Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Coś nie kojarzę takiego questa. A jednak już kojarzę. :D Na tej pierwszej mapce orkowe obozy są zaznaczone na różowo a na dwóch pozostałych to na czerwono. ; )

Pozdrawiam.

20081225153615

20081225153728

20081225153740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile miast mogę oswobodzić bez konsekwencji, że orkowie będą mnie atakować??
Gdzie mogę znaleźć pozostałe worki pszenicy dla sanforda w monterze bona farmie jest tylko kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 09:13, Abok napisał:

Ile miast mogę oswobodzić bez konsekwencji, że orkowie będą mnie atakować??
Gdzie mogę znaleźć pozostałe worki pszenicy dla sanforda w monterze bona farmie jest
tylko kilka.


Możesz wyzwolić 3 miasta.
Więcej pszenicy znajdziesz u złodziei pszenicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 11:42, Piotrek''mysza napisał:

"Witam mam pytanie. Mieliście może problem z przekazaniem Ognistego Pucharu Frithjof
?Nic nie mogę zrobić tylko go okraść... Dałem już wszystkim oprócz jemu. Co mam robić
?"

A czy wgranie patcha 1.6 nie pomaga?

Abok
Bezpieczniej jest odbić 2 miasta. Bo jak odbijesz 3 to orkowie Cię atakują już. Nie liczą się Ardea i Venguard bo to tak jakby miasta neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 11:06, Culfon napisał:

ej kto uczy umiejętności "palladyn" w gothic 3?


Przypięty post ...

"- Paladyn – uczy jej Rhobar po obraniu przez Bezimienego drogi Innosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 1 pytanie nauczylem sie "lepszego korzystania z lekkich szat" jakos tak to sie nazywa uczy tego mag
i mam problem jak ulepszyc szate zeby zwiekszyc obrone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:39, Culfon napisał:

mam jeszcze 1 pytanie nauczylem sie "lepszego korzystania z lekkich szat" jakos tak to sie nazywa uczy tego mag i mam problem jak ulepszyc szate zeby zwiekszyc obrone?


Z tego co pamiętam to umiejętność pasywna i nie wymaga interwencji gracza. Czyli łopatologicznie: szaty po prostu lepiej chronią gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na wp możliwość legalnego ściągnięcia Gothic''a III demo.
Mam pytanie, a mianowicie:
Czy demo ma te same wymagania sprzętowe co pelna wersja gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:49, 1096 napisał:

Czy demo ma te same wymagania sprzętowe co pelna wersja gry ???


Inaczej. Widzisz jakiś powód żeby demo miało inne wymagania sprzętowe niż pełna wersja ? Ja nie. Oczywiście jest to tylko demo, zapewne został w nim udostępniony niewielki obszar gry a co za tym idzie teoretycznie demo powinno "chodzić" nieco lepiej niż pełna wersja, jednak na jakieś wielkie różnice w wymaganiach pomiędzy demem a pełną wersją bym nie wierzył ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:53, Rafał115 napisał:

Nie moge znalezc odpowiedniego tematu na to pytanie, ale jaka karta graficzna jest potrzebna, zeby smigac w gothica 3 na high detalach?


Myślę, że od Radeona 1950pro i GeForce''a 7900 wzwyż. Podobno są osoby, które śmigają na maksymalnych ustawieniach na 7600, ale prędzej zacznę pływać w pomidorówce, niż w to uwierzę.

->1096
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 17:05, 1096 napisał:

Czyli jeżeli demo by mi poszlo to pelna wersja na pewno też... prawda ???

Zrób tak, ściągnij demo, pograj. Jeżeli uznasz że chce ci się grać na tak zoptymalizowanym silniku i na takich detalach jakie udźwigniesz możesz zaryzykować pełną wersję. Pamiętaj tylko że G III ma:
- skopany engine = skopana optymalizacja
- bugi
- niektórzy mówią że to nie to samo co poprzednie części ( i chyba mają rację )
W skrócie, Gothic to nie jest bardzo dobra gra. To średni tytuł z wielkimi wymaganiami sprzętowymi. I prawie zawsze będzie "przycinał". Trudno napisać jak zachowywałby się na twoim kompie. ;-) Ale jeżeli demo odpali to pełna wersja też. Ciekawe tylko czy będzie ci się chciało grać :P. Jakbyś podał parametry kompa moglibyśmy mniej więcej ci podpowiedzieć jakby to u ciebie hulało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, że jeżeli ściągnę to demo i będzie zapakowane to trzeba je rozpakować czy w to kliknąć czy co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściągnij a dopiero potem się martw. Więc prawdopodobnie będzie to plik instalatora albo archiwum. Jeśli będzie to to drugie to po prostu rozpakujesz na HDD i znajdziesz plik typu setup.exe lub jakiś podobny. Odpalisz go i gotowe. Jakby co, pytaj - pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

namaluje mi ktoś na mapce jak dojść na tą rąbana góre klanu wilka i klanu młotta??? mam kiepską grafike i nic niewidze tylko mgłe... i praktycznie na ślepo chodze tylko patrząc na mape ;] prosze o zaznaczenie to na mapce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się