Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam znaleść człowieka dla nemory ?? kogo to mam znaleść?? i jeszcze mająek z pustyni napadnientych asasynów przynieść do nemory.... odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:25, batek15 napisał:

mam znaleść człowieka dla nemory ?? kogo to mam znaleść?? i jeszcze mająek z pustyni
napadnientych asasynów przynieść do nemory.... odpiszcie prosze

Z tego co pamiętam, to towary znajdują się w namiocie, na drodze z ,Trelis bodajże, do Varantu. Mogę się mylić, bo już trochę nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:25, batek15 napisał:

mam znaleść człowieka dla nemory ?? kogo to mam znaleść?? i jeszcze mająek z pustyni napadnientych asasynów przynieść do nemory.... odpiszcie prosze


Nemora potrzebuje bodajże kilku ludzi, ale mogłem źle zapamiętać. W każdym razie niedaleko przełęczy między Myrthaną a Varantem siedzi sobie paladyn Kurt, dla którego należy wykonać zadanie. Potem już tylko wystarczy poprosić o pomoc Nemorze owego rycerza, a ten się zgodzi.
Majątek zaś leży sobie w... skrzyni? w namiocie w drodze do tej samej przełęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:36, albinskia napisał:

Kiedyś grałem kusznikiem i mam nie miłe wspomnienia. :P

Tak? A co się stało? ;p Ja za to grałem w Nocy Kruka łucznikiem i dopiero pod koniec on wymiatał i zabijał normalnego orka na 3 albo na 2 strzały. Ale średnio mi się grało ;p za to w G3 kusznik nieźle potrafi wprowadzić zamęt w szeregach orków zabijając jednego po drugim ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:47, albinskia napisał:

Zanim się zdąży przeładować przeciwnik już nas poćwiartuje na kawałeczki. :P Ja zdecydowanie
wolę łuki. : )


Ja w każdym Gothicu zawsze na dystans walczę kuszą i nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:51, albinskia napisał:

No ja w g1, g2, g2 NK kuszą zawsze strzelam, lecz w g3 jak dla mnie się nie da. ; P


A dla mnie jak najbardziej też się da :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:47, albinskia napisał:

Zanim się zdąży przeładować przeciwnik już nas poćwiartuje na kawałeczki. :P Ja zdecydowanie
wolę łuki. : )

A zanim nałożysz strzałę na łuk to Bezimienny już dawno będzie leżał na ziemi i podziwiał niebo bądź rosnącą bujną trawę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:41, albinskia napisał:

No ale z łuku to można szybko się cofać no i nie trzeba czekać jak naciągnie do końca.
:P

Heh jak nie naciągne do końca to słabo uderzy i nie az tak daleko poleci jak bełt z kuszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:33, mlynar911 napisał:

> Zanim się zdąży przeładować przeciwnik już nas poćwiartuje na kawałeczki. :P Ja
zdecydowanie
> wolę łuki. : )
A zanim nałożysz strzałę na łuk to Bezimienny już dawno będzie leżał na ziemi i podziwiał
niebo bądź rosnącą bujną trawę ;d



Są miecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Okarze dostałem zadanie przyprowadzenia dodatkowych ludzi, którzy mieliby wspomóc buntowników. No więc wyruszyłem w las... Pierwsza napotkana osoba na mojej drodze był Owen siedzący po drugiej stronie kanionu (nawprost, wychodząc z Okary). Następny był mag ognia znajdujący się w pobliżu Okary, ten z ognistym pucharem. Kolejne dwie osoby to dwóch myśliwych znajdujących się w ruinach zamku w pobliżu obozu buntowników. Piątą i ostatnia zarazem osoba jaką udało mi się odnaleźć był Kent znajdujący się w jaskini otoczonej agresywnymi rozpruwaczami. Zgłosiłem temu kowalowi, że odnalazłem piątkę ochotników a ten mi mówi żebym odnalazł jeszcze kogoś. Przeszukałem cały las w pobliżu Okary i nikogo nie znalazłem ;/ Może ktoś wie gdzie przypadkiem znajdę kolejną osobę, którą można zaprowadzić do Okary? Bo mnie już bieganie po tym lesie naprawdę obrzydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 22:19, KŁEJK napisał:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_23/20080606214437.jpg

Mapka. Szukaj żółtych punktów - "People for Okara".

Kurde ślepnę, nie zauważyłem tej mapki. Pozatym akurat w tym miejscy nie szukałem, zwiedziłem teren dookoła ale nie zaglądałem w ten rejon ;P.
Dzięki za pomoc, następnym razem jeśli będę miał jakieś problemy zerknę na mapkę zanim napisze posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapka jest chyba dość stara, ( w sensie że już jakiś czas temu ją tu ktoś wrzucił ). Czasem wystarczy wklepać odpowiednie hasło do forumowej szukajki i i odpowiedź masz jak na talerzu. A poza tym zawsze znajdzie się tu jakaś osoba która doradzi ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest kamień teleportacyjny do Nemory? W poradniku piszę ,że ma go mag , lub jest w skrzyni przy jednym z wyjść ale w tych miejscach nie ma . Wiecie może z skąd go skombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się