Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mnie tam Gothic 3 standardowo ładuje się jakieś 50 sekund na nowym kompie i 2 minuty na starym... Czyli w sumie nie tak źle (zwłaszcza w pierwszym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:15, Mr Black napisał:

Mnie tam Gothic 3 standardowo ładuje się jakieś 50 sekund na nowym kompie i 2 minuty na starym...
Czyli w sumie nie tak źle (zwłaszcza w pierwszym przypadku).


Jeszcze zależy jak ktoś rozumie słowo tnie bo ja sadzę że tnie to że ładuje się 50 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:08, Meykan napisał:

No mi z przynajmniej z 2 minuty się ładuje.

Pewnie niektórzy powiedzą że oszalałem że to długo.


E tam, mi z 5 minut sie zawsze włącza, ładuje, wyłącza. kiedyś wyłączał sie 10 min. więcej nie czekałem, reste poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:51, Karharot napisał:

Numer 27 na poniższej mapie. Na południe od Ben Erai i na zachód od Ben Sala.

dzieki juz znalazlem. Troche pozno dales odpowiedz, ale liczy siefakt i dobre checi. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam 60 % reputacji u butownikow nosze tarcze paladyna zbroje i helm i nierozumiem dlaczego w umjejetnosciach ikonka paladyn nieświeci sie na czerwono mam 150sily i 50 prastarej wiedzy i caly zestaw uzbrojenia paladyna co musze zrobic zeby mi ta ikonka siecila paladyn ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 22:53, devilll napisał:

mam pytanie mam 60 % reputacji u butownikow nosze tarcze paladyna zbroje i helm i nierozumiem
dlaczego w umjejetnosciach ikonka paladyn nieświeci sie na czerwono mam 150sily i 50 prastarej
wiedzy i caly zestaw uzbrojenia paladyna co musze zrobic zeby mi ta ikonka siecila paladyn
?????


Musisz się chyba nauczyc tej umiejętności u Rhobara jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:49, Długi18 napisał:

mam demo Gothica 3 ale jakoś, nie umiem sie do niego pozytywnie nastawic...jak dla mnie Gothic
1 & 2 są o wiele lepsze.!!


Skąd można wziąć demo trzeciej części ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:01, hunter22 napisał:

Aż tak ciężko wpisać w googlach "gothic 3 demo" (czy podobny tekst)? :(


W sumie to nie ale wolałem się tu zapytać :P Zresztą nie pomyślałem :D A właśnie przeglądałem tę mapę co jest pare postów wyżej i widzę że są postacie takie jak magowie wody, Jack, Ramirez czy Angar. Myślałem że jest tyle osób z poprzednich części że można na palcach wyliczać a jednak jest więcej. Czy może się pomyliłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:40, 143872 napisał:

> Aż tak ciężko wpisać w googlach "gothic 3 demo" (czy podobny tekst)? :(

W sumie to nie ale wolałem się tu zapytać :P Zresztą nie pomyślałem :D


Każdemu mogło się zdarzyć... ;)

Dnia 25.09.2007 o 12:40, 143872 napisał:

A właśnie przeglądałem
tę mapę co jest pare postów wyżej i widzę że są postacie takie jak magowie wody, Jack, Ramirez
czy Angar. Myślałem że jest tyle osób z poprzednich części że można na palcach wyliczać a jednak
jest więcej. Czy może się pomyliłem ?


Kilku z poprzednich części jest... może nawet więcej niż kilku, w trakcie grania można liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:47, hunter22 napisał:

Kilku z poprzednich części jest... może nawet więcej niż kilku, w trakcie grania można liczyć
:D


A jest może jeszcze kilku których nie ma na tej mapie ? Jestem ciekawy jest toczą się losy Bezimiennego i jesgo kumpli ale niestety nie mam Gothica 3 bo mi nie pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samych wodnych magów jest siedmiu, do tego Diego, Milten, Lester, Gorn, Lee, (Cor) Angar, Lares, Thorus no i oczywiście Xardas - to już 16 a być może jest jeszcze ktoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:34, lukasz.rodzinka napisał:

> Mnie tam Gothic 3 standardowo ładuje się jakieś 50 sekund na nowym kompie i 2 minuty na
starym...
> Czyli w sumie nie tak źle (zwłaszcza w pierwszym przypadku).

Jeszcze zależy jak ktoś rozumie słowo tnie bo ja sadzę że tnie to że ładuje się 50 sekund.


O jakie "cięcie" ci chodzi? Ładowanie gry 50 sekund po jej pierwszym wystartowaniu to cięcie? Ja bym to nazwał po prostu wczytywaniem się gry... Bo chyba nie myślałeś, że gra mi się przycina na 50 sekund, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:04, Mr Black napisał:

> > Mnie tam Gothic 3 standardowo ładuje się jakieś 50 sekund na nowym kompie i 2 minuty
na
> starym...
> > Czyli w sumie nie tak źle (zwłaszcza w pierwszym przypadku).
>
> Jeszcze zależy jak ktoś rozumie słowo tnie bo ja sadzę że tnie to że ładuje się 50 sekund.

>

O jakie "cięcie" ci chodzi? Ładowanie gry 50 sekund po jej pierwszym wystartowaniu to cięcie?
Ja bym to nazwał po prostu wczytywaniem się gry... Bo chyba nie myślałeś, że gra mi się przycina
na 50 sekund, co nie? :)


Chodzi mi o cięcie podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:11, lukasz.rodzinka napisał:

> > > Mnie tam Gothic 3 standardowo ładuje się jakieś 50 sekund na nowym kompie i
2 minuty
> na
> > starym...
> > > Czyli w sumie nie tak źle (zwłaszcza w pierwszym przypadku).
> >
> > Jeszcze zależy jak ktoś rozumie słowo tnie bo ja sadzę że tnie to że ładuje się 50
sekund.
>
> >
>
> O jakie "cięcie" ci chodzi? Ładowanie gry 50 sekund po jej pierwszym wystartowaniu to
cięcie?
> Ja bym to nazwał po prostu wczytywaniem się gry... Bo chyba nie myślałeś, że gra mi się
przycina
> na 50 sekund, co nie? :)

Chodzi mi o cięcie podczas gry.

Bez sensu gadacie. Jak sie tnie to tnie, a jak laduje to laduje. to chyba jasne ze gra, ktura ma zalecane 1,5gb ram nie bedzie sie ladowala na 100letnim kompie(moze troche przesadzilem) ;]. ja mam 800iles mb ram ale mi chodzi.laduje sie 2-3minuty, a jak dochodze w noweme miejsce w kturym jest na prezyklad nowy wystruj(np poloczenie nordmaru z myrtanom to czasami mi sie nawet resetuje komp:[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he! a ja mam zupelnie inny problem i informacje. Kilkanascie postow temu byl poruszany temat kto moze nas nauczyc walki dwoma mieczami oprocz tych z ishtar i jakiegos tam goscia co potrzeba 75% reputacji zeby nas nauczyl. Oto informuje, ze Asaru - jeden z koczownikow kolo bragi moze nas uczyc tej umiejetnosc calkowicie za darmo (prawie, bo potrzebujemy PN i troche zlota). Nienauczy nas jednak po mistzowsku wladania dwoma mieczami. Niestety tworcy poradnika niepostarali sie i omowili tylko watek glowny (i tak niezbyt dokladnie i prosto). A wracajac do mojego problemu.... Gdzie moge znalezc Gniew Innosa (bron)? A i taki zabawny bug (screen). U mnie wszystkie takie rosliny lewituja. Co to jest? u mnie tak tylko? Nawet raz takiej niezebralem bo sie nieda. Z gory dzieki za odpowiedzi na moje pytania.

20070925171507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się