Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 14:28, Kalejdoskop86 napisał:

> Bo z tego co wiadomo JoWood przyśpieszał pracę na G3 i nie mieli czasu wyeliminować
błędów.
> Ja tam grałem przez pół godziny z strasznym zacinaniem ale nie spotkałem żadnego
buga.
Nie wiadomo właściwie, kto jest winny. JoWood czy przyśpieszał pracę, czy sama Piranha
Bytes, panowie się nawet przyznali, że ta gra ich przewyższyła.


Jowood nadał PB na stworzenie G3 nieprzekraczalny termin. Gra musiała się pojawić przed świętami, więc nie ma się co dziwić, że jak sam napisałeś: gra przewyższyła twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:09, Kalejdoskop86 napisał:

A jaki masz monitor i sprzęt?

NEC AccuSync LCD223wm (22''cal). Ramu 2gb ddr2. procek dwu rdzeniowy(Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz (2 CPUs), ~2.7GHz) karta graficzna to nividia GeForce 8800 gts. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:28, Kalejdoskop86 napisał:

> Bo z tego co wiadomo JoWood przyśpieszał pracę na G3 i nie mieli czasu wyeliminować
błędów.
> Ja tam grałem przez pół godziny z strasznym zacinaniem ale nie spotkałem żadnego
buga.
Nie wiadomo właściwie, kto jest winny. JoWood czy przyśpieszał pracę, czy sama Piranha
Bytes, panowie się nawet przyznali, że ta gra ich przewyższyła.


Gothic 3 dla Piranha Bytes był czymś nowym (ogromną produkcją), gdyby poświęcili jeszcze rok dla G3 ,gra byłaby zupełnie inna.Tuż po przerzuceniu się z Gothic II (gry prawie w 2D) musieli podołać ogromnemu G3.Gdyby mieli trochę więcej czasu ,wszystko było by git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zabrać miecz (umieszczony na screenie), znajduje się on w mieście na G (nie pamiętam nazwy:P w każdym razie jest to miasto artefaktów). Dokładniej jest to kopalnia złota w tym mieście, gdzie znajdujemy łopate ognisty puchar , no i ten miecz.... Można go wziąść ? :DDDD
Miecz Wenzela (którego nie zwróciłem :P już mi się nudzi^^)

20080825232522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:29, albinskia napisał:

To Geldern a tego miecza nie można zabrać. On jest dla ozdoby. A tak nawiasem to zwykły
miecz ;)

Nie jest zwykły ! :P
Na screenie tego nie widać, ale posiada on świecące "ślaczki" Bardzo ładne one są !: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepiej (prastary miecz Jedi) czyli miecz ognisty, powinien się znajdować gdzieś w Vengardzie i od razu podpowiem, nie wyzwalaj za dużo miast bo potem orkowie będą do Ciebie wrogo nastawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć ognistego miecza. Pamiętam, że był u kowala w Reddock, ale teraz wcale nie można go dostać... Są jakieś inne miejsca, gdzie mogę kupić ognisty miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten miecz jest zaraz po wprowadzeniu się buntowników do Ardei. Miałem go, ale troche grafe mi męczył :P
No bo jak sie na plecach nosi kolejne światło do przetworzenia, co w połączeniu z humorami gothica ścina mi gre, przy c2d, 8800 GTS i 2 gb ddr 2 800 mhz..., to sobie odpuszczam : P.

Mangekou -> U kowala w ardei po wyzwoleniu jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:34, Mangekou napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć ognistego miecza. Pamiętam, że był u kowala w Reddock, ale teraz
wcale nie można go dostać... Są jakieś inne miejsca, gdzie mogę kupić ognisty miecz?

To jest tak losowo, jeśli chodzi o miecze u kowali, ponieważ u mnie raz był ten miecz w reddock, a raz w okarze - tam go poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniej to wygląda Katana ;] a jeszcze ładniej dwie katany ;p ja ich używam i jestem przyzwyczajony do nich. Wprowadzają taki samurajski klimat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:45, Tokix napisał:

Ten miecz jest zaraz po wprowadzeniu się buntowników do Ardei. Miałem go, ale troche
grafe mi męczył :P
No bo jak sie na plecach nosi kolejne światło do przetworzenia, co w połączeniu z humorami
gothica ścina mi gre, przy c2d, 8800 GTS i 2 gb ddr 2 800 mhz..., to sobie odpuszczam
: P.

Mangekou -> U kowala w ardei po wyzwoleniu jej :)


Dokładnie tak samo pomyślałem :) Skoro miecz ciągle się "porusza" (świeci) musi obciążać kompa... eh ten gothic 3. U mnie lagi występują tylko wtedy, gdy przemieszam się na duże odległości. Co ciekawe - przy walce w Cape Dun, Ardeii i innych miastach nie mam w ogóle lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:52, Mangekou napisał:


Dokładnie tak samo pomyślałem :) Skoro miecz ciągle się "porusza" (świeci) musi obciążać
kompa... eh ten gothic 3. U mnie lagi występują tylko wtedy, gdy przemieszam się na duże
odległości. Co ciekawe - przy walce w Cape Dun, Ardeii i innych miastach nie mam w ogóle
lagów.

Przy przemieszczaniu na odległość to raczej nie są lagi tylko wczytywanie obszaru, swoją drogą twórcy mogli by wrzucić jakiś napis tak jak w Oblivionie dy się obszar ładuje, bo tak to nie wiadomo kiedy ta gra się tnie a kiedy obszar wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:28, Gorn7 napisał:

Przy przemieszczaniu na odległość to raczej nie są lagi tylko wczytywanie obszaru, swoją drogą twórcy mogli by wrzucić jakiś napis tak jak w Oblivionie dy się obszar ładuje, bo tak to nie wiadomo kiedy ta gra się tnie a kiedy obszar wczytuje.


W Oblivionie doczytywanie nowych lokacji to wczytywanie co pięćdziesiąt metrów... Coś ZUPEŁNIE innego, aniżeli wszystkie inne gry z otwartym światem.
A w G3 przecież można z łatwością zauważyć, kiedy obszar jest wczytany, a kiedy nie - charakterystyczne sekundowe przycięcia nie biorą się z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie G3 tnie się co chwila na najniższych detalach, a przycinki trwają ok. 30 sekund, nie wspominając o wczytywaniu gry, które zajmuje 3 minuty. A mój sprzęt uciągnął Supreme Commander na high bez żadnego rwania, a tam liczba obiektów jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:41, Łowca Gier napisał:

U mnie G3 tnie się co chwila na najniższych detalach, a przycinki trwają ok. 30 sekund,
nie wspominając o wczytywaniu gry, które zajmuje 3 minuty. A mój sprzęt uciągnął Supreme
Commander na high bez żadnego rwania, a tam liczba obiektów jest ogromna.

A jaki masz? Bo ja się tego obawiam na moim nowym PC, który będzie bardzo dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:53, KinggAdek napisał:

Gothic 3 dla Piranha Bytes był czymś nowym (ogromną produkcją), gdyby poświęcili jeszcze
rok dla G3 ,gra byłaby zupełnie inna.Tuż po przerzuceniu się z Gothic II (gry prawie
w 2D) musieli podołać ogromnemu G3.Gdyby mieli trochę więcej czasu ,wszystko było by
git...

Prawda, chociaż nie obrażaj poprzednich Gothików: 1, 2 i NK były w 3D... :)

@albinskia
Dzięki. ;)
A jaki masz system operacyjny? :P

@junior17
No to właśnie chyba to mięli na myśli twórcy! Jakby dostali więcej czasu to gra może by była jeszcze bardziej dopieszczona i pozbawiona irytujących bugów/niezoptymalizowania. Czyli to jednak JoWood ponosi winę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:53, KinggAdek napisał:

Gothic 3 dla Piranha Bytes był czymś nowym (ogromną produkcją), gdyby poświęcili jeszcze rok dla G3 ,gra byłaby zupełnie inna.


Pewnie, a pieniądze na produkcję spadałyby z nieba.

Dnia 25.08.2008 o 17:53, KinggAdek napisał:

Tuż po przerzuceniu się z Gothic II (gry prawie w 2D)


!

Dnia 25.08.2008 o 17:53, KinggAdek napisał:

musieli podołać ogromnemu G3.


Co to znaczy "musieli podołać"? SAMI wyznaczyli sobie takie, a nie inne cele. Ambicja przerosła umiejętności i tyle.

Dnia 25.08.2008 o 17:53, KinggAdek napisał:

Gdyby mieli trochę więcej czasu ,wszystko było by git...


Mamy takie piękne i okrutne zarazem przysłowie: czas to pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się