Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 21:30, DJ Szlafrok napisał:

Zastanowię się.

Dzięki. :)

btw. a wiesz, gdzie jest w Geldern i kto ma dokładnie w Mora Sul? Chodzi nadal o Ogniste Puchary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

btw. a wiesz, gdzie jest w Geldern i kto ma dokładnie w Mora Sul? Chodzi nadal o Ogniste Puchary...


Urkrass w Cape Dun.
W kopalni w Geldern, ostatnia jaskinia.
Milten w Klasztorze.
Markus w Vengardzie.
W chatce Zapoteka w Silden.
Konrad w Trelis.
Rakus w jaskini w okolicach Okary (zadanie "Ludzie dla Okary").
Treslott w Nemorze.
Kurt na przejściu do Varantu.
Ranny pełzacz piaskowy niedaleko miejsca Cruza w Varancie.
Masil w Mora Sul.
Bengard w Monterze.

Źródło: http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6831.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:43, DJ Szlafrok napisał:

Urkrass w Cape Dun.
W kopalni w Geldern, ostatnia jaskinia.
Milten w Klasztorze.
Markus w Vengardzie.
W chatce Zapoteka w Silden.
Konrad w Trelis.
Rakus w jaskini w okolicach Okary (zadanie "Ludzie dla Okary").
Treslott w Nemorze.
Kurt na przejściu do Varantu.
Ranny pełzacz piaskowy niedaleko miejsca Cruza w Varancie.
Masil w Mora Sul.
Bengard w Monterze.

Oj, dzięki ci bardzo! :)
Serio to już troszeczkę pozapominałem, a ten Ognisty Puchar z Nemory jednak mam (od Maga Ognia, który mi go dał) .

Dnia 04.09.2008 o 21:43, DJ Szlafrok napisał:

A nie ma tu wirusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

A nie ma tu wirusów?


A skąd taka dramatyczna myśl w Twojej głowie? ;- ) Spokojnie, nic a nic. Zresztą to portal World of Gothic, to coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:48, DJ Szlafrok napisał:

A skąd taka dramatyczna myśl w Twojej głowie? ;- ) Spokojnie, nic a nic. Zresztą to portal
World of Gothic, to coś znaczy.

Lepiej się zapytać. ^^
A o World of Gothic słyszałem, ten portal to ma chyba najwięcej rzeczy związanych z Gothikiem. :]

btw. szkoda mi tej łysej niewolnicy w Silden... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to już było. Ale mam pytanko.

Jeśli będę wykonywać misje dla każdej stron w konfliktu, robiąc sobie uniwersalnego save''a, to będę mógł, jak przejdę np. jako buntownik, grać ponownie jako najemnik orków?
(Tzn. zostawiam główne cele misji - jak podbicie miasta / zniszczenie kryjówki buntowników, wykonując te na reputacje miejscówek)=> Tak, aby nie powtarzać od nowa głupich misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 11:28, YaReX napisał:

Jeśli będę wykonywać misje dla każdej stron w konfliktu, robiąc sobie uniwersalnego save''a,
to będę mógł, jak przejdę np. jako buntownik, grać ponownie jako najemnik orków?
(Tzn. zostawiam główne cele misji - jak podbicie miasta / zniszczenie kryjówki buntowników,
wykonując te na reputacje miejscówek)=> Tak, aby nie powtarzać od nowa głupich misji


Wydaje mi się że tak,jednakże pamiętaj żeby przed wykonywaniem głownych misji dla danej grupy robić save ;) Ja np. tak robiłem gdy ryzykowałem czy zabić kogoś czy nie. Zrób sobie YaReX.save i YaReX ryzyko.save ;) I na tym dolnym zrób sobie ten uniwersalny save a na ten pierwszy zapisuj wszystko najświeższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 11:28, YaReX napisał:

Jeśli będę wykonywać misje dla każdej stron w konfliktu, robiąc sobie uniwersalnego save''a, to będę mógł, jak przejdę np. jako buntownik, grać ponownie jako najemnik orków? (Tzn. zostawiam główne cele misji - jak podbicie miasta / zniszczenie kryjówki buntowników, wykonując te na reputacje miejscówek)=> Tak, aby nie powtarzać od nowa głupich misji


Oczywiście. Jedynym wymogiem wejścia na określoną ścieżkę (Innos, Beliar, Adanos) jest podbicie odpowiednich miast/kryjówek buntowników, dostanie się do przywódcy pożądanej frakcji (co w wypadku asasynów oraz orków wymaga reputacji na poziomie 75 punktów) oraz odpowiednie użycie pewnych artefaktów pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:56, px333 napisał:

Podobno w monterze jest zadanie że kowal ork Thorek podrzebuje rudy. U mnie nie nic nie
było takiej mażliwości w dialogu. Można to zmienić.


U mnie było ,ale chyba rudę chciał za swojego niewolnika......(no ale rudy nie miałem i Thorkowi kości porachowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:33, Kalejdoskop86 napisał:

Podobno jest gdzieś hełm paladyna. Ale gdzie?

w Geldern w jednym z pomieszczeń , w którym są szamani orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:33, Kalejdoskop86 napisał:

Podobno jest gdzieś hełm paladyna. Ale gdzie?

W chacie szamanów w geldern. Wchodzisz południową bramą i to jest pierwsza chatka po lewej stronie. A po za tym jakbyś w wyszukiwarce w tym temacie napisał "hełm paladyna" dostałbyś odpowiedź szybko bez pisania posta, ponieważ już chyba kilka dni temu także ktoś o to pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, dzięki za rady, ale parę minut po napisaniu posta wpisałem w wyszukiwarce i znalazłem odpowiedź na moje pytanie i mam już hełm. :]

btw. wybiorę drogę Innosa... dosyć mam zła Beliara (ale chylę czoła kulturze Asasynów - piękna kultura, ale niestety - wyznają Beliara i handlują niewolnikami) , a wojna i tak będzie trwała, nawet bez artefaktów i podążenia drogą Xardasa, a w ciągu 1000 lat Innos z pewnością naprawi świat... :)

A wie ktoś, w którym mieście ktoś mówi, że Xardas oślepił paladynów i magów ognia? Kiedyś rozmawiałem w tym temacie o G3, ale jeszcze jej nie miałem (i nie miałem dosyć mocnego PC, aby ją uciągnąć) i ktoś coś powiedział o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 21:39, Kalejdoskop86 napisał:


A wie ktoś, w którym mieście ktoś mówi, że Xardas oślepił paladynów i magów ognia? Kiedyś
rozmawiałem w tym temacie o G3, ale jeszcze jej nie miałem (i nie miałem dosyć mocnego
PC, aby ją uciągnąć) i ktoś coś powiedział o tym.

Tia.. ja o tym mówiłem i pamiętam że rozmawialiśmy o tapecie z Xardasem, gdzie twierdziłeś że trzyma w ręku magiczną barierę. A ja twierdziłem że trzyma w ręku kamień ogniskujący, dzięki któremu w bitwie pod Faring oślepił paladynów odebrał magię runiczną etc, dzięki czemu orkowie wgrali bitwe. O ile się nie myle opowiada nam to ktoś z FAring, wydaję mi się że ten karczmarz ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się