Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 10:46, EveRte napisał:

W klanie młota jeden kowal mówi mi, że dostanę jaką dobrą zbroję jak przyniosę mu 100 Bryłek
rudu. Skąd mogę wziąść aż 100 bryłek?!


Spokojnie da się tyle uzbierać w Nordmarze.Niestety , aby tego dokonać trzeba sporo połazić.Najlepiej wykonuj inne zadania , a z tym zaczekaj aż uzbierasz odpowiednią ilość rudy.W całej grze miałem ponad 200 , więc nie ma strachu.Oprócz Nordmaru , całkiem dużo rudy można znaleźć w Varancie.Warto nauczyć się umiejętności , dzięki której znajdujesz podwójne ilości kopalin , ale nie pamiętam już , jak ta umiejętność się nazywała.Chyba poszukiwacz.Ikonka przedstawiała kilof , o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:46, EveRte napisał:

W klanie młota jeden kowal mówi mi, że dostanę jaką dobrą zbroję jak przyniosę mu 100 Bryłek
rudu. Skąd mogę wziąść aż 100 bryłek?!


Większośc zdobędziesz wyzwalając kopalnię i zbierając tam rudę. Postac stojąca przy moście do Klanu Młota za wyzwolenie kopalnie da Ci parę bryłek. Jeden gościu koło kowala ( nie Ingvara) da Ci za przyniesienie 12 skór bizonów 12 bryłek. To powinno starczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co trzeba zrobic z takim błędem??? Otóż gdy dochodzę do farmy domenika to gra wstrzymuje się i po chwili robi się czarny obraz ale po chwili znowu wraca do gry. Gdy zrobi mi się tak trzy razy to już na stałe jest ciemny obraz i musze restartować kompa. Robi mi sie to zawsze w okolicach Montery i właśnie przy farmie domenika! wiecie może co to jest??? jak tak to poradźcie co trzeba zrobić. Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:29, Fragles88 napisał:

Wiecie może co trzeba zrobic z takim błędem??? Otóż gdy dochodzę do farmy domenika to gra wstrzymuje
się i po chwili robi się czarny obraz ale po chwili znowu wraca do gry. Gdy zrobi mi się tak
trzy razy to już na stałe jest ciemny obraz i musze restartować kompa. Robi mi sie to zawsze
w okolicach Montery i właśnie przy farmie domenika! wiecie może co to jest??? jak tak to poradźcie
co trzeba zrobić. Pozdro!!!


A jakiego masz kompa? Może system ma za mało pamięci wirtualnej, albo masz mało ramu? Podaj parametry swojego PC-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:37, EveRte napisał:

> Wiecie może co trzeba zrobic z takim błędem??? Otóż gdy dochodzę do farmy domenika to
gra wstrzymuje
> się i po chwili robi się czarny obraz ale po chwili znowu wraca do gry. Gdy zrobi mi się
tak
> trzy razy to już na stałe jest ciemny obraz i musze restartować kompa. Robi mi sie to
zawsze
> w okolicach Montery i właśnie przy farmie domenika! wiecie może co to jest??? jak tak
to poradźcie
> co trzeba zrobić. Pozdro!!!

A jakiego masz kompa? Może system ma za mało pamięci wirtualnej, albo masz mało ramu? Podaj
parametry swojego PC-ta


Parametry mojego kompa masz w moim podpisie, ale jak nie widzisz to masz:

AMD Athlon X2 Dual-Core 3800+ 2.01Ghz, ATI ASUS X550 512MB DDR, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 07:31, kyle8 napisał:

aplikacja nie została własciwie zainicjowana i zostanie teraz zamknieta.

mam orginalną gierke wprost ze sklepu gram.pl ten bład włącza się podczas uruchmiania gry .
co mam robic ???

AMD Athlon XP 2400+
640MB RAM
GeForce 7300 GT 128 MB
muzyka : SiS 7012
płyta główna : ECS K7S5A


ja mam taki sam błąd co z nim zrobić ludzie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:45, astarot napisał:

Fajnie wiem gdzie jest GNIEW INOSA trudno go bedzie zdobyć lecz sprubuje,ale dalej nie mam
pojęcia gdzie sie wyuczyć czarów,ARMIA CIEMNOŚCI, PRZYWOŁANIE BŁYSKAWICY,METEOR,I GRADOBICIE.

Zalęć tych nauczysz się w odpowiednich chramach (wyjątek zaklęcia Adanosa (wyuczają magowie wody). Jednak zanim będziesz miał taką możliwość musisz wybrać po kogo stronie staniesz (aktywować główny chram Innosa w klasztorze lub chram Beliara w świątyni w Bakareshu lub zniszczyć artefakty w piecu w kopalni klanu młota).
Nie jestem jednak pewien co do armii ciemności (czy można jej się wyuczuć w ten sposób).
Po wybraniu "drogi" nie będziesz mógł uczuć się zaklęć w pozostałych chramach np.:po zniszczenie artefaktów (droga Adanosa) klękając przed chramach automatycznie wstajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 03:54, Karharot napisał:

> Lol, ja tego złoba sprzętem bym nie nazwał. Procek mam lepszy ale reszta dużo słabsza
czyli
> 512 ramu i radeona 9250 xD Tak, gothic mi działa :D I to znośnie :)

Auć. Polecałbym przy najbliższej okazji dokupić chociaż drugie 512 ramu, 1 GB to już właściwie
teraz standart. Chociaż pamiętam jak ktoś tu pisał że grał w G3 na 256...
Niektórzy to wiedzą co to znaczy grać za wszelką cenę:)

> Heh, spoko ale nie tym razem tzn nie w moim przypadku ;] Magii użwac będę jedynie w ostateczności.

> A grałeś wojownikiem? Chyba tak żle nie bedzie co? :)

Wojownik też ujdzie:) Chociaż niespecjalnie mi się podobały style walki (PPM,LPM,PPM,LPM itd.),
jeśli jednak idzie o samo położenie przeciwnika trupem to spokojna głowa.
No chyba że to wilk:D -to był tylko w połowie żart, niestety:(

Nie wilk, a dzik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:43, Fragles88 napisał:

> > Wiecie może co trzeba zrobic z takim błędem??? Otóż gdy dochodzę do farmy domenika
to
> gra wstrzymuje
> > się i po chwili robi się czarny obraz ale po chwili znowu wraca do gry. Gdy zrobi
mi się
> tak
> > trzy razy to już na stałe jest ciemny obraz i musze restartować kompa. Robi mi sie
to
> zawsze
> > w okolicach Montery i właśnie przy farmie domenika! wiecie może co to jest??? jak
tak
> to poradźcie
> > co trzeba zrobić. Pozdro!!!
>
> A jakiego masz kompa? Może system ma za mało pamięci wirtualnej, albo masz mało ramu?
Podaj
> parametry swojego PC-ta

Parametry mojego kompa masz w moim podpisie, ale jak nie widzisz to masz:

AMD Athlon X2 Dual-Core 3800+ 2.01Ghz, ATI ASUS X550 512MB DDR, 1,5GB ramu DDR2 667Mhz



Hmm. Kompa masz jak najbardziej w porządku. Nie wiem dlaczego tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu miałem buga xD Udałem się z Diego na polowanie na mroczne zębacze. Po drodze natknąłem się na szakale. Diego strzelał do nich z łuku a ja zabijałem mieczem. W pewnym momencie patrzę na diego a on ciągle celuje gdzieś łukiem :D jak do niego podchodziłem i to mogłem go przesunąć jak przedmiot. Musiałem znowu wczytać grę i pózniej było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:40, EveRte napisał:

Dzisiaj znowu miałem buga xD Udałem się z Diego na polowanie na mroczne zębacze. Po drodze
natknąłem się na szakale. Diego strzelał do nich z łuku a ja zabijałem mieczem. W pewnym momencie
patrzę na diego a on ciągle celuje gdzieś łukiem :D jak do niego podchodziłem i to mogłem go
przesunąć jak przedmiot. Musiałem znowu wczytać grę i pózniej było dobrze


Ja miałem nieco inny bug ale również w tym miejscu :P Mianowicie będąc wraz z Diego w drodze na polowanie, natknęliśmy się na szakale. Po oczyszczeniu żywych pikseli z pobliskich terenów Diego, zaczął wędrować od początku ruin aż do ich końca i tak wkoło. A na polowanie poszedłem sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wiadomo już która firma zajmie się G4 - będzie to Spellbound (m.in. Desperados, Robin Hood). Czy to dobrze, czy źle oceńcie sami.
Z tym info wiąże się:
2. Spellbound zajmie się łataniem G3. Będą w tym celu ściśle współpracować z community, pomagać im też będzie PB Oo (obie firmy "są ze sobą w kontakcie").

Źródło: http://forum.jowood.de/showthread.php?t=146892

Co do 2 to nie ma się co podniecać... IMO na nic więcej niż na optymalizację engine (przynajmniej z ich strony) liczyć nie ma co... Obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie spoko, bo i Desperados i Robin Hood to w pewnych kręgach pozycje wręcz kultowe, a szczególnie ta pierwsza. Ja grałem tylko w Robin Hooda i bardzo mi się podobał. Ale jeżeli odpowiadają oni równiez za druga część Desperados to nie wiem, bo niezbyt im się udało z operowaniem dwoma różnymi kamerami (z góry i bodaj z oczu bohatera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i gry które zrobili są fajne, ale... zauważ, że żadna z nich to nie rpg Oo (co najwyżej elementy rpg miały). Skąd JoWooDowi do głowy Spellbound przyszło? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:51, Lord Riven napisał:

> Dzisiaj znowu miałem buga xD Udałem się z Diego na polowanie na mroczne zębacze. Po drodze

> natknąłem się na szakale. Diego strzelał do nich z łuku a ja zabijałem mieczem. W pewnym
momencie
> patrzę na diego a on ciągle celuje gdzieś łukiem :D jak do niego podchodziłem i to mogłem
go
> przesunąć jak przedmiot. Musiałem znowu wczytać grę i pózniej było dobrze

Ja miałem nieco inny bug ale również w tym miejscu :P Mianowicie będąc wraz z Diego w drodze
na polowanie, natknęliśmy się na szakale. Po oczyszczeniu żywych pikseli z pobliskich terenów
Diego, zaczął wędrować od początku ruin aż do ich końca i tak wkoło. A na polowanie poszedłem
sam :P


Też miałem takiego samego buga jak ty. Tylko nie na pustyni a w Nordmarze. Przy odbiciu kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:13, DJ Szlafrok napisał:

Mam! Poczytajcie na stronce (język: angielski) http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=205800


no fajnie chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac lecz tam pisze cos takiego ze zeby to zrobic to tak jak jakis lazer to opisal tylko roznia sie 3 stepy i nie znalazlem gdzie jest ten post lazera zeby zobaczyc o co biega bo tak to nie znalazlem tych pliczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:51, lancuch napisał:

no fajnie chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac lecz tam pisze cos takiego ze zeby to zrobic
to tak jak jakis lazer to opisal tylko roznia sie 3 stepy i nie znalazlem gdzie jest ten post
lazera zeby zobaczyc o co biega bo tak to nie znalazlem tych pliczkow

Napisałem: "Przeczytajcie", a nie "rzućcie okiem". Tam JEST instrukcja, bo tu nie ma żadnych dodatkowych plików, wystarczy odpowiednio podmienić już istniejące, które posiada Użytkownik! Jeśli nie znasz dobrze angielskiego, to poproś kogoś, aby Ci przetłumaczył. Po prostu wykonaj te 3 stepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się