Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ja te jelenie załatwiam samonaprowadzającymi pociskami magicznymi (kula ognia, lodowa lanca albo błyskawica) puszczanymi z maksymalnej odległości, tak żeby płoszyć jak najmniej jeleni.
Niestety opcja save/load nieodzowna z powodu chowania się w skale albo ucieczki na koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem wreszcie te cholerstwa. Okazało się ze nie miały jelenie żadnej konkretnej nazwy a jeden z nich zwiał aż w okolice wieży xzardasa (nawet nie wiedziałem że to ten dopóki go jak i resztę napotkanych profilaktycznie nie ubiłem :P)

Teraz inne pytanie - ktoś pamięta jaka jest maksymalna wartość siły której mogą nauczyć nauczyciele ;) ? 500? Czy "ile innos da" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 22:38, Tuldor1 napisał:

Zabiłem wreszcie te cholerstwa. Okazało się ze nie miały jelenie żadnej konkretnej nazwy
a jeden z nich zwiał aż w okolice wieży xzardasa (nawet nie wiedziałem że to ten dopóki
go jak i resztę napotkanych profilaktycznie nie ubiłem :P)


To dziwne , bo od któregoś z ostatnich paczów te jelenie nazywają się "górskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 00:57, Lucek napisał:

To dziwne , bo od któregoś z ostatnich paczów te jelenie nazywają się "górskie".

Wcale nie dziwne biorąc pod uwagę fakt że korzystam z 1.6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:45, K4ain3 napisał:

Grając dla orków ile buntowniczych "miast" mogę zniszczyć?

Jeśli zamierzasz wybrać drogę orków możesz zniszczyć wszystkie obozy buntowników bo i tak takie zadanie dostaniesz. Niemniej jeśli zniszczysz więcej niz bodaj 2 reszta automatycznie będzie cię atakować. Analogicznie ma się sytuacja odnośnie wyzwalania miast dla buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 20:01, Tuldor1 napisał:

> Grając dla orków ile buntowniczych "miast" mogę zniszczyć?
Jeśli zamierzasz wybrać drogę orków możesz zniszczyć wszystkie obozy buntowników bo i
tak takie zadanie dostaniesz. Niemniej jeśli zniszczysz więcej niz bodaj 2 reszta automatycznie
będzie cię atakować. Analogicznie ma się sytuacja odnośnie wyzwalania miast dla buntowników.


Ok dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie chyba szlag trafi :D
Gram sobie, gram, zrobiłem wszystkie questy w mora-sul i mam już wszystkie 5 kluczy do świątyni bo szukam artefaktów adanosa by zacząć ścieżkę innosa (klucz gonzalesa zdobyłem dzięki zdolności ''mistrz złodziejstwa'' bo przecież pojawienie się opcji dialogowej by go kupić to zbyt wiele dla zbugowanej gry). Podchodzę do tych chędożonych przez orków drzwi od światyni, używam ich i co ukazuje się mym oczom? "Nic nie mogę z tym zrobić"... a dlaczego? Bo zgodnie z dziennikiem żaden z pieprzonych npc nie dał mi questa "otwórz świątynię mora sul"...

Jakieś pomysły co zrobić dalej?
Obszedłem wszystkich jeszcze raz i mimo że mam quest zdobycia wazy z wnętrza to nadal 5 kluczy nie działa :) (Tak, wszystkie są do mora sul, nie pomyliłem ich z tymi do alshedrin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:13, K4ain3 napisał:

Idz do Vatrsasa Lestera kogokolwiek kto może dać ci tego questa. Porozmawiaj z przywódca
orków koło tej świątyni.

Gadałem z nimi (z orkami spod świątyni, z asasynami w mieście, z ludźmi w ruinach, z koczownikami jacy siedzą obok Merdariona w jaskini [czy jak się on zwał) - wszystko bez efektów :]
Nawiasem mówiąc Lester stoi pod drugą świątynią (tą z którą nie mam problemów)

Nie wie ktoś czy można jakimiś kodami edytować dziennik/etc (bądź zna inny sposób rozwiązania problemu) ? Save''ów sprzed początku zabawy w mora sul nie mam, a zaczynać od nowa gdy już wyzwoliłem nordmar, gadałem z xzardasem i ''zaliczyłem'' całą myrtanę mi się średnio uśmiecha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
wystarczy że zainstaluję tę ostatnią łatkę 1,74 żeby grać komfortowo ? Tyle się nasłyszałem o bugach i tonach łatek to G3 że kiedy w końcu wpadł w moje ręcę, dziwię się że to tylko niecałe 1 GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten patch zagwarantuje Ci komfortową grę. Polecam, przechodziłem na nim 3 razy grę - większych, ba nawet minimalnych niedogodności nie uświadczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:21, filip1-1 napisał:

Panowie, Panie co trzeba ściągnąć (jaki patch) żeby komfortowo grać w gothica III ?

Najlepiej najnowszy, czyli 1,74.

Dnia 02.12.2011 o 19:21, filip1-1 napisał:

a i czy w gothica 1 można grać na win 7 ?

Z tego co wiem, to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:41, Szynkars napisał:

> Panowie, Panie co trzeba ściągnąć (jaki patch) żeby komfortowo grać w gothica III
?
Najlepiej najnowszy, czyli 1,74.

> a i czy w gothica 1 można grać na win 7 ?
Z tego co wiem, to można.

ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:46, marekl1975 napisał:

Szukam w Nordmarze grobowca Bereka. Który to jest znak X patrząc na mapę od Kertha?

Starczy spojrzeć na przyklejony u szczytu strony post...

"Mapa świata Gothic 3 wraz z lokacją ważniejszych osób i przedmiotów;
Lista wszystkich pomniejszych map Gothic 3;
Lista kamieni teleportacyjnych wraz z miejscem położenia: "
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=30297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązuję zadanie "Gdzie jest guru" z tymi czterema reperowanymi skrzyniami. Trzy skrzynie znalazłem, ale nie mogę znaleźć tej czwartej w Nordmarze. Niby mam tą mapę z zaznaczonymi skrzyniami i niby jest ona gdzieś koło Klanu Młota. Za cholerę nie mogę jej znaleźć. Ma ktoś zrzuty ekranu jak tam iśc lub link do filmiku wskazującego drogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się