Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 13:06, jacek9911 napisał:

to że pożyczyłem sobie jedną gre nie oznacza że jestem piratem.


Kilka postów wcześniej , na pytanie , czy gra jest oryginałem , odpowiedziałeś , niestety nie , więc nie chodzi o pożyczenie , ale o korzystanie z pirackiej kopii.Bardziej oczywistego piractwa chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać od początku, tym razem po stronie Orków. I już w Cape Dun pojawiły się problemy - nie mogę wykonać zadania, w którym trzeba zniszczyć ''buntownicze podziemie''. Kiedy dowiedziałem się już kto jest buntownikiem, poszedłem do szefa najemników, on kazał porozmawiać z Urukiem, czy jak mu tam. Tak też zrobiłem. No i co teraz? O.o Zabijam tego buntownika i nic. Wszystkie opcje dialogowe wyczerpane... Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:12, jacek9911 napisał:

a np. Ty nigdy nie korzystałeś z takie właśnie płytki??


Nawet jeżeli ktoś korzysta z piratów, to tu się nie przyznaje. Przeczytaj regulamin, a dowiesz się dlaczego.

Dnia 04.07.2008 o 16:12, jacek9911 napisał:

wszystko masz oryginalne??


Ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki powinien być komputer aby uruchomić grę na full bez ścin (wiem że w niektórych miejscach nie można tego ominąć chyba że któryś patch to zmienił)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:52, Los Emilos napisał:

Jaki powinien być komputer aby uruchomić grę na full bez ścin (wiem że w niektórych miejscach
nie można tego ominąć chyba że któryś patch to zmienił)?

Ściny i tak będą poprawić to może jedynie dodatek do G3 a możesz mieć Gf 8800 Procka dwu rdzeniowego 3 Ghz, 4 Gb RAM i tak ci się będzie gra ciąć, bardzo mało ale czasami będzie, jedynie tweaki mogą dość dobrze poprwaić wydajność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest jakiś patch lub modyfikacja obniżająca sciny w Gothicu a jak tak to czy mógłby ktoś mi podać link ? bo mam problem bo gdy wchodze do większych miast typu Vengard czy też Geldern to mam takie cięcie że odechciewa mi się grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:59, Kichu93 napisał:

Mam pytanko czy jest jakiś patch lub modyfikacja obniżająca sciny w Gothicu a jak tak
to czy mógłby ktoś mi podać link ? bo mam problem bo gdy wchodze do większych miast typu
Vengard czy też Geldern to mam takie cięcie że odechciewa mi się grać :(

A jakiego masz kompa? Najnowszy patch to v1.6 jednym pomaga innym nie, ale w końcu eliminuje błędy.
A co do linku to wpisz w google i ci wskoczy strona z pobranie tylko weź pełną wersje tego patcha jeśli nie instalowałeś poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to nie ma,ale wykorzystaj sposób kttóry w niektórych grach działa.Sprawdź czy masz najnowsze sterowniki,jeśli nie to je pobierz.W niektórych przypadkach to na słabej karcie możesz wycisnąć z AC maximum przyjemności tym sposobem;]

Pozdrawiam i myślę że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:17, milten6 napisał:

Program zmienia ustawienia w plikach *.ini, nie testowałem go, ale teoretycznie powinien w jakimś stopniu pomóc. Po uruchomieniu wybierasz swoją konfigurację, bądź sprzętowo zbliżoną do niej.


Kombinowałem kiedyś z tym programem i podsumuję go tak - raz pomaga, raz szkodzi. To wszystko na tak małą skalę, że nie ma sensu się fatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:12, Mroczny Rev napisał:

Wczoraj zacząłem grać od początku, tym razem po stronie Orków. I już w Cape Dun pojawiły
się problemy - nie mogę wykonać zadania, w którym trzeba zniszczyć ''buntownicze podziemie''.
Kiedy dowiedziałem się już kto jest buntownikiem, poszedłem do szefa najemników, on kazał
porozmawiać z Urukiem, czy jak mu tam. Tak też zrobiłem. No i co teraz? O.o Zabijam tego
buntownika i nic. Wszystkie opcje dialogowe wyczerpane... Da się coś z tym zrobić?


Zwykły bug, ja tak miałem podczas wykonywania misji z zabiciem trolli obok Faring. Wczytanie save''a pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 21:04, Shelazar napisał:

Zwykły bug, ja tak miałem podczas wykonywania misji z zabiciem trolli obok Faring. Wczytanie
save''a pomogło...


Już po problemie. Za którymś razem quest się zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Na którym poziomie wyzwalaliście Kopalnie w Klanie Młota. Ja mam 44 i samemu nie daje rady. A Mort który mnie prowadził do dolnego wejścia do kopalni zginął. Zagryzły go rozpruwacze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samemu zrobić to jest trudno ... A próbowałeś z innymi ? Można ich zrekrutować do swojej "drużyny" żeby ci pomogli w oczyszczaniu kopalni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z przywódcą Klanu Wilka i pozwolił mi wziąć 2 wojowników pod warunkiem ze znajde myśliwych i pomogę im w polowaniach. A mi sie nie chce latać po tym Nordmarze, juz mam dość tego lodu i śniegu... ;/ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dawałem radę w taki sposób :
Najpierw wchodzę do jaskini i sprawiam, żeby orkowie mnie gonili. Kiedy już to zrobić, wtedy zaprowadzam ich do wyjścia z kopalni, gdzie jest pełno wojowników z Klanu Młota, więc oni będą walczyć z nimi. Będziesz miał też większe łupy, bo topory wojowników z klanu Młota są bardzo cenne, rób tak cały czas, dopóki Wszyscy wojownicy chroniący wejście do kopalni nie zginą ;) Dalej sam dasz sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się