Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 15:19, wybrany4567 napisał:

niech ktos pomoze. PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

tez mialem z tym problem. idz na przelaj na polnocny wschod a znajdziesz go na jednym ze wzniesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:42, Fragles88 napisał:

Hanson ja też miałem z tym kłopoty, ale wreszcie go znalazłem tylko wiecie nie pamiętam gdzie
on jest


Hanson jest w okolicy obozu myśliwych. A ten obuz jest w drodze z klanu wilka do klanu młota.
Ja stamtąd doszedłem do hansona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:42, Fragles88 napisał:

Hanson ja też miałem z tym kłopoty, ale wreszcie go znalazłem tylko wiecie nie pamiętam gdzie
on jest


W Nordmarze jedna sprawa , to trafić do jakiegoś NPCa , a całkiem co innego starać się opisać przebytą drogę , często całkiem mocno pokręconą.Kraina jest wielopoziomowa i nawet wskazanie jakiegoś punktu na mapie , nie do końca rozwiązuje problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:21, KrzychW napisał:

> Hanson ja też miałem z tym kłopoty, ale wreszcie go znalazłem tylko wiecie nie pamiętam
gdzie
> on jest

W Nordmarze jedna sprawa , to trafić do jakiegoś NPCa , a całkiem co innego starać się opisać
przebytą drogę , często całkiem mocno pokręconą.Kraina jest wielopoziomowa i nawet wskazanie
jakiegoś punktu na mapie , nie do końca rozwiązuje problem.

racja. i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly. A w ten sposob ja np. wypatrzylem szaroskorego przez podloge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:28, Matias16162 napisał:

racja. i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly.


Skały to nie tylko ułatwienia.Nie wykonałem 2 zadań z polowaniami , ponieważ na moich oczach zwierzyna na którą polowałem , wbiegła prosto w skalne zbocze i było po polowaniu.Jeden quest dotyczył jeleni w Nordmarze , a drugi płochliwych jeleni w Myrthanie.Oczywiście Bezimienny przenikać przez skały nie potrafił tak jak zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly.

Dnia 23.09.2007 o 19:28, Matias16162 napisał:

A w ten sposob ja np. wypatrzylem szaroskorego przez podloge.


Ja np. miałem takiego buga: Idę z Lesterem i nagle patrzę nie ma go. Idę kilka razy po tych samych schodach i zauważam głowę Lestera w nich. Klikam i mowię, że go nie potrzebuje. On wyłania się ze schodów i wchodzi w ścianę. Po chwili wychodzę, patrzę, a on sobie już zwyczajnie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie? klikasz ctrl + h i ci przeniknie przez all odkrylem to przez przypadek na poczatku gdy myslalem ze jest sterowanie jak w 2 a siora mi H cisla i mi przez orka przenikna xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:20, 143872 napisał:

> diego, gorn , lester , milten , lee , magowie wody , thorus , lares , xardas i to juz
chyba
> wszyscy

No to trochę ich mało myślałem że bedzie ich więcej. A thorus to ten z jedynki i w dodatku
był w obozie bandytów tak ?


tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:32, dannik napisał:

i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly.

> A w ten sposob ja np. wypatrzylem szaroskorego przez podloge.

Ja np. miałem takiego buga: Idę z Lesterem i nagle patrzę nie ma go. Idę kilka razy po tych
samych schodach i zauważam głowę Lestera w nich. Klikam i mowię, że go nie potrzebuje. On wyłania
się ze schodów i wchodzi w ścianę. Po chwili wychodzę, patrzę, a on sobie już zwyczajnie pracuje...

a gdzie moge spotkac Lestera? ide to 4 raz ale nigdy go niespotkalem (moze dlatego ze niewykonuje wszystkich zadan?). A i jak mam reputacje u buntownikow powyzej 50 % (mam 57 a jestem dopiero w Trelis) to nieoznacza ze niemoge juz wykonac drogi Adanosa? niemodlilem sie jeszcze tak ze byly artefakty wykorzystane, jeszcze ich wogole niemam. I oostatnie pytanie; moge teraz zse kupic pancerz paladyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:45, Matias16162 napisał:

> i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly.

>
> > A w ten sposob ja np. wypatrzylem szaroskorego przez podloge.
>
> Ja np. miałem takiego buga: Idę z Lesterem i nagle patrzę nie ma go. Idę kilka razy po
tych
> samych schodach i zauważam głowę Lestera w nich. Klikam i mowię, że go nie potrzebuje.
On wyłania
> się ze schodów i wchodzi w ścianę. Po chwili wychodzę, patrzę, a on sobie już zwyczajnie
pracuje...
a gdzie moge spotkac Lestera? ide to 4 raz ale nigdy go niespotkalem (moze dlatego ze niewykonuje
wszystkich zadan?). A i jak mam reputacje u buntownikow powyzej 50 % (mam 57 a jestem dopiero
w Trelis) to nieoznacza ze niemoge juz wykonac drogi Adanosa? niemodlilem sie jeszcze tak ze
byly artefakty wykorzystane, jeszcze ich wogole niemam. I oostatnie pytanie; moge teraz zse
kupic pancerz paladyna?


Pancerz paladyna jest chyba od 75%. Lester jest w Varancie przy wilekich ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:45, Matias16162 napisał:

> i jeszcze setki bugow dzieki ktorym mozemy np. zagladac co jest po drugiej stronie skaly.

>
> > A w ten sposob ja np. wypatrzylem szaroskorego przez podloge.
>
> Ja np. miałem takiego buga: Idę z Lesterem i nagle patrzę nie ma go. Idę kilka razy po
tych
> samych schodach i zauważam głowę Lestera w nich. Klikam i mowię, że go nie potrzebuje.
On wyłania
> się ze schodów i wchodzi w ścianę. Po chwili wychodzę, patrzę, a on sobie już zwyczajnie
pracuje...
a gdzie moge spotkac Lestera? ide to 4 raz ale nigdy go niespotkalem (moze dlatego ze niewykonuje
wszystkich zadan?). A i jak mam reputacje u buntownikow powyzej 50 % (mam 57 a jestem dopiero
w Trelis) to nieoznacza ze niemoge juz wykonac drogi Adanosa? niemodlilem sie jeszcze tak ze
byly artefakty wykorzystane, jeszcze ich wogole niemam. I oostatnie pytanie; moge teraz zse
kupic pancerz paladyna?


Lester jest na wykopaliskach w ruinach Al Shedim.
Pancerz paladyna jest od 50% rep. u buntowników.
Drogę wybierasz dopiero przy podejmowaniu decyzji o losie artefaktów.

A co do bugów, to strasznie wkurza mnie ten z wchodzeniem w ściany. Załóżmy, że mam wyczyścić wilczą kopalnię. Zabijam wszystkie wilki, a tu zadanie jeszcze nie wykonane. Wychodząc z jaskini dostaję super kombo od owego wilka, który z za ściany mnie dorwał, a był częścią questa. Zresztą, wejść w skałę też całkiem łatwo... chociaż rozdawać w niej ciosy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:47, Karharot napisał:

Lester jest w ruinach Al Shedim, skoro przeszedłeś grę to musiałeś go spotkać bo w jego posiadaniu
jest jeden z kluczy do świątyni:)

a... no tak. Wiec jednak go spotkalem. To znaczy nie.... Bo mialem buga i musialem wpisac kod na klucz do swiatyniu, bo wlasnie lester mi gdzies sie doslownie zapadl pod ziemie. W kazdym razie go tam niebylo. Moze teraz bedzie. A gdzie spotkam Laresa, orocz Geldern? po wyzwoleniu Geldern go tam niema (chyba ze znow wsiakl w sciane chaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że powinien wciąż być w Geldern (o ile nie został zabity lub nie wskoczył gdzieś w ścianę). Zabić się za to jednak nie dam bo po wykonaniu questa dla niego i nauczeniu się wszystkiego co ma do zaoferowania nie szukałem go potem. Coś mi się wydaje że mówił coś tam o tym że ma kupca na te złote talerze gdzieś na południu i zamierza się tam udać ale nie jestem pewien czy mi się coś nie plącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś pomóc chodzi mi o zadanie z ben frai z tymi niewolnikami doprowadziłem tych niewolników do tego tunelu(jeden mi zginął ale misja nadal trwa) i ten jeden ciągle za mną łazi gdzie mam go zaporwadzić lub z kim mam pogadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:33, lancuch napisał:

jak nie? klikasz ctrl + h i ci przeniknie przez all odkrylem to przez przypadek


Tego nie wiedziałem.Zresztą zamiast przenikania przez ściany Bezimiennego , wystarczyłoby aby żadne stworzenie tego nie robiło i mógłbym wykonać questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź z nim do tej kopalni tak głęboko jak tylko się da, jak znajdziesz się w ostatniej komorze to facet powinien zauważyć że przyprowadziłeś go na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 13:53, venom1919 napisał:

Hey. Wie ktoś moze gdzie można znaleźć projekt broni z czystej magicznej rudy????? Z góry dziękuje:)

To nie takie proste - musisz wykonać zadania dla wszystkich kowali z Nordmaru zanim będziesz mógł taki projekt zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się