Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 20:40, Matias16162 napisał:

> Ja nawet po wgraniu patcha ukradłem chełm na oczach strażników i nic.
hej ja tak samo. Wziolem go tak poprostu na oczach straznikow i na dodatek okradlem wszyskie
kuferki i nic. A mam patcha 1.4 i 1.12 !!! Ale teraz mam problem. Mam pare niedokonczonych
zadan w Gelder a juz scigaja mnie wszyscy z jasnym zamiarem wyslania mnie prosto do krolestwa
Beliara. A to dlatego ze okradlem 3 magazyny (liczylem na kolejny bug ze mnie nic niezrobia)
:). pobilem wszyskich ale i tak mnie nadal sciga pol Geldern, a po kradziezy zapisalem gre
na wszyskich savach. Co mam robic? zabic ich wszyskich i miec troche nieudanych zadan, i wyzwolic
Geldern czy zaczac gre od nowa????? nielubie miec nidokonczonych zadan a od nowa to niebardzo.


Zrób może tak. Mnie się udało. Znajdź miejsce, w którym mogą cię pobic, ale nie będą mogli cię zabic lub spróbuj przespac kilka nocy, w którymś z domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:53, dawid1313 napisał:

pirat v.08 a komp amd athlon 64 2.0 mhz 1.5 gb ram ddr2 ge force mx 6600
masz jakieś rozwiązanie błagam


uuuuuuu...bracie, tutejsza inkwizycja zabanuje cię jak nic....
nie mam pojęcia jak twój problem rozwiązać...a nie mozesz z oryginała zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:34, devilll napisał:

mam pytanie czy praca po stronie orkow w g3 sie bardziej oplaca niz po butownikow za kim stanoc
za xardasem czy krolem ?????

Dnia 23.09.2007 o 10:34, devilll napisał:

Lepiej po stronie króla.

Zdaje mi się że więcej doświadczenia.


Tak. Ale jeśli przyłączysz się do Orków, będziesz miał szansę zdobyć najlepszą zbroję w grze. A mniejsza ilość doświadczenia wydobywa się stąd, że obozów buntowników jest po prostu mniej. Mniej do wybicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:57, dannik napisał:

> > Ja nawet po wgraniu patcha ukradłem chełm na oczach strażników i nic.
> hej ja tak samo. Wziolem go tak poprostu na oczach straznikow i na dodatek okradlem wszyskie

> kuferki i nic. A mam patcha 1.4 i 1.12 !!! Ale teraz mam problem. Mam pare niedokonczonych

> zadan w Gelder a juz scigaja mnie wszyscy z jasnym zamiarem wyslania mnie prosto do krolestwa

> Beliara. A to dlatego ze okradlem 3 magazyny (liczylem na kolejny bug ze mnie nic niezrobia)

> :). pobilem wszyskich ale i tak mnie nadal sciga pol Geldern, a po kradziezy zapisalem
gre
> na wszyskich savach. Co mam robic? zabic ich wszyskich i miec troche nieudanych zadan,
i wyzwolic
> Geldern czy zaczac gre od nowa????? nielubie miec nidokonczonych zadan a od nowa to niebardzo.


Zrób może tak. Mnie się udało. Znajdź miejsce, w którym mogą cię pobic, ale nie będą mogli
cię zabic lub spróbuj przespac kilka nocy, w którymś z domków.

ale numer! Zapisalem na wszyskich savach w momencie gdy walczylem z nimi wszyskimi. Raz wczytalem to mnie zabili i wylaczylem gre. Ale dzisiaj wczytalem po raz drugi i raptem nikt mnie nieatakuje! Ale nadal musze uwazac zeby nikt mnie niezaczepil i niepowiedzial ze jestem poszukiwany za kradziez i morderstwo orka. No coz juz mam 80% reputacji wiec ide wyzwolic Geldern! Ale ide po stronie Adanosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:02, castlerock napisał:

> pirat v.08 a komp amd athlon 64 2.0 mhz 1.5 gb ram ddr2 ge force mx 6600
> masz jakieś rozwiązanie błagam

uuuuuuu...bracie, tutejsza inkwizycja zabanuje cię jak nic....
nie mam pojęcia jak twój problem rozwiązać...a nie mozesz z oryginała zainstalować?


Nom on ma racje jak to ujoles inkwyzycja go zamorduje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:34, devilll napisał:

mam pytanie czy praca po stronie orkow w g3 sie bardziej oplaca niz po butownikow za kim stanoc
za xardasem czy krolem ?????



To zależy. Jeżeli sądzisz że wolisz siekać orków czy buntowników albo czy jesteś za adanosem.
Najlepiej na początek być po stronie króla. sądzę że łatwiej. potem po stronie orków lub by neutralnym.
Ja przeszedłem grę na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w grze gothic 3 jest żle zrobione że nie trzeba dołączyć do żadnej frakcji. To urok tej gry że jest tyle rzeczy,klas,miejsc do zbadania.
Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:53, dawid1313 napisał:

pirat v.08 a komp amd athlon 64 2.0 mhz 1.5 gb ram ddr2 ge force mx 6600
masz jakieś rozwiązanie błagam

Po pierwsze to masz pirata, więc modki pewnie cię zbanują, a po drugie nie ma takiej karty graficznej jak GF 6600 mx (są dwie wersje: LE i GT). Na tej pierwszej wersji polecam ci ustawić rozdziałke na 800x640 i dać detale (prócz zasięgu wzroku i roślinności) na nawyższe, sciągnij też patcha do wersji najnowszej i poprawiającej większość blędów. Aha, Tweak też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:52, lukasz.rodzinka napisał:

moim zdaniem w grze gothic 3 jest żle zrobione że nie trzeba dołączyć do żadnej frakcji. To
urok tej gry że jest tyle rzeczy,klas,miejsc do zbadania.
Co o tym myślicie?


Też tak myślę. Wolałbym tak jak w Gothicu I i II wybierac do kogo chce się dołączyc. W Gothicu 3 jakoż, że nie ma rozdziałów i konieczności przyłączenia się nie widac różnicy pomiędzy przejściem ścieżką Adanosa, Beliara, a Inosa ( tylko w kilku momentach) i jest wszechobecny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie nie znajdziesz nigdzie.

W kufrach może ale szanse małe.

Tylko po martwym paladynie możesz tarczę przejąć używaną.

Ale ten paladyn musi mieć tarczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:01, Meykan napisał:

W sklepie nie znajdziesz nigdzie.

W kufrach może ale szanse małe.

Tylko po martwym paladynie możesz tarczę przejąć używaną.

Ale ten paladyn musi mieć tarczę.

Aha dzenki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam problem. Codze wokol klanu wilka i nie moge znalezc Hansona. Moze ktos przyblizyc mi jego lokalizacje???(chodzi o tego faceta co ma wilka szaroskorego) Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:09, wybrany4567 napisał:

Czesc! Mam problem. Codze wokol klanu wilka i nie moge znalezc Hansona. Moze ktos przyblizyc
mi jego lokalizacje???(chodzi o tego faceta co ma wilka szaroskorego) Prosze o pomoc.


Powinien on byc w obozie. Ja go tam znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:13, wybrany4567 napisał:

Mi powiedzieli ze jest na jakims wzniesieniu bo wybral sie na polowanie


Ciekawe. Może ktoś inny Ci w takim razie powie, bo mi nic takiego nie powiedzieli. Móże jakieś wzniesienie na przeciwko obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się