Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 17:49, albinskia napisał:

To nie tu. :P Ta jaskinia jest o dużo bliżej. Tam na południe jest Wenzel''s Sword zółtym
napisane. ;)

Wielgachne dzięki. Jeszcze jedno pytanie - a mianowicie gdzie mogę kupić, znaleźć itd. ognisty miecz? Nie mogę znaleźć u żadnego handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na początku był bodajże w Reddock a teraz to chyba gdzieś w nordmardzie, ale prędzej losowo sprzedawany. Dokładnie to nie wiem. ;P A co do pomocy to nie ma za co. Przy okzaji Ci powiem ,że jak zabijesz wilki w środku tej jaskini to wykonasz zadanie dla jednej osoby z farmy obok montery. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towar u handlarzy jest generowany losowo przy pierwszym wejściu w ich okno handlu. Jak Ci się poszczęści to znajdziesz ognisty miecz już w Ardei, jak będziesz miał pecha to nie natrafisz na niego przez całą grę.
Na pocieszenie powiem że to nie jest zbyt dobry miecz - nie można go ani naostrzyć ani pobłogosławić więc słabo wypada w porównaniu z innymi broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:39, albinskia napisał:

Mam pytanko. Jak wystarczy 1.6 to po co linki do wszystkich ? ^^


By kazdsy miał wybór którego patcha chce zainstalować :)

Dnia 16.12.2008 o 17:39, albinskia napisał:

ps: A jak zainstaluje się patcha 1.6 to seavy mogą się zniszczyć ?


Nie wiem nie instalowałem patchy w środku rozgrywki

Dnia 16.12.2008 o 17:39, albinskia napisał:

Pozdr.


Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:06, wdowiakm napisał:

By kazdsy miał wybór którego patcha chce zainstalować :)

Sorki wdowi, lecz ja zielony jestem jeżeli o to chodzi. :P Chyba najnowszy patch jest najlepszy to po co komu gorsze ? ^^ A tak się pytam bo zamierzam na rocznicę roku od zakupu G3 wznowić granie. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:12, albinskia napisał:

/.../


Zależy kto jak woli jedni grają bez patchy inni tak a jeszcze inni tylko ze starszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to spox. ;) No to ja sobie chyba zacznę grę z 1.6 full no i tym razem może inne zakończenie i innych sojuszników wybiorę ? A jedno licho, na pewno inne umiejętności. ; )

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Powiedzcie no, jak wydobyć (i skąd?) bryłki magicznej rudy? Chyba nie wystarczy walić kilofem w pierwszą lepszą skałę... Potrzebuję 5 bryłek dla Thoreka w Monterze, ale mam 3 i oczywiście nie ma gdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedawno miałem upgarde kompa. Oczywiście to nie jest jakiś wymiatacz.
Chcę wrócić do 3 części przygód Bezimiennego i stąd mam pytanie.

Może mi ktoś powiedzieć jakie patche mam po kolei zainstalować? O ile mi wiadomo to wystarczy sam 1.6 ale może trzeba jakiś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:05, DJ Szlafrok napisał:

> O ile mi wiadomo to wystarczy sam 1.6 ale może trzeba jakiś wcześniej?

Wystarczy 1.6, spokojna głowa.

Wielkie dzięki ! :)

Ale słyszałem jeszcze że patch 1.6 jest w dwóch wersjach. 60 i 80MB chyba To prawda? Jeśli tak to ściągnę ten większy na pewno będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie.
Chce walczyć dwoma mieczami. Jednakże obrałem ścieżkę innosa. Czy konieczne jest do tego dostanie się aż do Ishtar? Na pewno jest gdzieś inny nauczyciel :P
Mam też pytanie odnośnie reputacji u Asasynów. Jeśli np. wykonywałem misje w Bakaresh dla Asasynów, pokazywało mi tylko, że dostaję reputację dla tego miasta. Czy przy okazji dostaję pkt rep. u Asasynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:24, line's napisał:

Chce walczyć dwoma mieczami. Jednakże obrałem ścieżkę innosa. Czy konieczne jest do tego dostanie się aż do Ishtar? Na pewno jest gdzieś inny nauczyciel :P


W Ishtar mieszka jedynie nauczyciel mistrzowskiego opanowania dwóch ostrzy. Jeśli chcesz nauczyć się podstawowej walki dwoma mieczami (różnica pomiędzy tymi poziomami zaawansowania jest naprawdę bardzo, bardzo mała, więc żadna strata) wystarczy udać się do... Bakareshu? W każdym bądź razie do miasta w Varancie, które posiada arenę z prawdziwego zdarzenia (poza Mora Sul).

Dnia 18.12.2008 o 21:24, line's napisał:

Mam też pytanie odnośnie reputacji u Asasynów. Jeśli np. wykonywałem misje w Bakaresh dla Asasynów, pokazywało mi tylko, że dostaję reputację dla tego miasta. Czy przy okazji dostaję pkt rep. u Asasynów?


Wszystko zależy od samych zadań. Jeśli otrzymasz punkty reputacji zarówno dla frakcji, jak i dla miasta, zostaniesz o tym poinformowany. Tak czy inaczej, jest to dosyć rzadko spotykana sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:30, DJ Szlafrok napisał:

W Ishtar mieszka jedynie nauczyciel mistrzowskiego opanowania dwóch ostrzy. Jeśli chcesz
nauczyć się podstawowej walki dwoma mieczami (różnica pomiędzy tymi poziomami zaawansowania
jest naprawdę bardzo, bardzo mała, więc żadna strata) wystarczy udać się do... Bakareshu?
W każdym bądź razie do miasta w Varancie, które posiada arenę z prawdziwego zdarzenia
(poza Mora Sul).


Dzięki wielkie! No to mnie pocieszyłeś. Jutro obejdę wszystkie miasta(poza Lago, bo je wybiłem[chciałem uwolnić szybko tego maga wody])
Tarara powalczę sobie 2 ma mieczami, tarara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:35, line's napisał:

Dzięki wielkie! No to mnie pocieszyłeś. Jutro obejdę wszystkie miasta(poza Lago, bo je wybiłem[chciałem uwolnić szybko tego maga wody])


Popatrzyłem na mapkę i jestem na 99% pewien, że to właśnie Bakaresh. ;- ) Powodzenia w łowach. I dobranoc państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się