Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

W podpiętym poście jest napisane co i jak ( patrz u samej góry)

W pudełku z grą na pewno jest instrukcja i tam też powinno pisać, i popatrz też na mojego poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:31, Culfon napisał:

jak zwiekszyc swoją sile ataku lub obrony


grałes kiedykolwiek w jakiegoś erpega? bo twe pytanie jest conajmniej...głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:44, Kostka XXL napisał:

> To może być jedna przyczyna a takie pytanko odbijałeś jakieś miasta z rąk orków
?
Odbiłem: Silden, Montere, Cape Dun, Ardea i Vengard. A tak to zwiedziłem wszystkie osady
i miasta w Myratanie oprócz Trelis. Reputacje u buntowników mam chyba 57% albo 61%.

A no widzisz ... Tutaj jest pies pogrzebany ... Bo odbiłeś 3 miasta ;] bo Ardea i Vengard się nie liczą. Dla tego Cię orkowie atakują. Taki bug jeżeli zdobędziesz więcej niż jedno miasto ( a ty zdobyłeś jeszcze 2) to orkowie Cię atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:57, mlynar911 napisał:

A no widzisz ... Tutaj jest pies pogrzebany ... Bo odbiłeś 3 miasta ;] bo Ardea i Vengard
się nie liczą. Dla tego Cię orkowie atakują. Taki bug jeżeli zdobędziesz więcej niż jedno
miasto ( a ty zdobyłeś jeszcze 2) to orkowie Cię atakują.

Acha, nie wiedziałem o tym ;/ Może znajdę jakiś save przed podbiciem Silden. Akurat jak na zlość, na początku gry zapisywałem każdą grę na innym slocie a od paru dni zapisuje na 4 przemiennie i akurat teraz musze wczytać wcześniejsze savy ;/ A zabijając Groka bez rozmowy oraz wybijając całe Trelis dużo stracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem podbilem montera cape dun ardea trelis geldern silden przerwalem oblezenie w vardei i nie wiem co dalej trzeba robic zeby skonczyc gre droga inosa pomocy ;] i wesolych swiat


pomoze ktos ?:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:07, kuzi91 napisał:

mam problem podbilem montera cape dun ardea trelis geldern silden przerwalem oblezenie
w vardei i nie wiem co dalej trzeba robic zeby skonczyc gre droga inosa pomocy ;] i wesolych
swiat


pomoze ktos ?:pp


Zabij Zubena i oswobódź Faring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:07, kuzi91 napisał:

mam problem podbilem montera cape dun ardea trelis geldern silden przerwalem oblezenie
w vardei i nie wiem co dalej trzeba robic zeby skonczyc gre droga inosa pomocy ;] i wesolych
swiat


pomoze ktos ?:pp


Odszukaj Xardasa, jego wieża stoi na północy w Nordmarze. On powie ci co powinieneś robić dalej, przy czym gdy już zdobędziesz wszystkie artefakty nie oddawaj ich Xardasowi tylko zanieś Rhobarowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu jak po bitwie z geldern poszłem do sildern to mnie tam wszyscy atakuja a nigdy tam niebyłem?? czy to dlatego że niewytukłem wszystkich z geldern bo chyba pozostawali w oddalonych kopalniach???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:44, batek15 napisał:

czemu jak po bitwie z geldern poszłem do sildern to mnie tam wszyscy atakuja a nigdy
tam niebyłem?? czy to dlatego że niewytukłem wszystkich z geldern bo chyba pozostawali
w oddalonych kopalniach???....


A ile miast już wyzwoliłeś?
Możesz wyzwolić trzy czyli: Cape Dun, Monterę i Vengard wtedy nikt nie będzie Ciebie atakował wyzwolisz więcej niż trzy będą ataki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:42, kuzi91 napisał:

a jezeli zabije sie w faring glownego dowodzce orkow trzeba mu cos zabrac ?


Nawet jeśli nie, to nie ma żadnych racjonalnych powodów, aby się ograniczać. Masz plecak bez dna, więc te 5 przedmiotów Cię nie zbawi, a może i się przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie, bo mi nikt na razie nie odpowiedział.

"Witam mam pytanie. Mieliście może problem z przekazaniem Ognistego Pucharu Frithjof ?Nic nie mogę zrobić tylko go okraść... Dałem już wszystkim oprócz jemu. Co mam robić ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:30, Kostka XXL napisał:

Acha, nie wiedziałem o tym ;/ Może znajdę jakiś save przed podbiciem Silden. Akurat jak
na zlość, na początku gry zapisywałem każdą grę na innym slocie a od paru dni zapisuje
na 4 przemiennie i akurat teraz musze wczytać wcześniejsze savy ;/ A zabijając Groka
bez rozmowy oraz wybijając całe Trelis dużo stracę ?

Szacunek orków stracisz i w sumie chyba kilka misji. Ale lepiej wczytaj seavy i wykonaj jeszcze raz wszystkie misje ;p i postaraj się nabić większy level ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spieszę wam dowieść, że Gothic 3 Interactive Map doczekał się uaktualnienia z mojej strony, a mianowicie dodałem opisy położeń wszystkich 48 skrzyń z bronią zapodam linki jak tylko wyślę plik z polskim językiem na kilka serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem, który polega na zadaniu w Nordmarze mianowicie chodzi o zniszczenie 5 obozów orków lecz nie mogę znalez jednego obozu i godzinami szukam już i nadal nic, jeśli ktoś by mógł podać jakieś współrzędne będę bardzo wdzięczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się