Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 15:59, wybrany4567 napisał:

Czesc, mam taki problem w Cape Dun. Mam zabic glodne wilki, zabilem 9 wilkow i nie moge znalezc wiecej. Pomozcie. Zabilem tak (od wejscia do Cape Dun) 2 po lewej, poznej 2 po prawej, znow 2 po prawej i pozniej tam dalej za chata tego co chce skory byly 3 po lewej i wiecej nie moge znalezc.


Dawno nie grałem, ale pozwolę sobie coś napisać. Punktem wyjściowym jest... tak, wyście z miasta. ;-)

Opuszczając Cape Dun w małej dolince na lewo powinny znajdować się trzy wilki. [1]
Na prawo i nieco dalej zaraz przy krawędzi wzniesienia, na jakim znajduje się miasto, powinny być dwa zwierzaki. [2] Dalej tą samą drogą powinieneś spotkać kolejne dwa. [3]
Obok chatki myśliwego Jensa znajdują się trzy wilki. [4]
Wychodząc z Cape Dun i omijając dom łowcy powinieneś spotkać kolejne dwa wilki, które mogą walczyć ze ścierwojadem. [5]

Mniej więcej tak.

20080827165104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:59, wybrany4567 napisał:

Czesc, mam taki problem w Cape Dun. Mam zabic glodne wilki, zabilem 9 wilkow i nie moge
znalezc wiecej. Pomozcie. Zabilem tak (od wejscia do Cape Dun) 2 po lewej, poznej 2 po
prawej, znow 2 po prawej i pozniej tam dalej za chata tego co chce skory byly 3 po lewej
i wiecej nie moge znalezc.


Chyba nie znalazłeś jeszcze 3 po prawej/lewej (zależy jak patrzeć). Jak wychodzisz z miasta główną drogą to idź od razu na lewo (spotkasz tam jeszcze niewolnika potrzebnego do innego questu w tym mieście). Idź centralnie w jego stronę, miń i dojdź do takiego miejsca gdzie na przeciwko murów (lekko po Twojej prawej stronie) będzie przejście (troszkę pod górę) i taki wąwóz/kotlinka tam będą te 3 nieszczęsne wilki.
Ps. Trochę te podpowiedź zagmatwałem ale chyba zrozumiesz :)
Edit: Widzę, że zostałem uprzedzony
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:20, KinggAdek napisał:

Jak waszym zdaniem G3 będzie mi chodzić na PC: Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600 256MB, 1,256 GB RAM?


Słabo. Ściągnij wersję demonstracyjną i sam zobacz, bo w wypadku G3 to praktycznie wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wlasnie tych za tym niewolnikiem nie moglem znalezc. Gram juz 2 raz i dopiero teraz udalo mi sie ich znalezc. A wiecie ze pod Cape Dun sa dwa smoki! A ja glupi myslalem ze w Gothicu 3 nie ma smokow. Ale troche za latwe byly. Na 8 poziomie i oba pokonalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:34, wybrany4567 napisał:

Dzieki, wlasnie tych za tym niewolnikiem nie moglem znalezc. Gram juz 2 raz i dopiero teraz udalo mi sie ich znalezc. A wiecie ze pod Cape Dun sa dwa smoki! A ja glupi myslalem ze w Gothicu 3 nie ma smokow. Ale troche za latwe byly. Na 8 poziomie i oba pokonalem.


Smoków to jest troszkę więcej w Gothicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

> Dzieki, wlasnie tych za tym niewolnikiem nie moglem znalezc. Gram juz 2 raz i dopiero
teraz udalo mi sie ich znalezc. A wiecie ze pod Cape Dun sa dwa smoki! A ja glupi myslalem
ze w Gothicu 3 nie ma smokow. Ale troche za latwe byly. Na 8 poziomie i oba pokonalem.


Smoków to jest troszkę więcej w Gothicu...

Fajnie.... mnie te odkrycie bardzo zaskoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:34, wybrany4567 napisał:

Dzieki, wlasnie tych za tym niewolnikiem nie moglem znalezc. Gram juz 2 raz i dopiero
teraz udalo mi sie ich znalezc. A wiecie ze pod Cape Dun sa dwa smoki! A ja glupi myslalem
ze w Gothicu 3 nie ma smokow. Ale troche za latwe byly. Na 8 poziomie i oba pokonalem.



to to chyba dużo ludzi wiedziało jak chcesz spotkać więcej smoków to idz na pustynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:08, Mangekou napisał:

Co daje opcja "Cache zasobów"?

Nie kojarzę tej opcji ;P

Dnia 27.08.2008 o 21:08, Mangekou napisał:

I jaka jest różnica jeśli ustawię tą opcję na "średnie", albo "wysokie"?

Wtedy masz lepsze detale, rozdzielczości itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:14, albinskia napisał:

> Co daje opcja "Cache zasobów"?
Nie kojarzę tej opcji ;P
> I jaka jest różnica jeśli ustawię tą opcję na "średnie", albo "wysokie"?
Wtedy masz lepsze detale, rozdzielczości itp ;)


Niee, cache zasobów (inaczej bufor zasobów) Tutaj chodzi raczej o ładowanie terenu itp. ale dokładnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:52, hagen321 napisał:

> Dzieki, wlasnie tych za tym niewolnikiem nie moglem znalezc. Gram juz 2 raz i dopiero

> teraz udalo mi sie ich znalezc. A wiecie ze pod Cape Dun sa dwa smoki! A ja glupi
myslalem
> ze w Gothicu 3 nie ma smokow. Ale troche za latwe byly. Na 8 poziomie i oba pokonalem.



to to chyba dużo ludzi wiedziało jak chcesz spotkać więcej smoków to idz na pustynie.


Lub nad kopalnię siarki obok Goldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi tutaj napisał ,że orkowie zabijają asasynów bo u asasynów mam dużo reputacji a u orków mało i wyzwoliłem za dużo miast. Ale jak przyszedłem do jakiegoś miasta orkowego to orkowie nic mi nie robili ani nic... Może ktoś wie o co chodzi ? Prawdę mówiąc trochę to denerwujące ale i już kończę grę ale i tak chcę wiedzieć :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:23, albinskia napisał:

Ktoś mi tutaj napisał ,że orkowie zabijają asasynów bo u asasynów mam dużo reputacji
a u orków mało i wyzwoliłem za dużo miast. Ale jak przyszedłem do jakiegoś miasta orkowego
to orkowie nic mi nie robili ani nic... Może ktoś wie o co chodzi ? Prawdę mówiąc trochę
to denerwujące ale i już kończę grę ale i tak chcę wiedzieć :P

Pozdrawiam :)

Nie grałem, ale podobno pancerze wpływają na to, jak cię inni postrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:

Nie grałem, ale podobno pancerze wpływają na to, jak cię inni postrzegają.


Nie. Łaziłem w pancerzu buntownika/paladyna, teraz w szacie maga ognia i żaden ork, a tym bladziej asasyn nic nie mówił na ten temat. Jest to wina braku gildii - jeśli byłyby takowe, to wtedy ludzi by nas rozróżniali i np. jak w G2 magów traktowali z szacunkiem i bojaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:30, Łowca Gier napisał:

Nie. Łaziłem w pancerzu buntownika/paladyna, teraz w szacie maga ognia i żaden ork, a
tym bladziej asasyn nic nie mówił na ten temat. Jest to wina braku gildii - jeśli byłyby
takowe, to wtedy ludzi by nas rozróżniali i np. jak w G2 magów traktowali z szacunkiem
i bojaźnią.

Prawda, ale było to w zamierzeniu twórców, że brak gildii, ale pancerze robią swoje.
Ja jak grałem w demo to pomyślałem, że to był bug, bo w pancerzu buntownika wgłąb Cape Dun wszedłem i orkowie normalnie ze mną gadali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:32, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale było to w zamierzeniu twórców, że brak gildii, ale pancerze robią swoje


Niestety nic nie robią. Gdy podchodzę do buntowników w szacie ognia, to traktują mnie jak zwykłego wojownika lub nawet pytają czy nie jestem najemnikiem na usługach orków, zamiast się cieszyć, że mają rzadko spotykane magiczne wsparcie. Moim skromnym zdaniem, lepszy był system z Gothica 1 i 2, ale jeśli tutaj taki by zastosowano, to odpadłaby duża liczba questów (buntownik nie mógł by robić zadań dla orków itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:30, Kalejdoskop86 napisał:

Jaką rozdzielczość na 22" panoramie ustawić, aby G3 ładnie wyglądał i się za bardzo "nie
poszerzał" ?

Trzeba popróbować ale ja na 22 cal'' mam coś z 1200x coś tam :)
Zaraz w edicie napiszę ile mam :)
Edit: 1024x768 @ 60 (4:3) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się