Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Niestety wina karty. W 1.70 wprowadzono nową obsługę shaderów, której sterowniki z 2004 nie potrafią obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 10:24, RobeN napisał:

Niestety wina karty. W 1.70 wprowadzono nową obsługę shaderów, której sterowniki z 2004
nie potrafią obsłużyć.

Mhm. Nic sie nie da zrobic, nawet nowe stery nie pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 08:51, karolek44 napisał:

nie patrz na mapę tylko na kompas w lewym dolnym rogu


No przeciez napisalem ze kompas tez pokazuje zachod...

Poza tym mam pare innych problemow :P Walczylem zeby odbic te 1 miasto z rak orkow. Ten alternatywny balans jest dosc trudny, chyba troszke za trudny, praktycznie zrobilem wszystkie q do okola, a ledwo co umiem jaka umiejetnosc. Moja walka polegala na tym ze jak zagadalem do paladyna to odrazu uzylem runy aby przeniesc sie na srodek miasta, bo jak do chaty wpadalo 5 orkow to poprostu bez szans, kiedy sie przenosilem wybiegalem z miasta, pozniej z luku bralem 1-2 orkow na siebie, jak po nich bieglo wiecej znowu teleport do miasta i tak w kolko...w bezposredniej walce nie ma szans, nie wiem czy to ja tak kiepsko w to gram czy zawsze walki o miasta sa takie chaotyczne i nieco bezsensowne, typu skakanie po dachach albo co 4 kroki obrot i strzal z luku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ ODBIJAŁEM KOPALNIE MŁOTA NA TYM PATCHU WSZYSCY KTÓRYCH ZEBRAŁEM MI ZGINĘLI I CHYBA 10 RAZY TEN SAM SEVE WCZYTYWAŁEM AŻ PO 2 ORKÓW DO OBOZU KLANU ZWABIAŁEM I TAK OCZYŚCIŁEM KOPALNIE SORY ZA CAPS LOCKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać jaką mam ustawić rozdzielczość by mieć obraz rozciągnięty na boki a nie do góry i na dół że postać jest taka chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:53, Gosu napisał:

Poza tym mam pare innych problemow :P Walczylem zeby odbic te 1 miasto z rak orkow. Ten
alternatywny balans jest dosc trudny, chyba troszke za trudny, praktycznie zrobilem wszystkie
q do okola, a ledwo co umiem jaka umiejetnosc. Moja walka polegala na tym ze jak zagadalem
do paladyna to odrazu uzylem runy aby przeniesc sie na srodek miasta, bo jak do chaty
wpadalo 5 orkow to poprostu bez szans, kiedy sie przenosilem wybiegalem z miasta, pozniej
z luku bralem 1-2 orkow na siebie, jak po nich bieglo wiecej znowu teleport do miasta
i tak w kolko...w bezposredniej walce nie ma szans, nie wiem czy to ja tak kiepsko w
to gram czy zawsze walki o miasta sa takie chaotyczne i nieco bezsensowne, typu skakanie
po dachach albo co 4 kroki obrot i strzal z luku...


Zaiste, ja mam ten AB włączony ale jest w miarę, tylko 4 razy musiałem powtarzac wyzwolenie Cape Dun bo paladyn padał.
Questy dokoła, znaczy w innych miastach? Może na czas wyzwolenia pogrzeb w poziomie trudności? Wyłącz ulepszenia poziomu trudności? Ja tak zrobiłem i na 20lvl wyzwoliłem Cape Dun.
Nigdy nie udało mi się walczyć z dachu, Bezi się ześlizgiwał.
Co innego wyzwolenie kopalni w Klanie Młota, znalazłem miejsce gdzie orki latają dookoła mojej postaci i nie robią krzywdy tylko trzeba uważać na kuszników i szamanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:05, Spector 109948 napisał:

> Poza tym mam pare innych problemow :P Walczylem zeby odbic te 1 miasto z rak orkow.
Ten
> alternatywny balans jest dosc trudny, chyba troszke za trudny, praktycznie zrobilem
wszystkie
> q do okola, a ledwo co umiem jaka umiejetnosc. Moja walka polegala na tym ze jak
zagadalem
> do paladyna to odrazu uzylem runy aby przeniesc sie na srodek miasta, bo jak do
chaty
> wpadalo 5 orkow to poprostu bez szans, kiedy sie przenosilem wybiegalem z miasta,
pozniej
> z luku bralem 1-2 orkow na siebie, jak po nich bieglo wiecej znowu teleport do miasta

> i tak w kolko...w bezposredniej walce nie ma szans, nie wiem czy to ja tak kiepsko
w
> to gram czy zawsze walki o miasta sa takie chaotyczne i nieco bezsensowne, typu
skakanie
> po dachach albo co 4 kroki obrot i strzal z luku...

Zaiste, ja mam ten AB włączony ale jest w miarę, tylko 4 razy musiałem powtarzac wyzwolenie
Cape Dun bo paladyn padał.
Questy dokoła, znaczy w innych miastach? Może na czas wyzwolenia pogrzeb w poziomie trudności?
Wyłącz ulepszenia poziomu trudności? Ja tak zrobiłem i na 20lvl wyzwoliłem Cape Dun.
Nigdy nie udało mi się walczyć z dachu, Bezi się ześlizgiwał.
Co innego wyzwolenie kopalni w Klanie Młota, znalazłem miejsce gdzie orki latają dookoła
mojej postaci i nie robią krzywdy tylko trzeba uważać na kuszników i szamanów.



Dzisiaj wyzwalałem "Cape Dun" i muszę powiedzieć, że na średnim poziomie trudności + alternatywnym SI, jest to (prawie) niemożliwe. Aby oswobodzić miasto, musiałem zmienić obie opcje, na najniższe.

Przy średnim poziomie trudności i alternatywnym SI, Wenzel niemiłosiernie obrywa, a po chwili ginie. Podobnie dzieje się z Bezimiennym, bo orkowie parują większość ciosów, następnie wyprowadzając szybki atak. Najlepsze jest to, że przyjmując ataki przeciwników, na tzn "klatę" pasek życia w ciągu 1-2sekund może spaść do zera. Biorąc pod wagę fakt, iż wrogowie nie stoją tępo, jak w podstawce G3, ale atakują nas w tym samym momencie, blokują ciosy, unikają ich itp. Także średni poziom trudności ustawiam tylko wtedy, kiedy walczę z potworami lub mam przeciwko sobie max. 4 ludzi/orków. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolony z patchyka :) Wreszcie nie tnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:18, 0HoMicide0 napisał:

Dzisiaj wyzwalałem "Cape Dun" i muszę powiedzieć, że na średnim poziomie trudności +
alternatywnym SI, jest to (prawie) niemożliwe. Aby oswobodzić miasto, musiałem zmienić
obie opcje, na najniższe.

Od razu mogę powiedzieć ,że jest to możliwe !! Ale nie w początkowej fazie gry. Wystarczy trochę pomyśleć i najpierw powypełniać większość zadań typu "przynieś, wynieś..." zdobędziesz expa i kase i kilka umiejętności a dopiero potem możesz atakować miasta ;] Ja mając 5 lvl i zbroję za 5 tyś. no i 150 siły rozwaliłem patrol orków koło Reddock. A miałem 2 podejścia ;] Wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że na średnim poziomie trudności + alternatywnym SI, jest to (prawie) niemożliwe

Również grałem na średnim + alternatywa SI i sobie poradziłem.
Gorzej już było w Monterze ale udało mi się za chyba 7 próbą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:05, Spector 109948 napisał:

Zaiste, ja mam ten AB włączony ale jest w miarę, tylko 4 razy musiałem powtarzac wyzwolenie
Cape Dun bo paladyn padał.
Questy dokoła, znaczy w innych miastach? Może na czas wyzwolenia pogrzeb w poziomie trudności?
Wyłącz ulepszenia poziomu trudności? Ja tak zrobiłem i na 20lvl wyzwoliłem Cape Dun.
Nigdy nie udało mi się walczyć z dachu, Bezi się ześlizgiwał.
Co innego wyzwolenie kopalni w Klanie Młota, znalazłem miejsce gdzie orki latają dookoła
mojej postaci i nie robią krzywdy tylko trzeba uważać na kuszników i szamanów.


Znaczy wszystkie dookola w sesie tych miejsc, czyli tego 1 miasta, obozu rebeliantow, cape dun i okolic, nie szedlem dalej, miasto wyzwolilem na 12 lv, wiec chyba poprostu za wczesniej to zrobilem, gram pierwszy raz w 3 czesc, wiec nie do konca wiem co robie, myslalem ze jak pojde za daleko to tam bedzie juz zupelnie inny watek gry i powinienem najpierw zakonczyc ten :) Dysponuje jedynie Kula ognia, niestety brakuje mi ciagle many a umiejetnosc regeneracji wymaga 200 magi gdzie ja mam ledwo 75 :) staram sie robic mikstruty many, mam 3 rozne recepty ale brakuje mi skladnikow, rosliny mam bo zbieram wszystkie, ale innych np wina brak. Tak samo pozostawilem mase skrzyn ktorych nie moge jeszcze otworzyc poniewaz zaluje punktow na zlodziejstwo...widocznie muszer ruszyc na przod i ewentualnie wrocic, co chyba jest nawet charakterystyczna cecha gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:18, 0HoMicide0 napisał:

Przy średnim poziomie trudności i alternatywnym SI, Wenzel niemiłosiernie obrywa, a po
chwili ginie. Podobnie dzieje się z Bezimiennym, bo orkowie parują większość ciosów,
następnie wyprowadzając szybki atak. Najlepsze jest to, że przyjmując ataki przeciwników,
na tzn "klatę" pasek życia w ciągu 1-2sekund może spaść do zera. Biorąc pod wagę fakt,
iż wrogowie nie stoją tępo, jak w podstawce G3, ale atakują nas w tym samym momencie,
blokują ciosy, unikają ich itp. Także średni poziom trudności ustawiam tylko wtedy, kiedy
walczę z potworami lub mam przeciwko sobie max. 4 ludzi/orków. Co nie zmienia faktu,
że jestem bardzo zadowolony z patchyka :) Wreszcie nie tnie!


Ja zrobilem to tak. Zagadalem do paladyna, i odrazu uzylem runy cape dun. Teleportowalem sie na srodek miasta, wiekszosc orkow/najemnikow z latarni pobiegli za mna, i cale miasto z nimi, wiec wybieglem z miasta, bieglem tak dlugo az oddalilem sie na tyle by zdazyc uzyc rune cape dun, ponownie teleport do miasta, ktore bylo juz praktycznie puste ( o dziwo moglem nawet oddac q paladynowi o wyzwolenie miasta nie zabijajac ani jednego orka), wtedy zaczalem pulowac orki do srodka po 2-3 z czego paladyn bral na siebie zawsze jednego, kiedy nie wyszlo i bieglo wiecej orkow, uciekalem pod latarnie i znowu uzywalem runy by teleportowac sie na srodek miasta. I tak w koncu sie udalo, szczerze mowiac ten paladyn u mnie stracil moze 10% zycia, generalnie towarzysze prawie wogole nie gina, ale tez nie zadaja duzych obrazen, moze cos mi sie skopalo nie wiem...tak czy inaczej tym sposobem sie udalo na 12 lv...potem byla 5 rano i poszedlem spac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:39, mlynar911 napisał:

Od razu mogę powiedzieć ,że jest to możliwe !! Ale nie w początkowej fazie gry. Wystarczy
trochę pomyśleć i najpierw powypełniać większość zadań typu "przynieś, wynieś..." zdobędziesz
expa i kase i kilka umiejętności a dopiero potem możesz atakować miasta ;] Ja mając 5
lvl i zbroję za 5 tyś. no i 150 siły rozwaliłem patrol orków koło Reddock. A miałem 2
podejścia ;] Wszystko jest możliwe.


Akurat patrole orkow nie sa niczym trudnym, ja ich zabilem jak mialem moze 2 albo 3 lv bez zadnej zbroi... na farmie jak skoczysz na srodek dachu to sie nie zsuwasz albo chocby na ta mala przybuduwke obok, spokojnie mozna wytluc wszystkich orkow, generalnie tylko jeden mial kusze, a ten drugi patrol to wybilem wszystkich z luku stojac za barykada, wrogie postacie latwo sie blokuja zupelnie jak w 1 i 2. Co do wrogow strzelajacych do Ciebie to wystarczy chodzic na strefy i strzelac aby ich zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:39, mlynar911 napisał:

> Dzisiaj wyzwalałem "Cape Dun" i muszę powiedzieć, że na średnim poziomie trudności
+
> alternatywnym SI, jest to (prawie) niemożliwe. Aby oswobodzić miasto, musiałem zmienić

> obie opcje, na najniższe.
Od razu mogę powiedzieć ,że jest to możliwe !! Ale nie w początkowej fazie gry. Wystarczy
trochę pomyśleć i najpierw powypełniać większość zadań typu "przynieś, wynieś..." zdobędziesz
expa i kase i kilka umiejętności a dopiero potem możesz atakować miasta ;] Ja mając 5
lvl i zbroję za 5 tyś. no i 150 siły rozwaliłem patrol orków koło Reddock. A miałem 2
podejścia ;] Wszystko jest możliwe.


Pobicie orkowych patrol nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Co innego wypędzenie najeźdźców z miasta (non stop trzeba pić mikstury lecznicze itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem patcha, zainstalowałem grę i zacząłem czytać zmiany... szykuje się niezła zabawa, po raz pierwszy w życiu będę zmuszony nauczyć się światła :D (trochę bolą te zmiany które wprowadzili do skilli xD)...
Pora wrócić do kopania zielonych zadków. Mimo wszystko nadal idę na maga :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie, gdzie jest Larson ?oO wykonuje zadanie z wytapiaczem rudy, i "larson poszedł na północy w góry poszukiwać złóż".
Na mapie gdzie niby są wszyscy wypisani, Larsona nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:16, KŁEJK napisał:

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382

Łap mapkę. Niebieskim kolorem masz zaznaczone ścieżki, którymi podróżuje Larson. Innego
sposobu, żeby go "dorwać" raczej nie ma. Po prostu trzeba trochę poprzeczesywać Nordmar
i tyle.


Jakieś zielone forum i alles po niemiecku. xD
Mapki brak, a przynajmniej nie widzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już se poradziłem : D dodałem na końcu linka : .jpg i odpaliło xD
ale dzięki za podanie linka :D

i poratuj Kłejku, nauczyłem się wytapiania broni z czystej rudy.
i co ja teraz mogę wykuć ciekawego i skąd wezmę przepis i jak użyć tego cholernego wielkiego grzejnika wewnątrz kopalni klanu młota do rudy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się