Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 10:04, Prateorian napisał:

Gdzie jest kamień teleportacyjny do Nemory? W poradniku piszę ,że ma go mag , lub jest
w skrzyni przy jednym z wyjść ale w tych miejscach nie ma . Wiecie może z skąd go skombinować?

Dokładnie-wychodzisz dolnym przejściem i idziesz wzdłuż kamieni i krzaczorów, które stanowią jakby krawędź zagłębienia, w którym znajduje się Nemora. Idąc tak natrafisz na kufer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może czy jest kod na artefakt z Trelis? bo zabilem wszysktie orki a potem zapomnialem przeszukac Vaka a teraz nie ma jego ciala.
Z góry dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w konsoli ''idkfa'' wtedy bedziesz mial wszystkich itemków po 100, a jak tak nie chcesz to musisz znalesc jka w angielskiej wersji sie nazywa ten artefakt i se go spawnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć sobie Gothica 3. Doszedłem do Cape Dun. Wszystko ok, ale po rewolucji w tym mieście tracę możliwość czytania pulpitów a dokładniej to nie pojawia mi się ich nazwa więc nie mogę ich użyć. Wczytywanie sejwa i wyzwalanie miasta ponownie nic nie daje - przed jest dobrze a po znowu nie mogę ich używać. Miał ktoś takie coś? Może znacie na to radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:55, Prateorian napisał:

Gdzie jest Shakyor , misje w Lagos.


Lagos jest na tyle małą osadą, że znalezienie Shakyora powinno być kwestią góra dwóch minut.... Cóż. Masz mapkę w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie problem, jestem w Geldern i po zdobciu 75 % reputacji w mieście poszedłem to Groka. Podchodzę do niego a ten mi mówi następujący tekścik "Złe wieści" i coś, że nie może mi ufać i musi mnie zabić, wtedy wszyscy orkowie się namnie rzucają i chcą mnie zabić, nawet ci z Trelis. Może to być spowodowane tym, że zabiłem tego Gunocka, który zleca zadanie zabicia druida Torna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:18, Kostka XXL napisał:

Mam takie problem, jestem w Geldern i po zdobciu 75 % reputacji w mieście poszedłem to
Groka. Podchodzę do niego a ten mi mówi następujący tekścik "Złe wieści" i coś, że nie
może mi ufać i musi mnie zabić, wtedy wszyscy orkowie się namnie rzucają i chcą mnie
zabić, nawet ci z Trelis. Może to być spowodowane tym, że zabiłem tego Gunocka, który
zleca zadanie zabicia druida Torna?


Może to być spowodowane tym, że odbiłeś zbyt dużo miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:18, Kostka XXL napisał:

Mam takie problem, jestem w Geldern i po zdobciu 75 % reputacji w mieście poszedłem to
Groka. Podchodzę do niego a ten mi mówi następujący tekścik "Złe wieści" i coś, że nie
może mi ufać i musi mnie zabić, wtedy wszyscy orkowie się namnie rzucają i chcą mnie
zabić, nawet ci z Trelis. Może to być spowodowane tym, że zabiłem tego Gunocka, który
zleca zadanie zabicia druida Torna?

To jest spowodowane przez to ze masz za duza reutacje u buntownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:18, Kostka XXL napisał:

Mam takie problem, jestem w Geldern i po zdobciu 75 % reputacji w mieście poszedłem to
Groka. Podchodzę do niego a ten mi mówi następujący tekścik "Złe wieści" i coś, że nie
może mi ufać i musi mnie zabić, wtedy wszyscy orkowie się namnie rzucają i chcą mnie
zabić, nawet ci z Trelis. Może to być spowodowane tym, że zabiłem tego Gunocka, który
zleca zadanie zabicia druida Torna?

To może być jedna przyczyna a takie pytanko odbijałeś jakieś miasta z rąk orków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 09:38, mlynar911 napisał:

To może być jedna przyczyna a takie pytanko odbijałeś jakieś miasta z rąk orków ?

Odbiłem: Silden, Montere, Cape Dun, Ardea i Vengard. A tak to zwiedziłem wszystkie osady i miasta w Myratanie oprócz Trelis. Reputacje u buntowników mam chyba 57% albo 61%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zewnętrzny pierścień oblężenia Vengardu gdzie to sie znajduje o co chodzi z tym bo odbilem juz miasta myrtany i nie wiem co z tym trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:42, kuzi91 napisał:

zewnętrzny pierścień oblężenia Vengardu gdzie to sie znajduje o co chodzi z tym bo odbilem
juz miasta myrtany i nie wiem co z tym trzeba zrobic

Przed barierą w Vengardzie od strony Ardei jest obóz orków, musisz go zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za klopot juz wiem o co chodzi ale mam inny problem podbilem montera cape dun areda trelis geldern silden przerwalem oblezenie w vardei i nie wiem co dalej trzeba robic zeby skonczyc gre droga inosa pomocy ;] i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:31, Culfon napisał:

jak zwiekszyc swoją sile ataku lub obrony



Hmm. A więc siła ataku :
-nowy, lepszy oręż
-zdobywanie nowych poziomów doświadczenia
-zwiększania siły ( dla walki w zwarciu, lub kusz) zręczności (dla walki długodystansowej)
-uczenie się nowych umiejętności związanych z walką (walka dwoma broniami, etc)
-pice miksturek
Siłę obrony:
-kupić nową zbroję
-można też zwiększać ilość hp przy kapliczkach innosa

Tak w ogule to nie wiem po co to napisałem, weź lepiej sformuuj to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się