Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 14:56, Desann235 napisał:

Jak mógłbym aktywować kody na pathu 1.70 w G3? Bo muszę przyznać że nie chce mi się "uczciwie"
przechodzić po raz 3 tej gry.Z góry dzięki za odpowiedź.


Jak zwykle, w ge3.ini trzeba TesMode=False zmienić na TestMode=True

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to może :P Ale wiem, że był jeszcze jeden, do którego się tak troszkę schodziło i strzeżony chyba przez Elitarnego Orka i tam było dość dużo złota (Geldern, nie Trelis :P). I właśnie wytrychem otworzyłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 15:23, RobeN napisał:

> Jak mógłbym aktywować kody na pathu 1.70 w G3? Bo muszę przyznać że nie chce mi
się "uczciwie"
> przechodzić po raz 3 tej gry.Z góry dzięki za odpowiedź.

Jak zwykle, w ge3.ini trzeba TesMode=False zmienić na TestMode=True


Ale to już zrobiłem wcześniej, a i tak nie działa dlatego się pytam co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 15:28, Desann235 napisał:

Ale to już zrobiłem wcześniej, a i tak nie działa dlatego się pytam co zrobić.


Jeśli w ge3.ini jest TestMode=True, to konsolę odpalasz tyldą (`) i wpisujesz komendę.
Np.:

teach all 1000
give all
idkfa
god

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 13:41, Gumiś2 napisał:

Wydaje mi się, że bez zabicia Orka się nie obędzie, ale pewny nie jestem. Ja tam użyłem
wytrycha.

Chyba coś pozmieniał patch 1.7 bo kiedyś chyba tez się tam włamałem, a teraz mam mistrza otwierania zamków ale Bezimienny potrzebuje klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 13:41, Desann235 napisał:

Ok a teraz moje pytanie: Otóż ściągnąłem właśnie path 1.70 do G3 i słyszałem że przed zainstalowaniem go można wybrać jakiś lepsze SI przeciwników oraz inny model walki- trudniejszy od poprzedniego. Czy to "utrudnienie" może spowodować że nie podbiję jakiegoś miasta lub będę się męczył z jakąś dużą grupą przeciwników bo z tym modelem walki ich nie pokonam?


To zależy od poziomu trudności - walki są znacznie bardziej wymagające na najniższym w porównaniu do poprzednich łatek, ale już od poziomu średniego można chwilami nieźle się zirytować.

Tarcza jak nie była przydatna, tak nadal nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już chyba wiem o co chodzi. Bo w folderze Ini są dwie pary plików: jeden nazywa się "ge3", a drugi "ge3_cp_1_70_backup", który pojawia się po zainstalowaniu patha 1.70. Ja chyba po postu wpisywałem to TestMode=True tylko do jednego pliku a trzeba było do dwóch wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 16:17, Desann235 napisał:

Dobra już chyba wiem o co chodzi. Bo w folderze Ini są dwie pary plików: jeden nazywa
się "ge3", a drugi "ge3_cp_1_70_backup", który pojawia się po zainstalowaniu patha 1.70.
Ja chyba po postu wpisywałem to TestMode=True tylko do jednego pliku a trzeba było do
dwóch wpisać.


Nie. Wystarczy zmienić parametr tylko w ge3.ini. Drugi plik to kopia zapasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ław. Po formacie, ściągamy zaraz od nowa community i instalujemy Gothica 3 :]
Zobaczymy jak teraz będzie się pykać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patch znacznie poprawia stabilność silnika gry? Bo nie wiem czy na takich ustawieniach warto się bawić w ustawianie na full detale ?
- Procesor Intel Pentium 4 2,8 Ghz,
- 2 GB ram DDR1,
- karta graficzna GeForce 7600 GS TDH 256MB

Na starych patchach z 1280 MB ramu chodził na średnich ;] to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:12, mlynar911 napisał:

/ciach/

Na starych patchach z 1280 MB ramu chodził na średnich ;] to jak?


Po prawdzie to niczego z Gothicem nie można być pewnym - mój komp jest stosunkowo słaby a dźwiga G3 z patchem 1.7 na max detalach ze ścinkami, które są mniejsze niż w wersji bez łaty na ustawieniach średnich. Ale fakty są takie, że na Gothica 3 różne komputery różnie reagują i często nie ma to związku z ich wydajnością... Poza tym jest jeszcze dochodzi coś takiego jak subiektywne odczucie płynności... Jeden gracz potrafi cieszyć się rozgrywką na poziomie 15 fps, a inny będzie narzekał na 25 klatek na sekundę... Jedyne rozwiązanie - spróbuj sam i się przekonaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem latke i wlaczylem te 2 nowe opcje...jako ze slyszalem ze jest trudniej, wlaczylem na eazy... ale za latwo bylo... jak wlaczylem medium to nie moglem sobie poradzic z pierwsza rebelia, chyba jednak wylacze te nowe opcje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:53, Infes napisał:

A nie lepiej samemu się przekonać i sprawdzić ? :D

Jak mi się ściągnie patch to sam zobacze. Ale wczesniej wole zapytać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą rzecz znalazlem, jest ona w jaskini za skalami gdzie jest cierniostwór który pozarl kamien przodków. Jest tego wiecej?

Wie ktoś może jak z samorodków zlota zrobić monety?

20090325230731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak leżala ta gra od premiery bo nigdy nie chciala mi dzialac, teraz z nowym paczem mialem nowe nadzieje, chocby na to ze przestana znikac i pojawiac sie budynki. Odpalilem gre, wszystko dzialalo, pogralem, porobilem pare questow i co? Lipa! Dlaczego? Nauczylem sie umiejetnosci ''Lepsza walka mieczem'' wydalem kase i punkty umiejetnosci, zrobilem save game, pozniej cos mi nie wyszlo, robie loada a tam nagle znowu mam podstawowa walke mieczem, punkty wydane i gold a umiejetnosci brak! I nie, nie zrobilem save game przed nauka tylko po, bo specjalnie go robilem. Takze widze ze gra sobie powedruje spowrotem na polke, gdzie lezy juz ile to? 1 czy 2 lata? Powinno sie zaskarzyc pirania bytes czy jak te nooby co robily ta gre sie nazywaja, kupuje produkt, wydaje pieniadze to oczekuje ze bedzie dzialac, nie wazne czy to film, gra czy samochod, skoro oczekuje sie od nas uczciwosci i kupowania orginalow to ja oczekuje tego samego od tworcow gry, a to ze patcha musieli robic fani gry to juz wogole jedna wielka zenada, jeszcze smia zapowiadac MMO w swiecie myrtany, nie potrafia zrobic single player to juz widze jaka porazka bedzie to mmo na miare conana albo tabuly rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 04:52, Gosu napisał:

I tak leżala ta gra od premiery bo nigdy nie chciala mi dzialac, teraz z nowym paczem
mialem nowe nadzieje, chocby na to ze przestana znikac i pojawiac sie budynki. Odpalilem
gre, wszystko dzialalo, pogralem, porobilem pare questow i co? Lipa! Dlaczego? Nauczylem
sie umiejetnosci ''Lepsza walka mieczem'' wydalem kase i punkty umiejetnosci, zrobilem
save game, pozniej cos mi nie wyszlo, robie loada a tam nagle znowu mam podstawowa walke
mieczem, punkty wydane i gold a umiejetnosci brak!


coś musiałes namieszac. przeszedłem G3 chyba trzy razy bez łatek z łatkami i teraz przechodzę po raz czwarty ale takiego babola nie uświadczyłem. Zreszta - tylko dlatego rezygnujesz z gry? z powodu 5 czy 10 pkt nauki i 2 tys. złota?! pod koniec gry i tak miałbyś ok. 100 pkt nauki i ok. 1 mln złota z którymi nie ma juz co zrobić.
Sorry ale ty chyba zwyczajnie nie lubisz sagi gothic. innej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się