Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam zadanie "Uratuj niewolników zbiegłych z Silden" i nie wiem gdzie można ich zaprowadzić, jakieś pomysły? A może poprostu lepiej ich zabić w misji dla Zapoteka.
Jaka jest nagroda za zabicie niewolników dla Zapoteka? Dostajemy + do reputacji u orków za to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 17:12, Kostka XXL napisał:

Mam zadanie "Uratuj niewolników zbiegłych z Silden" i nie wiem gdzie można ich zaprowadzić,
jakieś pomysły?


Jeśli chcesz ich uratować odprowadź ich do Fremana na północny-wschód od Silden, jego dokładne połorzenie jest zaznaczone numerem 80 na mapie z przypiętego posta.

Dnia 19.12.2008 o 17:12, Kostka XXL napisał:

Jaka jest nagroda za zabicie niewolników dla Zapoteka? Dostajemy + do reputacji u orków
za to zadanie?


Tak ale mało, wydaje mi się że trochę więcej dostaniesz za odprowadzenie ich do Fremana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Spotyka mnie problem gdyż nie mogę znalez skrzyń, dokładnie 3. Chodzi o questa z Cape dune bo misje daje mi Ursak ale nie moge tych skrzyni znalez w tym miejscu, w którym powinny właśnie być a zależy mi na doswiadczeniu i reputacji i jeśli byłyby ktoś miły mógł jakoś doradzić albo zaznaczyć na mapie dokładne miejsce ich zakwaterowania LoL. Bardzo proszę o pomoc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 17:25, Karharot napisał:

Tak ale mało, wydaje mi się że trochę więcej dostaniesz za odprowadzenie ich do Fremana.

Zgadza się, sprawdziłem dwie wersje i za wykonanie misji u Zapotek otrzymamy: łącznie 1500 punktów doświadczenia plus 500 sztuk złota oraz reputacje + 1 u orków. Zaś za doprowadzenie wszystkich (5) niewolników do Fermana otrzymamy: 3000 punktów doświadczenia, reputacje u buntowników + 5 oraz za każdego doprowadzonego niewolnika po 100 sztuk złota co daje nam łącznie 500 sztuk złota. Więc opłaca się bardziej zrobić misje dla buntowników :)
ps. Jak zobaczyłem, że można mieć tylko jednego "Niewolnika z Silden" w grupie to się łagodnie mówiąc zdenerwowałem ale później okazało się, że wystarczy powiedzieć wszystkim, że ich stąd zabieramy a następnie nakazać im czekać. Potem udać się do Fermana i kliknąć 5x tą samą opcje dialogową i sprawa z głowy :D
Acha i obok niewolników był fajny latający las...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:48, batek15 napisał:

Gdzie jest thordir w vengardzie?? i jak mam zdobyc żarcie i narzedzia dla handlarzy w
vengardzie??


Thordir ? Czy to ten co potrzebował młoty, kilofy i piły dla mieszkańców ? Jeśli tak to znajdziesz go na głównym placu w Vengardzie [ tam gdzie schronili się ludzie ]. Jak zdobyć żarcie ? Po prostu zbieraj je podczas gry [ chatki etc są bardzo bogate jeśli chodzi o różnego rodzaju dobra ] a co do narzędzi polecam przyjrzeć się kupcom jak i chatkom w samym Vengardzie ( jest tam tego sporo ) jak i poza tym miastem.

Żarcie można też kupować a mięcho zabierać z upolowanych zwierząt. A mięcho + ognisko = pieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:48, batek15 napisał:

Gdzie jest thordir w vengardzie??

Thordir jest na wieży niedaleko 5 dowódcy orków. Gdy będziesz przeszukiwał wszystkie pomieszczenia, wejdziesz na mur (a raczej jego resztki). Zobaczysz schody (na których leży ławka) prowadzące na wieżę. Na samej górze siedzi Thordir i zajada pieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:02, batek15 napisał:

ok uuż znalazłem ;] co polecacie na wykonanie miecza ?? albo gdzie jest jakiś dobry oręż??

To zależy co preferujesz. Czy miecze czy topory... Miecze dwuręczne czy jednoręczne + tarcza. To już zależy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wokół Montery jest kilka kopalń choć trudno je znaleźć , niektóre są daleko ale jak dobrze pamiętam w jednej można znaleźć max 15 bryłek magicznej rudy są one porozrzucane ale są i kamienie na ścianach gdzie można je czerpać

20081220171044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu udało mi się przejść G3. W ciągle coś mnie powstrzymywało, lecz się udało. ^^ Gra trwała chyba 45 dni w grze, udało mi się zdobyć 74 poziomów, otworzyć specjalne skrzynie do Wielkiego miecza. No i powiem jeszcze ,że ścieżką Beliara zakończyłem grę, a postać ubrana tylko tak dla szpanu(bardziej ciężka zbroja nordmarczyka mi się podoba od zbroji pallka). ;)
No i teraz zacząłem grać od nowa, no i tu mam problem, jakich umiejętności uczyć się krocząć przez te krainy ? Poprzednim razem grałem wojownikiem a potem w magie pakowałem ile wejdzie. ; ) Może mi doradzicie ? ^^

Pozdr.

20081221111105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Też tak można, ale chętnie bym pograł myśliwym bo dużą frajdę sprawia mi polowanie, oraz strzelanie z łuku. :) Grał ktoś myśliwym ? Bo zastanawiam się czy to nie jest zbyt trudno jak się gra myśliwym. Ale jeszcze takie umiejętności kradziejskie(dla odmiany, bo nigdy nie grałem) lub kowalskie(szpan ^^) do zawsze ciekawe by były. Szkoda ,że nie można samemu łuków wykonywać. ;/ :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 12:29, albinskia napisał:

Hmm... Też tak można, ale chętnie bym pograł myśliwym bo dużą frajdę sprawia mi polowanie,
oraz strzelanie z łuku. :) Grał ktoś myśliwym ? Bo zastanawiam się czy to nie jest zbyt
trudno jak się gra myśliwym. Ale jeszcze takie umiejętności kradziejskie(dla odmiany,
bo nigdy nie grałem) lub kowalskie(szpan ^^) do zawsze ciekawe by były. Szkoda ,że nie
można samemu łuków wykonywać. ;/ :D


Zagraj sobie teraz łucznikiem albo kusznikiem ;] ja bym polecał kusznika gdyż łuki są słabe i często się chybia ;d do tego możesz dołączyć złodziejstwo i okradanie innych w ich domach ;p jest to bezproblemowa ;p w odróżnieniu od Nocy Kruka np. ;p

P.S. A Ty ciągle pozdrawiasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie sa te wykopaliska w trelis bo nierozumie tego ?? =/ i czy kolejność miast do wyswolenia jest obojętna?? prossze o sztbką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Ale kusza jest wolna i nie można ,,wkręcać" jak przeciwnik jest za górką czy przeszkodą to z kuszy nie trafisz a z łuku tak. :) Ja zacząlem właśnie myśliwym grać i mam wszystkie umiejętnosci do oprawiania i myśliwy no i jeszcze siłę 150 i parowanie tarczą. Z ekwipunku to mam skórzaną zbrojkę, długi miecz i myśliwski łuk. ; P

Dnia 21.12.2008 o 13:16, mlynar911 napisał:

P.S. A Ty ciągle pozdrawiasz? :D

Ja się tak szybko nie zmienia, :D

Bartek15@ nr 73 który jest na południowy wschód od miasta. ; ) a to link do mapki bo mi nie chce zadzialać http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=11246 a miasta dowolnie uwalniać można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:22, albinskia napisał:

Ale kusza jest wolna i nie można ,,wkręcać" jak przeciwnik jest za górką czy przeszkodą
to z kuszy nie trafisz a z łuku tak. :) Ja zacząlem właśnie myśliwym grać i mam wszystkie
umiejętnosci do oprawiania i myśliwy no i jeszcze siłę 150 i parowanie tarczą. Z ekwipunku
to mam skórzaną zbrojkę, długi miecz i myśliwski łuk. ; P

Tak. Ale kusze jest mocniejsza ;p i nie trzeba tak szybko czekać na naładowanie jej (o moc mi chodzi) niż w przypadku łuku. No i belt szybciej leci ;p To używaj tego i tego ;p w wyjątkowych okolicznościach łuku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się