Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 00:02, kokosz88 napisał:

Kostur potrzebny jest do zakończenia gry po stronie Innosa


Tak się składa, że jest potrzebny przy każym zakończeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 00:02, kokosz88 napisał:

> znalazłem kosdur wiecznego wędrowca u zubena i pisało mi że zadanie wykonane komu trzeba
go
> oddać???
>
Kostur potrzebny jest do zakończenia gry po stronie Innosa

chodzi ci chyba o berło varantu ale to jst potrzebne do każdego zakonczeia gry:P:P przeszedłem gre po stronie innosa i kosdur nie był mi potrzebny i miałem go w ekwipunku a pytam sie no teraz gram magiem i żebym wiedział na przyszłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:56, Krzysiekmaster napisał:

znalazłem kosdur wiecznego wędrowca u zubena i pisało mi że zadanie wykonane komu trzeba go
oddać???

*************SPOILER************

to zależy,ja narazie przeszedłem G3 tylko raz po stronie Adanosa i Kostur ten był mi potrzebny po to aby otworzyć końcowy portal o ktorym póżniej opowie ci Xardas
************** KONIEC SPOILERA************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 00:16, kokosz88 napisał:

Chodziło mi o to że kostur wpada w nasze ręce przy okazji zabicia Zubena. A zadanie to zleca
Innos.

ale nie jest potrzebny do przejscia gry:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:53, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Ludzie! Ja se chce pograc a nikt mnie nie slucha ! No pomoze mi ktos bo
to jest wazne!?
**************spoiler*****************
Dam Ci radykalne rozwiązanie wszystkich kłopotów z brakiem czegokolwiek. Zrób sejwa, bo może
Ci się nie spodobać to rozwiązanie. Jak zrobisz sejwa i wrócisz do gry, otwórz konsolę (tym
znakiem ~), wpisz: idfk -tak, dokładnie idfk, nic więcej, nic mniej, potem zatwierdź to Enterem,
zamknij konsolę i zobacz, co masz w ekwipunku. Jak po otwarciu konsoli nie widać liter, to
nie szkodzi, podziała.
************koniec spoilera*****************


To chyba kod na wszyskie przedmioty w grze a mi dokladnie chodzi o te 3! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok znalazłem tą tabliczkę:P Tylko, że nadal wisi mi misja "spenetruj pole Al Sh." Myślałem, że to o to chodzi a tu dupa.
Znalazłem"
- tablice
- dzbany uzdrawiaczy
- dzbany nieumarłych
- figurki wojowników

Czyżby jeszcze jakaś grupa była, a ja mimo, że zwiedziłem całe ruiny ominąłem to. Czy może ta misja tyczy czegoś innego? Z ciekaweostek to to, że misję dał mi Saturas, a mimo tego nie mam zapisu rozmowy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 00:21, SławekT napisał:

ok znalazłem tą tabliczkę:P Tylko, że nadal wisi mi misja "spenetruj pole Al Sh." Myślałem,
że to o to chodzi a tu dupa.
Znalazłem"
- tablice
- dzbany uzdrawiaczy
- dzbany nieumarłych
- figurki wojowników

Czyżby jeszcze jakaś grupa była, a ja mimo, że zwiedziłem całe ruiny ominąłem to. Czy może
ta misja tyczy czegoś innego? Z ciekaweostek to to, że misję dał mi Saturas, a mimo tego nie
mam zapisu rozmowy z nim

Są jeszcze 3 zwoje uzdrawiaczy, czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 00:21, SławekT napisał:

Z ciekaweostek to to, że misję dał mi Saturas, a mimo tego nie
mam zapisu rozmowy z nim


Ja miałem tak cały czas. Najpierw znajdowałem coś albo zabijałem jakieś stwory a potem szukałem kto mógł mi takie zadanie zlecić (żeby dostać kesz albo exp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko, że ja nie wykonałem jeszcze tej misji, więc wpierw dostałem zlecenie:P
Znalazłem 1 zwój nauki czy jakoś tak w plecaku. No cóż znów się powkurzam i przeryję ruiny dzięki.

A i jeszcze jedna ciekawostka. Nie byłem jeszcze w Mora S. a mam już 12 ognistych pucharów. Czyli będę miał 13:P Jestem ciekaw jakim sposobem zdobyłem 2x ten sam i gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że raza na zawsze się wyniosę z tego przeklętego Nordmaru, a tu jeszcze muszę wygonić stamtąd orków. Nie pamiętacie przypadkiem ile jest tych obozów? Sprawdzałem na mapce i wydaje mi się, że wybiłem już wszystkie, ale zadanie nadal nie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 01:08, gaax napisał:

Już myślałem, że raza na zawsze się wyniosę z tego przeklętego Nordmaru, a tu jeszcze muszę
wygonić stamtąd orków. Nie pamiętacie przypadkiem ile jest tych obozów? Sprawdzałem na mapce
i wydaje mi się, że wybiłem już wszystkie, ale zadanie nadal nie wykonane.

4 lub 5, szukaj koło grobowców,a gdy juz wszystkie zlikwidujesz to zrobisz zadanie z oswobodzeniem Nordmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz obozów na zewnątrz, a jest ich tak na oko 7 musisz odbić także kopalnię młota
Obozy:
- nad klanem ognia
- poniżej klanu ognia (lekko na zachód)
- przełęcz między klanem ognia a wilka (prawa odnoga)
- przełęcz (krańcowo zachodnia mapa. Lub inaczej zachodnie wejście do N)
- po środku na północy (tam gdzie ta górna droga łączy się z innymi)
- ta sama droga ale na wschodzie (tam gdzie na mapie jest ostro odcinający się cypel)
- u dołu mapy (na wschód od Pedala. Ale poniżej w wąwozie.)

- kopalnia młota

Nie jestem pewien czy to wszystko oraz czy wszystko co napisałem zalicza się do obozów, ale sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest swietny poradnik na gry.online, wiec w sumie nie ma sensu juz pytac na tym forum o to jak przejsc konkretne questy. jak komus zalezy to sobie zrzuci do worda i bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest ale mam taki proble...
Vak chce te 50 tys złota i mu je daje ale zadanie nie znika...i jeszcze na dodatek on bierze wszyskie złoto co mam w ekwipunku...
wie ktos co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:27, marlin15 napisał:

wie ktos co jest??

Pewnie masz poniżej 50 tysięcy sztuk złota :P
Sprawdź dokładnie. Jeśli nie starczy to on zabierze to co narazie przynosisz, a dopiero potem weźmie resztę i zaliczy się misja.

Jeśli to nie to to może spróbuj iść do tego assasyna, który mieszka w domu kawałek dalej. To on ściąga długi od orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:31, marlin15 napisał:

mam 52 346 i on ja zabiera całe nie samo 50 000 tylko wszystko co do 1

Dziwne, może w programie jest mały błąd i ma zabrać na przykład 50 500 sztuk złota? To by tłumaczyło oba problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się