Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie wiem co obiecywali, ale jakby była taka praca jak piekarz, gra byłaby z obsunięciem o jakieś 2 lata... Musiałby być jakiś iddzielny system ''produkcja - konsumcja'', każda inna praca potrzebna do tego (farmerzy,młynarze,sprzedawcy) = więcej ludzi, większe miasta, więcej budynków, więcej prac tego typu (sprzątacz? garbarz? grabarz? bibloitekarz?kamieniarz? można długo wymyślać) = większy świat = więcej czasu na przygotowanie gry, większe wymagania sprzętowe, bądź dzielenie gry na sektory... Dla mnie G III jaki jest, taki jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 13:54, otc napisał:

> Kiedy grałeś, bo poatche ostatnie podobno popsuły tą umiejętność

Grałem jak mi przyszła paczka od Gram.pl, czyli miałem w wersji 1.8

Nie wiem czy 1.09 nie popsuł tej umiejętności, bo mnie też żaden kowal nie uczył tej zdolności w Nordmarze, po za tym podobno ona i tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze podejrzewam, że chodzi Ci o Rewiew Teritory (dokładnie nie wiem jak to się pisze, ale chyba tak)
po drugie Tadeusz i Miłosz nie mówili, że Gothic III to chała tylko, że ta gra jest niedopracowana i że PB gonił termin więc nie poprawili różnych rzeczy i niedorzucili "kónia" ;)
po trzecie nie dodawaj screenów nie związanych z tematem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 13:39, Kryhuu napisał:

Nie wiem co obiecywali, ale jakby była taka praca jak piekarz, gra byłaby z obsunięciem o jakieś
2 lata... Musiałby być jakiś iddzielny system ''produkcja - konsumcja'', każda inna praca potrzebna
do tego (farmerzy,młynarze,sprzedawcy) = więcej ludzi, większe miasta, więcej budynków, więcej
prac tego typu (sprzątacz? garbarz? grabarz? bibloitekarz?kamieniarz? można długo wymyślać)
= większy świat = więcej czasu na przygotowanie gry, większe wymagania sprzętowe, bądź dzielenie
gry na sektory... Dla mnie G III jaki jest, taki jest dobry...

Nie prawda, można to było zrobić w prosty sposób , mp robisz chleb i masz układ z jakimś kupcem co płaci ci za niego sporo kasy, możesz pogadać z NPC aby on sprzedawał twój chleb za jakąś prowizją i powiedzmy dawał by ci codziennie ileś kasy i zbierał(mówili własnie o prowadzeniu interesu), a tutaj nie ma nawet myslistwa typowego, że płacili by ci za skóry jak w G2 full stawkę. Natomiast mojim zdaniem sam gracz powinien mieć możliwość zostania mistrzem i wysyłania czeladników na łowy(oni by się szkolili aż na końcu przynosili by skóry cieniostworów, trolli itp. a gracz miał by sprzedawców, którzy bo to rozprowadzali, podobnie z kowalami, gracz jak się nauczy kowalstwa, uczy go innych NPC, którzy kują ileś mieczy dziennie, gracz im dostarcza tylko rudę itp. Potem możesz zadbać o stałą dostawę rudy- oczywiście miecze najlepsze jakie by wykuwali to zwykłe miecze z magicznej rudy. I znów sprzedawca NPC. Można by daćże da się w danym momencie (grze) uprawiać tylko jeden z tych zawdów. Po za tym nie ma czegoś takiego, jak w G2, że dajesz np. pancerze pełzaczy lub smocze łuski i ci robią zbroję( a żekomo miał byc bardziej rozbudowany od G2). Jedynie menu umiejętności itp jest fajne , zadania za mało ciekawe w stosunku do niektórych z G2( w których np trzeba było coś znaleźć potem dowiedzieć się do czego to służy itp, itd.) Możliwość dowodzenia grupą i pięcia się w górę w jej szeregach miało być, bo gildie miały być i możliwość stałego przyłączenia się do nich, jednak nie ma tego, a buntownicy uczą walki itp obcych ludzi, nawet jak by chodzili w zbroji najemnika orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie co do jednego,że obiecywali cudawianki ,a i tak tego nie ma i jest pełno błędów ale żeby sie czepiać o filmik to troche dziwne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:05, DANIEL0 napisał:

jak mi będzie chodził gothic jak mam kompa 1024 MB Ram Geforca 6800GS [256] athlona 3200+
podkręconego na 3 ghz prosze o szybką odpowiedż

A co my jesteśmy, medium? Będzie się ciął na średnich detalach. sciągnij demo i sam zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 13:06, remik512 napisał:

Californiia 76 ma racje witeek jak masz telewizor (w co szczerze wątpie)nie wiem czy znasz
takie słowo hyper ale wy tumacze ci o o jest to jest program o grach na konsole i pc.

Nie każdy ma kablówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jak w dodatku(o ile bedzie) zrobili wlasnie cos takliego jak w g1 i g2 czyli ze mozesz sie przylaczyc do danej organizacji i chodzic tylko w ich pancerzach oraz nowy system walki(mogl by byc ten sam z poprzednich czesci ale z nowymi kombosami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:20, Unreal11 napisał:

> Jak dojsc do Klasztoru????? bo nie moge znalesc zednej drogi:( Z góry thanks za odpowiedzi

> z klanu ognia sciezka w gore caly czas

no tak ale gdzie ta scieszka???? jest jakies szczegolne miejsce przy wejsciu na scieszke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 14:23, Bosper napisał:

Natomiast mojim zdaniem sam gracz powinien mieć możliwość zostania mistrzem i wysyłania
czeladników na łowy(oni by się szkolili aż na końcu przynosili by skóry cieniostworów, trolli
itp. a gracz miał by sprzedawców, którzy bo to rozprowadzali, podobnie z kowalami, gracz jak
się nauczy kowalstwa, uczy go innych NPC [...]

To już by nie było cRPG, a jakiś prawie że Tycoon ;-) Co za dużo, to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem otóż posiadając odpowiednią reputację w Geldern poszedłem zobaczyć się z szamanem Grokiem i chciałem z nim porozmawiać, ale on do mnie mówi że ma złe wieści i że wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite i wtedy wszyscy zaczynają mnie atakować w Trelis mam podobną sytuację. W poprzednich miastach było wszystko w porządku. Może to jakiś błąd w grze albo coś przeoczyłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja zdarza się, gdy uwolnisz za dużo miast spod jarzma orków. Niestety, ale teraz władca każdej większej grupy/miasta orków będzie Cię atakował. Jeśli uwolnisz jeszcze więcej miast, każdy ork będzie Cię atakował. Przykro mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:27, Lee123 napisał:

Witam wszystkich. Mam problem otóż posiadając odpowiednią reputację w Geldern poszedłem zobaczyć
się z szamanem Grokiem i chciałem z nim porozmawiać, ale on do mnie mówi że ma złe wieści i
że wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite i wtedy wszyscy zaczynają mnie atakować w Trelis
mam podobną sytuację. W poprzednich miastach było wszystko w porządku. Może to jakiś błąd w
grze albo coś przeoczyłem ??

Nie podbiłeś za dużo miast(nie licząc Ardei) można wyzwolić max 2 miasta potem to orkowie zawsze się bedą na ciebie rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:25, panasonic14 napisał:

> > Jak dojsc do Klasztoru????? bo nie moge znalesc zednej drogi:( Z góry thanks za
odpowiedzi

>
> > z klanu ognia sciezka w gore caly czas
no tak ale gdzie ta scieszka???? jest jakies szczegolne miejsce przy wejsciu na scieszke????

>tam jak szedles z wojownikiem z klanu ognia(niepamietam jak sie wabil) rozwalic obóz orkow.wojo jest w pierwszej chacie w klanie ognia musisz przejsc przez mostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się