale tak naprawdę to chyba zarobili i położyli krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygralem juz po stronie innosa. teraz chce wybrac beliara a potem jak mi sie nie znudzi (ale raczej nie) to po stronie adanosa... mam pytanie... jak sie pojdzie z xardasem (czy jak to tam jest...) przez ten kamienny portal do niezbadanych krain to jest koniec gry czy mozna sobie cos tam po drugiej stronie pozwiedzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec, nie grałem jeszcze po stronie Adanosa, ale przeniknąłem przez portal tak jak PREDATOR przez ścianą/podłogę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:23, kamiln napisał:

Koniec, nie grałem jeszcze po stronie Adanosa, ale przeniknąłem przez portal tak jak PREDATOR
przez ścianą/podłogę ;)))


:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:19, lord siwy napisał:

Ta... i dlatego od miesiąca codziennie wypatruje za pathem a jego brak tłumacze sobie, że szykują naprawdę
duży. Ale tak naprawdę to chyba zarobili i położyli krzyżyk.

Niekoniecznie. Możliwe, że pracują po prostu nad dodatkiem, który oprócz dodania nowego terenu, przeciwników, zadań i fabuły, wprowadzi również kilka zmian mających na celu poprawienie bugów występujących w grze. Z tego co wiem, to addon ma ukazać się pod koniec tego roku. Mam nadzieję, że dokładnie go przetestują ;-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokladnie powiedzieć gdzie znaleźć Xardasa?Przeszedłem niemal cały Nordmar ale ani nie zauważyłem wieży maga ani tego myśliwego który mnie mial do niego doprowadzic.
Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:52, Matt Buckner napisał:

Może mi ktoś dokladnie powiedzieć gdzie znaleźć Xardasa?Przeszedłem niemal cały Nordmar ale
ani nie zauważyłem wieży maga ani tego myśliwego który mnie mial do niego doprowadzic.
Prosze o szybka odpowiedz

Tu masz mapkę z zaznaczonym położeniem Xardasa, może to Ci pomoże. ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=15264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Gelfern i mam zadanie znaleśc 7 pierścieni alchemika. Znalazłem 3(u maga ognia i u 2 alchemików, jeden handlował z hamilem, a drugi to starzec z skleroza czy czymś takim). A gdzie jest reszta?? Może mi ktoś powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:08, lis899 napisał:

Jestem w Gelfern i mam zadanie znaleśc 7 pierścieni alchemika. Znalazłem 3(u maga ognia i u
2 alchemików, jeden handlował z hamilem, a drugi to starzec z skleroza czy czymś takim). A
gdzie jest reszta?? Może mi ktoś powiedziec??

1 pierścień jest w magazynie (skarbcu) pilnowanym przez dwóch strażników (drzwi do niego są zamknięte, trzeba się włamać). Następny jest u orkowych szamanów. Nie pamiętam gdzie dokładnie jest reszta, musisz po prostu sprawdzić wszystkie budynki w Geldern, a napewno odnajdziesz wszystkie siedem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A

Dnia 23.02.2007 o 22:08, lis899 napisał:

gdzie jest reszta?? Może mi ktoś powiedziec??

1.Na piętrze w domu najemników , bezpośrednio przy piętrowym murowanym domu obok którego leży koło młyńskie podnoszące siłę o 5.
2.Wymiony już murowany piętrowy dom , na piętrze u Pyrotara.
3.U orkowego szamana , gdzie znajduje się również hełm pierwszego paladyna.Na pulpicie.
4.W chacie Renvika.To ten od zadania ze szczawiem królewskim.Na stole alchemicznym.
5.U maga ognia.
6.W chacie orka , nie pamiętam imienia , ale chodzi o tego , któremu nie chce się szukać druida.Na wprost drzwi.
7.Zamknięty magazyn pilnowany przez 2 strażników.
Wszystkie pierścienie są w głównej części miasta dostępnej bez względu na reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:34, Jakub Wędrowycz napisał:

> Ta... i dlatego od miesiąca codziennie wypatruje za pathem a jego brak tłumacze sobie,
że szykują naprawdę
> duży. Ale tak naprawdę to chyba zarobili i położyli krzyżyk.
Niekoniecznie. Możliwe, że pracują po prostu nad dodatkiem, który oprócz dodania nowego terenu,
przeciwników, zadań i fabuły, wprowadzi również kilka zmian mających na celu poprawienie bugów
występujących w grze. Z tego co wiem, to addon ma ukazać się pod koniec tego roku. Mam nadzieję,
że dokładnie go przetestują ;-)

--
tabasko


tym razem najpierw przeczytam parę recenzji zanim kupie. Nie chcę znowu się załapać na po premierowe beta testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie, żeby zdobyc artefakt z ruin na północy dal jakiegoś tam orka. Tylko gdzie te ruiny są?? Widziałem ruiny coś typu zamku na połnoc od Sildern, ale nic tam nie znalazłem. I o jaki artefakt chodzi?? Bo mógłbym już go sprzedac. I tak samo mam zadanie, żeby wziąc niewolników do wilczej kopalnie. Oczyściłem już ją, i pytałem niewolników, ale nikt nie chciał gadac. Do kogo mam się zwrócic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:25, lis899 napisał:

Mam zadanie, żeby zdobyc artefakt z ruin na północy dal jakiegoś tam orka. Tylko gdzie te ruiny
są??


Czy chodzi Ci o zadanie z Trelis??? Jeśli tak to jak masz mapę to pod napisem Trelis jest taki szry prostokąt i to jest właśnie ta świątynia:)

Dnia 24.02.2007 o 10:25, lis899 napisał:

I o jaki artefakt chodzi?? Bo mógłbym już go sprzedac.


Chodzi chyba o amulet, który ma przy sobie szaman w tej świątyni:) żeby do niego dojść musisz zabić kilka zombiaków:)

Dnia 24.02.2007 o 10:25, lis899 napisał:

I tak samo mam zadanie, żeby wziąc niewolników
do wilczej kopalnie. Oczyściłem już ją, i pytałem niewolników, ale nikt nie chciał gadac. Do
kogo mam się zwrócic??


Chyba tego orka co stoi przed siedzibą szamanów (tam gdzie musisz mieć 75% respa w Geldern:) a jeśli nie to do Samuela czy jakoś tak (ma dwóch pomocników - Lewa ręka Samuela i Prawa ręka Samuela [tak się nazywają] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:34, Bambadil napisał:

(ma dwóch pomocników - Lewa ręka Samuela i Prawa ręka
Samuela [tak się nazywają] :)

A czy z tymi "Łapami Samuela" są związane jakieś zadania ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:25, lis899 napisał:

I tak samo mam zadanie, żeby wziąc niewolników do wilczej kopalnie. Oczyściłem już ją, i pytałem niewolników, ale > nikt nie chciał gadac. Do kogo mam się zwrócic??


Może rozmawiałeś z niewłaściwymi niewolnikami. W okolicy areny siedzi kilku "ochoczych niewolników". Właśnie ich masz tam zaciągnąć.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się