Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Magiem ? Mądry wybór " Niech magia ciebie prowadzi " xD
Rady - Najpierw zakup jakąś szatę, żeby nie było, że zwykły wilk i będzie po tobie.
Później zainwestuj w prastarą wiedzę, bo na co mana, jak zaklęć nie będziesz miał ? Później dopiero mana, a na końcu kostur i trochę życia więcej :)
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:12, Valentino S.A. napisał:

zaczynam drugi raz przechodzic Gothica 3 , ale tym razem jako mag ognia :) mak toś dla
mnie jakieś rady ? :D jak walczy z wrogami i w co ładowac w pierwszej kolejności pkt
w prastarą wiedzę czy w zwiększenie many ?

Ja polecam znaleźć sobie dobry kostur, uczyć zaklęć od Innosa albo Beliara nie dwóch naraz,bo to tylko marnacja punktów, a co do many i prastarej wiedzy to radze powiekszać stopniowo jedno i drugie, inaczej może ci zbraknąć eliksirów które powiększaja mane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:57, Paułak napisał:

Istnieje jakiś patch albo sposób aby wyeliminować bug w grze z mgłą?


Czy ja czegoś nie wiem? O jaki bug chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:57, Paułak napisał:

Istnieje jakiś patch albo sposób aby wyeliminować bug w grze z mgłą?


Niee, raczej nie ma szansy, żeby to wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 23:15, MTSMAFIOSO napisał:

Czy ja czegoś nie wiem? O jaki bug chodzi? :O

Widocznie nie wiesz, u niektórych pojawiał się błąd, przy włączaniu gry widoczność spadała do minimum, gdyż dalszy plan spowijała mgła.
Strasznie nieestetycznie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś czytałem że niektórym pomagało zaciągnięcie Bezimiennego do łóżka żeby się tam kimnął na parę godzin ... choć pewny nie jestem ale być może u ciebie to pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:35, KŁEJK napisał:

Chyba gdzieś czytałem że niektórym pomagało zaciągnięcie Bezimiennego do łóżka żeby się
tam kimnął na parę godzin ... choć pewny nie jestem ale być może u ciebie to pomoże ...


ja tak zawsze robiłem. kładłem go spać az do skutku. czasami wystarczyło raz, czasami to i siedem spań zaliczyłem zanim pogoda się wyklarowała ;) zwłaszcza w nordmarze, bo lubiłem ten snieg błyszczacy
dodam tylko ze spanie nie pomoze w przyadku gdy dostanie sie questa odnalezienia tych kamieni w grobowcach. wtedy jako bonus otrzymujemy cholernie mglista aurę - chyba to celowy zabieg, aby nam utrudnic poszukiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie tnie w gothica na nowym kompie:D Ale widzę, że tak jak GII jest zabugowane! Np jego komp mógłby pewnie ze dwie takie gry na raz odpalić bo to prawdziwa machina ale mimo to przez ok 2min gry mu się ścina! Pokazał mi też inny bug. Np pijemy eliksir i wciskamy cały czas "i" wtedy nie musimy się przejmować ilością miksturek bo ich nie ubywa! Jak spadał z wielkiej skały też wciskał "i" i jak się okazało nie zginął! Mało tego! Nawet 1hp nie stracił! Nie bedę już wspominał o przenikaniu się tekstur, blokowaniu się orków, słabym Al przeciwników i lichej fabule (czy to już nie było?) Ale w sumie pocina w to jak szalony i mu się podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:27, Numenpl napisał:

jak patrzę na ten dodatek do g3 to mam wrażenie że oglądam patcha jedynie!!

Ja także. Te screeny co się pojawiły to niczym się nie różnią od podstawki. To samo. Ten zamek to zamek w Vengardzie. To będzie pewnie jedynie patch polepszający grę. A raczej zmieniający grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że temat Visty był poruszany wiele razy,ale nie śledziłem tego :P Chciałem zagrać w g3 na nowym laptopie siostry,ale nie czyta mi płyty.Fakt,płyta ma rysę,ale na moim XP chodzi bez problemów.Wiem,że niektórzy nie potrafią do konca zainstalować gry,albo mają crashe.ALE jwst jest jakis spsób,żeby mi płyte odczytało? Jest to oczywiście oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:41, WIkitory napisał:

Wiem,że temat Visty był poruszany wiele razy,ale nie śledziłem tego :P Chciałem zagrać
w g3 na nowym laptopie siostry,ale nie czyta mi płyty.Fakt,płyta ma rysę,ale na moim
XP chodzi bez problemów.Wiem,że niektórzy nie potrafią do konca zainstalować gry,albo
mają crashe.ALE jwst jest jakis spsób,żeby mi płyte odczytało? Jest to oczywiście oryginał


Za źródło problemu wskazałbym bardziej napęd DVD, aniżeli Vistę. Jesteś całkowicie pewien, że odtwarzacz płyt na Twoim komputerze zwyczajnie nie jest lepszy od tego w laptopie Twojej siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się